Strona 1 z 1

Osoby nagrodzone - czerwiec!

: 31 maja 2008, 19:16
autor: mazak
W związku z naszym turniejem zaplanowanym na 1 czerwca nagrody za czerwiec przyznaliśmy troszke wcześniej ;)

dedoel - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
dviper - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
skrzychuz - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
apolinary83 - $20 (nagroda w <a rel="nofollow" href="http://www.pokerkings.pl/pokerkingspl-mania-w-tonyg-poker-vt7876.htm">PokerKings.pl Mania w TonyG</a>)

Markus - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
mpawlak - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
poldek17 - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
Oziris - $40 na depozyt do LuckyAcePoker

AjApok - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
SithJarr - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
olczykandre - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
Strimer - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
wyjadacz1 - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
invidia - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
RTOB - $40 na depozyt do LuckyAcePoker
Chojny - $40 na depozyt do LuckyAcePoker

*Matt* - $50 na depozyt do LuckyAcePoker



Jak zawsze lista nie jest zamknieta i mamy nadzieje ze sie znacznie powiekszy ;)

: 01 cze 2008, 13:29
autor: dedoel
tak jest dzieki wielki i do tego poziom na tym poker roomie naprawde nie jest za wysoki tak jak pisaliscie wiec licze na to ze bedzie szlo do przodu ciagle!

: 01 cze 2008, 13:59
autor: dviper
Ja również dziękuję za promocję ;) Jak na razie pograłem trochę na niskich stawkach i wygrałem tyle co wpisowe na nasz turniej plus jeden re-buy jakby co :) Tak więc do zobaczenia na dzisiejszym turnieju :)

: 01 cze 2008, 14:02
autor: skrzychuz
Ja również dziękuję :-)

: 03 cze 2008, 01:19
autor: Maverick
Z Glorym już rozmawiałem na ten temat więc mam jego błogosławieństwo :D Czy ktokolwiek z nagrodzonych chciałby swój depozyt zamienić na roczną prenumeratę CPP?
Sprawa ze mną jest taka, że mam już prenumeratę a Glory do środy musi podać dane do wysyłki dla CPP. Więc jeżeli ktoś chciałby dokonać takiej wymiany to bardzo chętnie się zamienie :) Wartość jest mniej więcej porównywalna ale myślę, że nie ma sensu wchodzić w takie szczegóły. Dlatego jeżeli ktoś jest chętny to proszę o PW. Szkoda by było żeby prenumerata się zmarnowała :)

: 11 cze 2008, 11:51
autor: Markus
mazak pisze:Markus - $40 na depozyt do LuckyAcePoker

Jeszcze raz bardzo dziękuję !!!

: 11 cze 2008, 22:04
autor: martini
Ja rowniez tym razem w tym temacie chcialbym bardzo podziekowac za tą nagrode :wink: Przyszedlem na to forum calkowicie przypadkowo, a juz tyle milych niespodzianek mnie tu spotkalo, ze ten przypadek podczas mojej nauki gry w pokera to po prostu najlepsze co moglo mi sie przytrafic :wink: To jest nie tylko ta nauka, to jest mozliwosc podyskutowania z ludzmi w fajnej atmosferze, uczestnictwo w turkach z tymi ludzmi, a do tego wszelkie nagrody tylko jeszcze bardziej mobilizują do aktywnosci :wink: To jest taka swiadomosc tego, ze ma sie udzial w rozwoju forum, swietna sprawa :wink:

: 20 cze 2008, 18:56
autor: Strimer
A ja ciągle oczekuję na depozyt do lucky ace poker :) jak widać kolejka jest dluuga bo czekam już prawie miesiąc :) A ma to być nagroda za ładną gre na cd poker i ładne rozmnożenie pierwszego bezdepozytowego bonusu na cd poker :) Pozdrawiam. Swoją drogą opłaca się inwestować swój czas w to forum :)

: 26 cze 2008, 07:45
autor: Strimer
Do listy nagrodzonych można już dodać mnie :) Dziękuję mazakowi i reszcie ekipy za boonus 40 $ na Lucky Ace Poker. (40 $). Otrzymany bonus już potroiłem na stolikach cashowych NL 0.05/0.10, i zapewniam że mam zamiar go rozmnażać w neiskończoność :) Ponadto z niecierpliwością czekam na kolejny turniej Lucky Ace Poker w lipcu :) Dzięki i pozdrawiam.

: 26 cze 2008, 09:19
autor: invidia
O w końcu i ja mogę podziękować publicznie :) DZIĘKUJĘ.... :)

: 26 cze 2008, 09:23
autor: AjApok
I ja wam dziekuje zawsze to jakas dodatkowa kasa już ją prawie potroiłem :mrgreen:i czekam na turniej w Lipcu.

: 26 cze 2008, 10:39
autor: olczykandre
ja rowniez dziekuje :)

: 26 cze 2008, 13:59
autor: *Matt*
Wielkie dzięki po raz drugi :)
Niech ta kasa od mazaka będzie szczęśliwa i się szybko rozmnoży :D

: 26 cze 2008, 16:21
autor: Oziris
Tak, proponuje zrzutę na flaszkę dla mazaka :)

: 26 cze 2008, 17:59
autor: zielony0528
gratuluje nagrodzonym:)ja chyba nigdy sie na tej liscie nie znajde szczegolne gratulacje dla rodzynki invidi

: 26 cze 2008, 19:08
autor: Oskarek
Ja tez staram sie jak moge ;p ALe gratulacje dla wszystkich az sie strasznie zdziwilem jak zobaczylem ze tyle osob zostalo nagrodzonych w czerwcu. Gratulacje MAZAK

: 26 cze 2008, 22:03
autor: titanum
dołączam sie do gratulacji :greetings: a jest komu gratulować tak więc warto,

a swoją drogą nie wiem jak Wz to robicie że łapiecie sie na te nagrody, bo mi szczerze też by sie przydała bo na Lucky troche krucho z kasą :sad:

: 26 cze 2008, 22:06
autor: maczek68
Też gratuluję nagrodzonym. :yes: Pocieszający jest tekst , że lista jeszcze nie zamknięta , może powiększy się o parę nicków. Bardzo miłe, ze strony adminów, że promują aktywnych :)

: 27 cze 2008, 13:47
autor: rzepa
co za wysyp nagrod , czyzby mazak wygral jakis wielki turniej ? :P
gratulacje nagrodzonym
miejmy nadzieje ze w 2 duzym turnieju wszyscy wezma udzial

: 27 cze 2008, 14:08
autor: mazak
mazak ostatnio glownie przegrywa - więc jeżeli mam do wyboru rozdawać obcym przy stołach a nagardzać nowych użytkowników to wybieram to drugie ;)