Pytania od początkujących

Szybki przewodnik po forum. Najważniejsze informacje dla użytkowników którzy odwiedzili PokerKings po raz pierwszy, oraz kluczowe sprawy bieżące.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. Najważniejsze działy forum są widocznych dopiero po zalogowaniu!

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 383
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 06 maja 2010, 10:32

15:49 pisze:(...)Więc może jakiś admin konkretnie wskaże konkretne działy gdzie nie działa licznik.


Piszesz wtedy, gdy masz coś do powiedzenia, gdy chcesz coś wnieść do tematu - nie po to żeby mieć posta więcej na liczniku. To nie jest jakiś rake race czy point race na pokerroomie - to forum, na którym liczy się merytoryczna dyskusja. Jakie więc to ma znaczenie gdzie są naliczane, a gdzie nie?

15:49 pisze:(...)I mam też wrażenie, że naliczanie postów odbywa się z jakimś opóźnieniem, bo cofnęło mi liczbę postów, albo ktoś usunął coś co napisałem : )


Nieśmiało zasugeruję, że raczej druga część Twojej wypowiedzi jest bliższa prawdy :wink: .

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1142
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 10 maja 2010, 19:45

15:49 pisze:(...)I mam też wrażenie, że naliczanie postów odbywa się z jakimś opóźnieniem, bo cofnęło mi liczbę postów, albo ktoś usunął coś co napisałem : )


admin mogł po prostu usunąć albo moderatorzy, bo oni maja prawo, ale moge sie mylić, też jestem nowy i właśnie pozaje forum

krystiano83
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2010, 07:49

Co to jest Alias?

Postautor: krystiano83 » 11 maja 2010, 08:31

Mam pytanie. Co to jest Alias bo zarejestrowałem się na ladbrokes-brak-polskiej-licencji! i wyskoczyło mi create Alias. O co chodzi.

krystiano83
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2010, 07:49

Postautor: krystiano83 » 11 maja 2010, 08:43

Dobra rozumiem, dzięki.

odil007
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 11 cze 2009, 12:24

Postautor: odil007 » 11 maja 2010, 17:51

Na wielu pokerroomach mam konta zakładane bez żadnych bannerów, ani pokerkings.pl ani z innych forów, czy jest możliwość podpięcia tych kont pod pokerkings.pl? Czy to leży w gestii pokerroomów (zgadzają się albo nie) czy admini mogą coś pomóc w tej kwestii?

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 11 maja 2010, 19:40

Gdzieś tu był już taki temat na forum - musisz poszperać - w paru chyba można podpiąć - ale to jednostkowe raczej pokerroomy.. Możesz też wysłać wiadomość prywatną (pw) do Adminów z tym zapytaniem.

Awatar użytkownika
bizzarre
-#VIP
-#VIP
Posty: 1510
Rejestracja: 08 mar 2010, 20:16

Postautor: bizzarre » 11 maja 2010, 20:55

odil007, Z tego co się orientuje to zależy od pokerroomow, ale chyba mało jest takich na których można podpiąć.

krystiano83
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2010, 07:49

Postautor: krystiano83 » 13 maja 2010, 20:19

Chciałem się dowiedzieć, czemu nie mam dostępu do freerolle, chociaż mam ponad 20 postów. I jak zostać pretedentem.

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 13 maja 2010, 20:24

krystiano83 pisze:Chciałem się dowiedzieć, czemu nie mam dostępu do freerolle, chociaż mam ponad 20 postów. I jak zostać pretedentem.


Bo kliknąłeś ręcznie "dołącz do grupy" i teraz trzeba Cię ręcznie zaakceptować. Więc napisz PW do któregoś z adminów, żeby Cię dodali do pretendentów.
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
bizzarre
-#VIP
-#VIP
Posty: 1510
Rejestracja: 08 mar 2010, 20:16

Postautor: bizzarre » 13 maja 2010, 23:54

krystiano83, poprostu nabijanie postów na szybko nie jest najłatwiejszą droga do "tego wspaniałego" :mrgreen: działu.

