Strona 1 z 2

POWOLI ALE KONSEKEWTNIE

: 13 wrz 2012, 12:12
autor: peku1986
Witam będe dzielił siż z wami moimi rozdaniami i wynikami :wink:
proszę o komentarze :wink:
Pozdro :trophy:

: 13 wrz 2012, 15:47
autor: buba78
jak będzie co komentować to rzucimy słówko bo jak na razie mizernie :)
witamy również

: 13 wrz 2012, 16:37
autor: genowaty
Oj buba78 dałbyś chociaż chłopakowi dograć sesję do końca :mrgreen:

Witam i czekam na posty:)

: 13 wrz 2012, 16:50
autor: tyrdax
No i jak no i jak?
MTT a może cash?
opowiadaj:)

: 14 wrz 2012, 08:36
autor: titanum
:lol: blog miesiąca :mrgreen:

peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie :razz: czy lubisz wódke? :twisted: co grywasz i ile ;) i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...

gl hf :)

: 14 wrz 2012, 13:09
autor: drynk
To i ja wygeneruję trochę ruchu, żeby człowiekowi blog nie zarósł krzakami.

Wyniki miażdżą :shock: :mrgreen:

: 14 wrz 2012, 15:13
autor: jon124
titanum pisze::lol: blog miesiąca :mrgreen:

peku1986, powodzenia oczywiście ale skoro już poświęciłeś 5 minut swojego ultra cennego czasu to mogłeś na szybko nawet bez szczegółów napisać co u Ciebie jak zdrowie :razz: czy lubisz wódke? :twisted: co grywasz i ile ;) i jeszcze napisać że bardzo Ci się tutaj podoba ;pp itd, itd...

gl hf :)


Co za pytania ? Toż od razu mogę sam odpowiedzieć nie znając nawet kolegi :
zajebiście/ :tak: /a jak?/Texas hold'em/tyle, że nie ma czasu odpisać :oops: /na to jeszcze nie zasłużyliście :twisted:

A swoją drogą widzę, że rośnie główny pretendent na blog miesiąca :D
Mój głos już ma.

Really, no ofense :)

: 14 wrz 2012, 15:21
autor: dzienny
Nie chcę za wiele pisać, żeby nie było, że napisałem więcej od autora.

Witaj na forum :)

Ta blog ulegnie edycji za 3...,2...,1.....

: 14 wrz 2012, 15:53
autor: nomad
Wyborny blog. Tak trzymaj! Gratuluję.

: 14 wrz 2012, 23:14
autor: Dawid84
Peku1986 powiem ci, że dobrze to rozegrałeś. Na początku delikatny blef w postaci posta. Dobre. Teraz całe forum call. Słusznie niech budują pulę postów :) Teraz sugerowałbym all ina w postaci jakiegoś ambitnego posta, takiego żeby wszystkim kapcie pospadały np: `siema co tam?` :)

Brawo spryciarzu, brawo :)

: 15 wrz 2012, 08:25
autor: blade08111991
Dawid84 Made my day :D

: 11 lis 2012, 17:50
autor: peku1986
witam hhahah:)niestety było otwarcie tylko później nie miałem czasu na nic praca od rana do wieczora do tego laptop padł;/teraz wróci mój blog:)i będzie najlepszy tutaj:)
Chociaż chłopaki sobie postów nabili :mrgreen: :tak:

: 11 lis 2012, 18:07
autor: peku1986
coś dla relaksu :mrgreen:

: 11 lis 2012, 21:21
autor: peku1986
siadło pięknie w turnieju na starsach dla forum :mrgreen:

: 11 lis 2012, 21:27
autor: magik89z
a no to sie wyjasnilo kto to zdzich.

tylko dodam ze z takim stylem gry jak prezentowales przy stole to za daleko nie zajdziesz.

ze Ci wszystko dochodzilo to 1 sprawa , ale jak bedizesz utrzymywal taka gre jak przy 1szym stole to ile bys nie wygral i tak to przegrasz w longrunie.

