Strona 1 z 1

THE BEST OF Wrzesień 2015

: 14 wrz 2015, 00:23
autor: iza_doria
Podajemy propozycje do THE BEST OF Wrzesień 2015 !

: 14 wrz 2015, 00:28
autor: iza_doria
Filmik od Wahiego :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0E82i42gXBE&feature=youtu.be[/youtube][/youtube]

: 14 wrz 2015, 17:51
autor: Dawid84
Obrazek

: 16 wrz 2015, 18:12
autor: iza_doria
Berba pisze:
Slodziak pisze:Ogarnąłem sobie za to canal plus na komórce.


- G: Wahi, chcialbys moze dostep do C+ na komorce?
- W: Tak, chce
- G: Ok wysylam dane dostepowe

No rzeczywiscie sobie ogarnales :)

: 17 wrz 2015, 23:57
autor: iza_doria
Powinno być na typach ale mnie tam nie ma.

WTF ?!

: 20 wrz 2015, 03:50
autor: iza_doria
Rozmowa o cyckach na SB:

x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. dla Soyi też idzie przed pkpt na wosk. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg

: 22 wrz 2015, 21:30
autor: iza_doria
gama pisze:
Soya pisze:Swoją drogą ciekawie, zlot zaklepany, to nagle jest wysyp, urodziny z pokerem, wizyta kuzynki z ciotką ze Szwecji, Niemcy trzydniowy turniej robią, wszystko w ten sam weekend. Trudny wybór zlot i LE vs odwiedziny ciotki, co ja wybiorę?


Przestań kombinować. Jestem pewna, że jak powiesz wprost Wiciowi, że nie chcesz oglądać jego cycków, to on to uszanuje.

: 22 wrz 2015, 23:27
autor: wiciu-ck
iza_doria pisze:Rozmowa o cyckach na SB:

x [Wczoraj 19:23] gama: Wiciu podesłał mi zdjęcie swoich cycków. mówi tylko, że jak Glory i Wahi się nimi bawili, to były ogolone. http://c.wrzuta.pl/wi9160/ab8fbc9c00055 ... ki.jpg.jpg

albo oni tacy pijani, że nie zawracali sobie głowy drobnymi włoskami :mrgreen:

: 04 paź 2015, 13:24
autor: iza_doria

: 04 paź 2015, 20:50
autor: Tomeeekkk
iza_doria pisze:Cała rozmowa jest doskonała :D

http://www.pokerkings.pl/sprzedam-ps-w- ... htm#361334


Zgadzam się :mrgreen: . Z powodzeniem można rozmowę zgłosić do jakiegoś konkursu np. na mistrza ortografii.
Polecam na dobre rozpoczęcie kolejnego tygodnia.

: 05 paź 2015, 05:38
autor: gama
Moja propozycja na The Best Of... to zgłoszenie do The Best of zupełnie poważnej propozycji jednego z lepszych graczy mtt, który po prostu nie jest Polakiem i za to tuż po pojawieniu się na forum został strollowany. Chyba raczej już tu nie wróci :D

: 05 paź 2015, 11:23
autor: iza_doria
Po ostatnim zlocie powinnaś wiedzieć ze trollowanie to znak rozpoznawczy tego forum. Jakby to zrobil just czy koczwi to tez bysmy sie smiali. Nikt nie kwestionuje powagi jego oferty, zgloszeniu do the best of podlega jedynie przepychanka slowna ktora w tamtym temacie nastapila.

Ps: traktujmy ludzi jednakowo :)

: 06 paź 2015, 20:50
autor: knoperss
no jasne :) Troluje bogacz kozak pro etc. To śmiechy hihy lizanie jajek a troll zwykłego gościa to troll zwykłego gościa. Nie ma czego się dziwić że na forum brakuje ludzi skoro stało się zamknięte grono 15osób :)