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 14 maja 2010, 00:04

A ja wiem ,że aby awansować na forum to nie wolno mieć ostrzeżeń ale chyba ,że dla pretendentów się nie liczy :P

Mogłeś nie klikać wcześniej teraz byś był już :P

A pretendent to podstawa bo i freerolle i dostęp do blogów :P
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 383
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 14 maja 2010, 08:54

krystiano83 pisze:Chciałem się dowiedzieć, czemu nie mam dostępu do freerolle, chociaż mam ponad 20 postów. I jak zostać pretedentem.


Dostałeś co najmniej kilka PW od różnych osób, żebyś przestał nabijać posty. Wolałeś jednak podbijać licznik za wszelką cenę - masz tego efekt.
Nadal jednak nie zablokowano Tobie możliwości pisania, więc masz okazję żeby zatrzeć złe wrażenie na wejściu.
Zrozum, że liczy się przede wszystkim merytoryczny aspekt wypowiedzi, a to co pisałeś do tej pory było głównie marnowaniem czasu innych użytkowników na przeglądanie tematów, w których pojawiły się nowe posty.

Pamiętaj, że nawet bycie totalnie początkującym nie uprawnia Cię do zadawania pytań bez uprzedniego zapoznania się z wypowiedziami innych użytkowników. Jak chcesz się uczyć grać w pokera, skoro jak na razie przejrzenie tematu i skorzystanie z oczywistych opcji nauki, jak choćby poszukanie trudnego słowa w internecie, przekracza Twoje zdolności? Skoro "googel" się Tobie popsuł - jak twierdziłeś w jednej ze swych wypowiedzi - to wystarczyło skorzystać z innej wyszukiwarki.

Pozdrawiam

Tomi99
-#VIP
-#VIP
Posty: 685
Rejestracja: 19 wrz 2008, 06:41

Postautor: Tomi99 » 23 maja 2010, 11:58

Nie wiecie których pokerromów są te ikony??


Obrazek

albo jak to sprawdzić bez szukania dlugiego i instalowania wszystkich znanych...

Oskarek

Postautor: Oskarek » 23 maja 2010, 12:05

PokerStars-nielegalny-w-PL!
fulltilt-brak-polskiej-licencji!
ongame (sieć)
party-brak-polskiej-licencji! poker
bodog
williamhill-brak-polskiej-licencji!
ipoker(siec)
doylesroom
ladbrokes-brak-polskiej-licencji!
888-brak-polskiej-licencji!
cereus(sieć)
ipn(sieć)
cake(sieć)

no i znowu PokerStars-nielegalny-w-PL! i ipoker

tam gdzie siec czyli wszystkie roomy z tej sieci i tyle :)

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 03 cze 2010, 19:27

Witam, mam pytanie dotyczące przynależności do grupy gracze. Rozumiem, że aby dostać się do tej grupy trzeba wyrabiać określoną ilość rake dla forum na wybranym pokerroomie. A pytanie brzmi jakie pułapy trzeba osiągać, np. powiedzmy na Unibecie ?

eliyahu
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2010, 22:37

Postautor: eliyahu » 22 cze 2010, 23:09

Gdzie znajdę jakieś ABC pokera? Takie coś w skrócie zanim przejdę do zadawania pytań zawodowcom :) Nie chcę wyjść na kogoś kto zadaje swoje małe pytania wielkim graczom.. Chciałbym się czegoś skądś nauczyć :)

Oskarek

Postautor: Oskarek » 22 cze 2010, 23:10


Tomi99
-#VIP
-#VIP
Posty: 685
Rejestracja: 19 wrz 2008, 06:41

Postautor: Tomi99 » 23 cze 2010, 08:28

Oskarek pisze:eliyahu, http://lmgtfy.com/?q=abc+pokera


Nie ma to jak Wujek dobra rada, motyla noga

Laskave
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2009, 08:58

Postautor: Laskave » 23 cze 2010, 22:15

czy ktoś wie jaka jest procentowa szansa na trafienie drawu do open ender strita na flopie ?

