Pora dnia/nocy, a jakość gry.

Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
Wnukuu
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 53
Rejestracja: 26 paź 2010, 15:10

Postautor: Wnukuu » 27 mar 2011, 10:15

Ogolnie pora nie powinna byc jakas wazna kwestia wazniejsze jest robienie sobie przerw w grze ;]

seven125
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2011, 13:33

Postautor: seven125 » 03 kwie 2011, 13:49

jezeli dla ciebie pora nie ma znaczenia to jestes naprawde robocop moim zdaniem najlepiej jest grac w dzien niz zarywac noce

ToJa
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:04

Postautor: ToJa » 03 kwie 2011, 23:00

w nocy jest najlepiej i sa pod wieczór najlepesze turnieje
TAK TO JA

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 03 kwie 2011, 23:01

seven,myślę że pora ma znaczenie gdyż wieczorem można się bardziej skupić,gdy grasz popołudniu to albo ktoś zadzwoni,albo zapuka,tu trzeba wyjść a co za tym idzie brak koncentracji.
POLAND PRIDE

ToJa
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 01 maja 2010, 10:04

Postautor: ToJa » 04 kwie 2011, 16:17

no u mnie jest to samo wiec wole zawsze grac pod wieczór
TAK TO JA

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 943
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 04 kwie 2011, 17:51

Mi jakoś najlepiej gra wychodzi tak w godzinach 18-23, w inne pory dnia mniej idzie karta i jakoś gorzej mi się gra.
Izo i Lonciku, jestem fiszem i niegodnym z Wami do kart siadać

Pawliczenko
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2010, 18:59

Postautor: Pawliczenko » 06 kwie 2011, 17:30

wole grac wieczorami, gdyz wlasnie mozna lepiej sie skoncentrowac a poza tym wiecej kasy wygralem wieczorem ;)

Awatar użytkownika
FarseerPL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 232
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:53

Postautor: FarseerPL » 06 kwie 2011, 18:29

Dla mnie nei ma najmniejszego znaczenia o jakiej porze gram moze to byc o 8 rano jak i o 2 w nocy. Wiecej zależy od podejscia psychicznego i tego czy jestem wypoczęty. Zauwarzylem ze np po ciezkim wysiłku fizycznym zaraz jak odpale pokera to od razu mi sie odechciawa grac i nie chce mi sie myslec :)
Jasne światło, koniec strachu, blask kiężyca lśni na dachu Stephen King "TO"

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 06 kwie 2011, 20:39

Tak fajnie wyszło że akurat codziennie mam treningi więc może dlatego nic nie wygrywam nigdy bo zawsze na wieczór jestem zmęczony.Rano mi się nie chce grać bo co chwila coś muszę zrobić,popołudniu to samo.Muszę poczekać do 40 to może będę lepszym pokerzystą.
POLAND PRIDE

Kaznox
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 259
Rejestracja: 24 kwie 2010, 08:21

Postautor: Kaznox » 17 maja 2011, 17:37

Dla mnie nie ma znaczenia rano czy wieczorem ale czasami jest tak ze jak zaczne jakis turniej w nocy to nagle zauwazam nieodparta ochote na sen co skutkuje czesto odpadaniem we wczesnej fazie turnieju :P
Urodzony by przegrać, żyje by wygrać.

elder1906
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:38

Postautor: elder1906 » 17 maja 2011, 18:38

Kaznox ja mam podobnie zapisze sie do turnieju w nocy czy poznym wieczorem i gram wogole inny poker niz popoludniu bo spac sie chce hehe jak turniej dlugi ;p

maxaugust
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 95
Rejestracja: 25 mar 2011, 09:28

