THE BEST OF Kwiecień 2015 - PROPOZYCJE
: 01 kwie 2015, 08:07
Podajemy propozycje najlepszych tekstów Kwietnia 2015 !
Pokerkings - NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE forum pokerowe w sieci na którym możesz wymienić się pokerowymi doświadczeniami oraz wziąć udział w unikalnych darmowych turniejach. Każdy aktywny użytkownik poker kings otrzymuje nagrody gwarantowane!
https://www.pokerkings.pl/
Slodziak pisze:W końcu skonfigurowałem sobie płatności NFC - jej. Trochę to trwało, bo oczywiście mBank zwalał na Orange, Orange na mBank, a każda rozmowa zaczynała się od tego czy mam telefon obsługujący NFC (tak kurwa, galaxy s5, sami mi go sprzedaliście) i czy.... mam włączone NFC.
No ale w końcu, chyba dzięki blikowi, zaktualizowali aplikację i zadziałało.
Teraz czasem na mnie dziwnie patrzą, ale już rzadko kiedy mam gotówkę w portfelu. W zasadzie tylko w jednej kawiarni nie można płacić kartą z miejsc, w których bywam. Mocno wygodne. Więc niedługo pewnie przestanę nosić portfel.
Tak na zlot weźcie sobie czytniki zbliżeniowe
Berba pisze:Ponizej dane auta:
Rav4, 2007 (listopad) wersja prestige (wiec pelna, brakuje tylko
nawigacji). Specyfikacja identyczna jak tej tu:
http://otomoto.pl/toyota-...-C31605800.html
Soya pisze:Ten opis też się zgadza z twoim:
"Serwisowany w ASO Toyota
Z bogatym wyposarzeniem
Faktura VAT 23% do odliczenia przy dziaalności"?
Slodziak pisze:Soya, to ten sam. Po prostu po znajomości masz niższy przebieg
iza_doria pisze:Gra w casha na zlocie. Po zakończonym rozdaniu Buba odkrył jedną ze swoich kart.
Soya i Wahi zgadują jaką Buba miał drugą kartę. Buba dał im listę 10 możliwych opcji.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Buba podał następnie Soyi i Wahiemu osobną informację o wartości i kolorze swojej karty (pierwszemu kolor, drugiemu wartość).
Soya: Nie wiem, jaką Buba miał kartę, ale wiem, że Wahi też nie wie.
Wahi: Na początku też nie wiedziałem, ale teraz już wiem.
Soya: Więc ja również już wiem.
Do rozwiązywania zagadki przystąp
karwek pisze:gloremu wychodzi za każdym razem![]()
karwek pisze:Slodziak pisze:za bycie zieloną więcej nie spisz w moim łóżku!
ja jestem niebieski!
Slodziak pisze:W: Czemu jesteś zielona?! Foch!
W: Zdajesz sobie sprawę, że jesteś z gamą w drużynie?
i: Omg... jak się kolor zmienia?
gama pisze:najinteligentniejsza, najsympatyczniejsza, najpiękniejsza i najbardziej lubiana osoba w tym kraju

Dawid84 pisze:gama pisze:najinteligentniejsza, najsympatyczniejsza, najpiękniejsza i najbardziej lubiana osoba w tym kraju
mogłaś od razu napisać Dawida84, to byś sobie pisania zaoszczędziła. Warto używać synonimów
gama pisze:z pewnością Ingress nada Ci Twój własny kolor, który jeszcze za swoją zajebistość będziesz mogła sobie sama wybrać.