: 14 lis 2012, 19:13
autor: peku1986
Witam panowie :twisted:
mam pytanie co możecie mi poradzić na nerwową gre jak gram z bezpiecznym bankrollem wszystko ok ide do przodu a mam takie chwile że denerwuje się wchodze na wyższy limit i przegrywam wszystko;/
Ostatnio grałem w naszej darmówce na bwin-brak-polskiej-licencji! i wygrałem ten jeden bilet 5.50:)
zagrałem double sit&go i miałem 10$ nastepnie 3 osobowe stoliki cash game 2/4 centy wyszedłem na 30$ i pózniej złapałem pare pechowych riverów zszedłem na 20$ i odrazu stawki 0.10/0,20 i dwa pechowe rozdania i po kasie :cry: i zawsze mam tak samo czy da sie z tego wyleczyć.Ja sam próbowałem z tym walczyć przerwy robiłem starałem sie opanować ale ciężko gdy ktoś mi wchodzi na A/A przed flopem z 3/3 czy czymś takim to zaczynam głupiec póżniej;/

raz miałem taką przygode możecie wierzyć lub nie miałem 370zł wpłaciłem na ongame w ciągu miechą dopiłem z tego na 10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.

: 14 lis 2012, 19:38
autor: mara
peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.


Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?

: 14 lis 2012, 19:47
autor: peku1986
mara100 pisze:
peku1986 pisze:10tys$ i rozjebałem to w 2 godziny gdzie było to samo miałem moc w ręce która wtopiłem i zaczołem głupiec i po kasie.


Chyba musisz się leczyć z hazardu ( bo jak można przejebać 10K$ ). Rozumiem, że te 10K $ wygrałeś w kasynie?

nie w kasynie w pokera przeważnie stoliki 3 osobowe:)

to było już 3 lata temu i nie dawało mi to spokoju ale już się z tym pogodziłem :???:

: 14 lis 2012, 19:48
autor: peku1986
jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.

: 14 lis 2012, 19:54
autor: mara
peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.


Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię :oops:

Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?

: 14 lis 2012, 20:09
autor: peku1986
mara100 pisze:
peku1986 pisze:jeżeli chodzi o kasyno to nie gram:)tylko pokerek.


Więc podtrzymuję wcześniejszą opinię :oops:

Miałeś niewyobrażalne szczęście ugrać taką kasę w pokera, ale nie mogę pojąć co chciałeś osiągnąć dalej?


jak myślisz co chciałem osiągnać??Miliony gruba kase!!

: 14 lis 2012, 20:15
autor: magik89z
peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.

sam staram sie z tym walczyc.

: 14 lis 2012, 20:19
autor: peku1986
magik89z pisze:peku1986, mam ten sam problem z przegraniem 2-3 rozdan i zaraz caly roll na stol i w plecy.

sam staram sie z tym walczyc.


dzięki za pocieszenie nie jestem sam :mrgreen:

: 14 lis 2012, 21:39
autor: mateuszek115
ja też sie wkurwiałem jak nie szlo, ale gralem Hu sng. Nieraz zdarzalo sie ze typki wchodzili z niczym i im siadalo. pozniej przeszedlem na wyzszy limit i majac 40 BI dopiero zaczelo sie schodzenie w dol. jednak zdazylem sie ocknac ;) i zadalem sobie pytanie czy hu sng ma sens w moim przypadku ;) odpowieidzialem sobie negatywnie i zaczalem przygode z full ring gdzie potrafiłem zastopowac jak nie szlo totalnie i grac dalej bez wiekszych emocji jak przegrywalem kilka z rzedu. więc może musisz zadać sobie to samo pytanie ?;)

: 14 lis 2012, 21:55
autor: magik89z
jak to slynny laska z chlopaki nie placza "zadaj sobie jedno zajebiscie wazne pytanie co chcesz robisz w zyciu i rob to" ;)