POWOLI ALE KONSEKEWTNIE
: 13 wrz 2012, 12:12
Witam będe dzielił siż z wami moimi rozdaniami i wynikami
proszę o komentarze
Pozdro
proszę o komentarze
Pozdro

Pokerkings - NAJWIĘKSZE i NAJLEPSZE forum pokerowe w sieci na którym możesz wymienić się pokerowymi doświadczeniami oraz wziąć udział w unikalnych darmowych turniejach. Każdy aktywny użytkownik poker kings otrzymuje nagrody gwarantowane!
https://www.pokerkings.pl/

i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...
titanum pisze::lol: blog miesiąca![]()
peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowieczy lubisz wódke?
co grywasz i ile
i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...
gl hf
/a jak?/Texas hold'em/tyle, że nie ma czasu odpisać 
peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.
mara100 pisze:peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.
Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?
peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.
mara100 pisze:peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.
Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię![]()
Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?
magik89z pisze:peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.
sam staram sie z tym walczyc.
i zadalem sobie pytanie czy hu sng ma sens w moim przypadku
odpowieidzialem sobie negatywnie i zaczalem przygode z full ring gdzie potrafiłem zastopowac jak nie szlo totalnie i grac dalej bez wiekszych emocji jak przegrywalem kilka z rzedu. więc może musisz zadać sobie to samo pytanie ?;)