Postautor: maxaugust » 18 maja 2011, 09:46

ToJa pisze:w nocy jest najlepiej i sa pod wieczór najlepesze turnieje


Trudno się z tym nie zgodzić ;P
Według mnie nie pora ma znaczenie, a długość czasu spędzonego przy stole (kompie). Nie można siedzieć non-stop po 8-12 godzin dziennie, bo na głowę idzie dostać. Miałem taki okres że tak grałem. I chciał, czy nie przyjdzie pora, że to co wygrałeś przegrywasz, a nawet jesteś na minusie. Teraz gram po 2-3 godziny dziennie (zazwyczaj od 10 do 13) w DoN. Wieczorem zagram jakiegoś turka za free dla relaksu i tyle. Nie chcę zapeszać ale wyniki o niebo lepsze!

maji
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 449
Rejestracja: 05 maja 2009, 17:33

Postautor: maji » 18 maja 2011, 23:03

Nie ma znaczenia pora ale sprawność psychiczna w danej chwili. Prosto mówiąc każdy wie kiedy ma największą wydajność nasz mózg. Dobra Wydajność - łatwość postrzegania, krótki czas potrzebny na analizę, brak jakichkolwiek niepozałatwianych spraw które mogłyby wpłynąć na koncentrację i zsyłać procesy myślowe swoimi drogami. Kartka papieru w głowie musi być czysta i gotowa do zapisywania informacji :)
Generalnie można się przyzwyczaić z grą do danej pory dnia. Jeżeli będziesz wstawał tydzień czasu dzień po dniu o 07:00 to łatwiej jest wstawać rano z każdym następnym dniem. Podobnie z zasypianiem. Chodzi w tym o to iż każdy ma dostosowany swój czas w ciągu dnia do największej i najlepszej swej wydajności. To że niektórzy grają cały dzień nie znaczy że będą mieli przewagę na drugim bardziej wypoczętym świeższym graczem który się dosiadł do rozgrywki prędzej w drugą stronę. Dlaczego dzieci chodzą rano do szkoły i czym mózg dzieciaczka 15letniego różni się od mózgu 30latka?
I tak samo jeżeli analizujecie sesje to stawiajcie plusa przy dacie kiedy naprawdę czuliście że sprawność psychiczna w skali 1-10 ma 8 i wyżej. Zobaczycie wtedy że głównie to właśnie o to w tym chodzi. Weź psa na spacer, weź szybki ciepły prysznic i łyknij gorącej herbaty dopiero siadaj do gry. Dajesz sobie wtedy więcej procent na lepszą grę. Niby proste ale mało kto się stosuje grając on-line. Słyszałem że Ivey ma swojego psychologa i jakiegoś terapeutę z którymi rozmawia i tym samym pozbywa się negatywnych emocji które mogłyby kiedykolwiek źle zadziałać w głowie.

Wcześniej Trabant wyczerpał jednym zdaniem co jest mu potrzebne żeby załapać najlepszą wydajność. Po co w dzień wykrzykiwać milcz bo gumą ! jak można lightowo nie nerwowo grać w nocy. Nie wierzę że nowa osoba za pierwszym podejściem do gry nocnej uzna że tak jest super, gram tylko w nocy. Na pewno trzeba też kilka dni żeby przyzwyczaić organizm że to właśnie moja najlepsza pora do gry.

kr0w4
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2009, 19:38

Postautor: kr0w4 » 19 maja 2011, 00:57

Ja osobiście najbardziej lubię grać między 12-4 w nocy, uczyć również wtedy, nie wiem od lat tak mam i już do takiej pory jestem przyzwyczajony.

maxaugust
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 95
Rejestracja: 25 mar 2011, 09:28

Postautor: maxaugust » 19 maja 2011, 02:14

Maji w w rozszerzonej wersji przekazał co miałem na myśli ;P

illegalx
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 13
Rejestracja: 19 maja 2010, 00:21

Postautor: illegalx » 22 sie 2011, 22:35

Najwazniejsze to do niczego sie nie zmuszac. Nie ma nic gorszego jak znudzony klikac i bezmyslnie dokladac komus do puli...Checi sie licza przedewszystkim :)

gram tylko w nocy


Wróć do „Artykuły o pokerze”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.