do tego mam jeszcze pytanie a pro po matematycznej szansy na to że jedna z kart wspólnych stworzy na flopie z naszymi kartami parę... na to jest trochę ponad 32% czyli 1/3 prawie ... czy jest sens liczyć trafienia na flopie np na kartce albo w exelu i czekać na moment kiedy wariancja bedzie miałą dla nas górkę korzystną czyli taką wskazującą na trafienie pary na flopie ... mozna spisywać także hipotetyczne trafienia po spasowaniu kart pre flop ... czemu miałoby to sałużyć? Np. temu że kiedy takie spasowane karty trafiałby flopa ( np spasowane 32 trafiły 3 na flopie ) i taka sytaucja zostaje przez nas odnotowana powiedzmy 5 razy pod rząd ... górka wariancji na naszą korzyść to traz spodziewamy się dołka i gdy dostajemy AK zachowujemy się ostrożniej .. i na odwrót po nietrafionych dostajemy karty i mamy dodatkowy arguyment w postaci statystyki ... to w ogóle ma sens? :D
Bądź najlepszy!

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 24 cze 2010, 08:58

Laskave, nie, jak ja gram powiedzmy 5mtt to jak mam wszystko zapisywać to na 3 stolach sitouta dostane :mrgreen:

A w ogóle jak mam no AK to chce napierdalać zawsze :mrgreen: z każdym premium napierdalam przecież nie będę spisywał czy 4 rozdania temu dostałem parę xd bo i tak to nie ma znaczenia :P bo co np rozdanie wcześniej dostaniesz parę i co teraz mam spasować AK bo nie dostanę ? bez sensu jak dla mnie i moim zdanie nie wolno patrzeć na to co się stało wcześniej :P

Przeszukaj forum masz tam ile masz procent przy stricie kolorze itp :P
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Laskave
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2009, 08:58

Postautor: Laskave » 24 cze 2010, 09:37

w żadnym wypadku nie chodziło mi o spasowanie AK tylko o to żeby nie grać nim zbyt agresywnie i zamiast robić re-raise tylko call :) Zrobiłem małe próbki takich rozdań i w próbce 50 rozdań 16 razy trafiłem którąś parę czyli jest to około 33% .. do tego faktycznie po okresie np. gdy nie trafiam 6 razy z rzędu pary na flopie przychodził zaraz po tym okres gdzie trafiało się go 3 razy pod rząd dla wyrównania statystyki ... chodzi mi o to że może to być skuteczne narzędzie w walce z wariacją podważające trochę teorię że należy grać każdą kartę optymalnie bez znaczenia czy poprzednie ręce szczęśliwie wygrywały czy były pechowe ... spróbujcie sobie otworzyć jeden stolik cash na fast i ponotować powiedzmy przez godzinę :)

i faktycznie przy wielu stolikach to jest problem zdaję sobie sparwę tym bardziej że lepiej nie pomijać żadnego wyniku

pozostawiam do rozmyślenia

ps. ktoś może jednak wie jaka jest szansa procentowa na drawa do open endera na flopie? :D
Bądź najlepszy!

roman55
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2009, 13:14

Postautor: roman55 » 28 cze 2010, 19:12

Czy forum ma powiazania z party-brak-polskiej-licencji! Poker i fulltilt-brak-polskiej-licencji!?
Pytam,gdyz tam czesto zagladam.

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 28 cze 2010, 20:44

Z PP bardziej - były tam już ciekawe ligi naszego forum ale aktualnie zakończone, z FTP trochę mniej ale mamy nadzieję na ciekawą współpracę w przyszłości.. :mrgreen: Poszukaj na forum (np. nasze linki do pokerroomów i gdzie są aktualnie ligi)

Laskave
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 10
Rejestracja: 04 wrz 2009, 08:58

Postautor: Laskave » 07 lip 2010, 15:49

czy ktoś już uwalniał bonus od pierwszego depozytu na fulltilt-brak-polskiej-licencji! ? ciężko go będzie wyrobić na mikrostawkach ?
Bądź najlepszy!

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 383
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 07 lip 2010, 17:28

Laskave pisze:czy ktoś już uwalniał bonus od pierwszego depozytu na fulltilt-brak-polskiej-licencji! ? ciężko go będzie wyrobić na mikrostawkach ?


Tak, w moim odczuciu jest jednym z łatwiejszych do wyrobienia. Punkty lecą dosyć szybko(nawet przy graniu 2-3 stołów), a i czasu jest naprawdę sporo. Grałem S&G oraz Rush Poker, rzadziej stoliki, stawki micro.

Pozdrawiam


Wróć do „Ważne informacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.