Dlaczego bankroll management jest kluczowy
: 09 kwie 2013, 11:31
Od początku marca byłem nieźle stiltowany. Później doszły problemy osobiste, które jeszcze pogłębiły tilt, ale masakra zaczęła się, gdy zacząłem nagminnie przegrywać w sytuacjach, w których byłem faworytem 80-70%
Zacząłem grać jak ostatni donk. Robiłem tragiczne calle, etc.
Dzisiaj sprawdziłem w pt3 (NL5):
Masakra. Ponad 20bi poniżej ev. A w drugiej połowie miesiąca grałem jak ostatni donk!
Gdybym grał przyzwoicie, to te linie na wykresie rozdziawiłyby się na amen.
Ciężko opanować się w takiej sytuacji.
Zacząłem grać jak ostatni donk. Robiłem tragiczne calle, etc.
Dzisiaj sprawdziłem w pt3 (NL5):
Masakra. Ponad 20bi poniżej ev. A w drugiej połowie miesiąca grałem jak ostatni donk!
Gdybym grał przyzwoicie, to te linie na wykresie rozdziawiłyby się na amen.
Ciężko opanować się w takiej sytuacji.
ważne, że jakoś się trzymasz i chyba bez torby
under ev.
1
