Strona 1 z 1

THE BEST OF Kwiecień 2015 - PROPOZYCJE

: 01 kwie 2015, 08:07
autor: iza_doria
Podajemy propozycje najlepszych tekstów Kwietnia 2015 !

: 08 kwie 2015, 14:52
autor: iza_doria
Slodziak pisze:W końcu skonfigurowałem sobie płatności NFC - jej. Trochę to trwało, bo oczywiście mBank zwalał na Orange, Orange na mBank, a każda rozmowa zaczynała się od tego czy mam telefon obsługujący NFC (tak kurwa, galaxy s5, sami mi go sprzedaliście) i czy.... mam włączone NFC.

No ale w końcu, chyba dzięki blikowi, zaktualizowali aplikację i zadziałało.

Teraz czasem na mnie dziwnie patrzą, ale już rzadko kiedy mam gotówkę w portfelu. W zasadzie tylko w jednej kawiarni nie można płacić kartą z miejsc, w których bywam. Mocno wygodne. Więc niedługo pewnie przestanę nosić portfel.

Tak na zlot weźcie sobie czytniki zbliżeniowe :)

: 14 kwie 2015, 15:46
autor: iza_doria
MrGordon pisze:Chciałbym takie coś na zlocie zobaczyć... :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=78xiXWft4Iw

: 15 kwie 2015, 18:34
autor: iza_doria
Berba pisze:Ponizej dane auta:

Rav4, 2007 (listopad) wersja prestige (wiec pelna, brakuje tylko
nawigacji). Specyfikacja identyczna jak tej tu:

http://otomoto.pl/toyota-...-C31605800.html


Soya pisze:Ten opis też się zgadza z twoim:
"Serwisowany w ASO Toyota
Z bogatym wyposarzeniem
Faktura VAT 23% do odliczenia przy dziaalności"? :mrgreen:


Slodziak pisze:Soya, to ten sam. Po prostu po znajomości masz niższy przebieg :P

: 18 kwie 2015, 21:47
autor: iza_doria
iza_doria pisze:Gra w casha na zlocie. Po zakończonym rozdaniu Buba odkrył jedną ze swoich kart.
Soya i Wahi zgadują jaką Buba miał drugą kartę. Buba dał im listę 10 możliwych opcji.

:Jd :Qd :Td
:Ks :As
:9h :Qh
:9c :Jc :Kc

Buba podał następnie Soyi i Wahiemu osobną informację o wartości i kolorze swojej karty (pierwszemu kolor, drugiemu wartość).

Soya: Nie wiem, jaką Buba miał kartę, ale wiem, że Wahi też nie wie.
Wahi: Na początku też nie wiedziałem, ale teraz już wiem.
Soya: Więc ja również już wiem.

Do rozwiązywania zagadki przystąp :D



karwek pisze:gloremu wychodzi za każdym razem :6c :D

: 20 kwie 2015, 22:50
autor: gama
Gdy tylko pojawiła się okazja, Karwek subtelnie wprosił się łóżka Słodziaka. love is in the air :D

karwek pisze:
Slodziak pisze:za bycie zieloną więcej nie spisz w moim łóżku!


ja jestem niebieski! :trophy:

: 24 kwie 2015, 15:12
autor: iza_doria
Rozmowa z Soyą o zlocie na gg:

Soya: Jakie terminy Ci pasują w czerwcu ?
Ja: Dostosuję się :)
Soya: Ehhh, dobijasz mnie :)
Ja: Dlaczego ? :)
Soya: Bo to brzmi jak Wahi
Ja: Tak, bo tak brzmi kobieta uległa :)
Soya: No właśnie Wahi tak może brzmieć ale u Ciebie się takich tonów nie spodziewałem.

: 25 kwie 2015, 12:18
autor: gama
Slodziak pisze:W: Czemu jesteś zielona?! Foch!
W: Zdajesz sobie sprawę, że jesteś z gamą w drużynie?
i: Omg... jak się kolor zmienia?


Iza, mam konta w obydwu drużynach... Ale jest na to rozwiązanie. Jak napiszesz do Ingress, dodasz kilka kopii własnych wpisów ze swojego bloga na dowód, że pisze do nich najinteligentniejsza, najsympatyczniejsza, najpiękniejsza i najbardziej lubiana osoba w tym kraju, to z pewnością Ingress nada Ci Twój własny kolor, który jeszcze za swoją zajebistość będziesz mogła sobie sama wybrać. :cool:

: 25 kwie 2015, 15:44
autor: Dawid84
gama pisze:najinteligentniejsza, najsympatyczniejsza, najpiękniejsza i najbardziej lubiana osoba w tym kraju


mogłaś od razu napisać Dawid84, to byś sobie pisania zaoszczędziła. Warto używać synonimów ;)

: 25 kwie 2015, 15:47
autor: MrGordon
Dawid84 pisze:
gama pisze:najinteligentniejsza, najsympatyczniejsza, najpiękniejsza i najbardziej lubiana osoba w tym kraju


mogłaś od razu napisać Dawida84, to byś sobie pisania zaoszczędziła. Warto używać synonimów ;)


Pozwoliłem sobie wprowadzić małą poprawkę.

: 25 kwie 2015, 20:18
autor: iza_doria
gama pisze:z pewnością Ingress nada Ci Twój własny kolor, który jeszcze za swoją zajebistość będziesz mogła sobie sama wybrać. :cool:


wybrałabym niebieski i byłby problem :)