Poker [nie]legalny w Polsce

Hydepark, czyli o wszystkim i o niczym. Dyskusje użytkowników nie związane bezpośrednio z pokerem.
nosek3
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: nosek3 » 04 wrz 2013, 17:24

A spotkaliście z jakimiś problemami przy płaceniu/wypłaceniu kartą SKRILLA? Czy bezproblemowo wszędzie daje rade?

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP

Postautor: lion_victor » 04 wrz 2013, 17:51

walmaszka, rozwiń myśl ;)

nosek3
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: nosek3 » 04 wrz 2013, 20:05

lion_victor, Chyba chodziło mu o to że jak wypłacisz w kasynie kase to od razu za nią zagrasz :D

Awatar użytkownika
Mikael
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Mikael » 05 wrz 2013, 12:16

Ale, że jak w kasynie? (w sensie wypłacić a nie przepieprzyć hajs)
[center]Zmiana nicka. Było: mc1908 -> jest Mikael[/center]

siweropoulos
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: siweropoulos » 05 wrz 2013, 13:06

Idziesz do kasy w kasynie, dajesz karte, wpisujesz pin i oni wyplacaja Ci kase z karty bez prowizji, sprawdzone :p

I wtedy mozesz wyplacic 1000euro dziennie, a nie 250e jak z bankomatu ;p
Impossible is nothing.

Vakabey
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Vakabey » 15 paź 2013, 10:08

mara100 pisze:
duffmanPOL pisze:Mam pytanko. Bo w zwiazku z tym ble ble ze poker ble ble jest nielegalny u nas w kraju
to grajac w pokera np na starsach na nl2 czy tam na czyms moga policja zrobic wjazd na chate? I np jezeli ugra sie tam na jakims roomie duzo i sie wyplaci to tez moga wleciec czy jak to jest?

Już kiedyś o tym pisałem. Do €15K bank nie ma obowiązku zgłaszać nigdzie, że taki przelew zagraniczny do nich dotarł. Jest to wewnętrzna sprawa banku. Wiem bo przelewałem na konto i to sporo.

Natomiast pewne jest, że prowadzony jest w naszym kraju monitoring przelewów zagranicznych i myślę można mieć pecha niezależnie od kwoty myślę :mrgreen: ale pewny nie jestem.

Mara ale przelewałeś z roomu od razu na konto ? I nikt np z banku do ciebie nie dzwonił ?

Ktoś wyżej pisał o karcie skrill. Trzeba płacić jakieś PLNy za utrzymanie karty co miesiąc czy jest ona darmowa ?

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: MrGordon » 15 paź 2013, 10:54

Vakabey pisze:Trzeba płacić jakieś PLNy za utrzymanie karty co miesiąc czy jest ona darmowa ?
10euro rocznie jeśli dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Mikael
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Mikael » 15 paź 2013, 14:02

Dobrze pamiętasz. Dycha ojro na początek za wydanie karty i potem co rok.
[center]Zmiana nicka. Było: mc1908 -> jest Mikael[/center]

dvdgg

Postautor: dvdgg » 02 wrz 2015, 18:44

Witam
mam kilka pytań związanych z "zabezpieczeniem" gry przez internet.

- czy stosujecie np. vpn albo proxy w czasie gry
- czy da się zrobić, żeby program od fultiltpoker łaczył się przez TOR, albo może
- stosujecie sytem operacyjny whonix (oparty o debian i Tor) + WINE, a wszystko na wirtualnej maszynie.

W fultiltpoker jest opcja podania danych osobowych, podejrzewam, że to konieczne do wpłaty i wypłaty pieniędzy. Te dane muszą być prawdziwe? Albo chociaż czy przeszedłby adres poste restante na poczcie?

Chętnie poznam inne patenty.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin

Postautor: Glory » 02 wrz 2015, 22:10

dvdgg to co piszesz imo nie jest do niczego potrzebne. Bo by ktos prawnie sie do Ciebie przyczepil ze grasz z terytorium Polski, to najpierw by musial dostac historie Twoich logowan, czy tez danych osobowych od Fultilta. A Fultilt im przeciez tego nie przekaze.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Tomeeekkk
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Tomeeekkk » 21 sty 2016, 18:17

flow
-#zwykly
-#zwykly

Re: Poker [nie]legalny w Polsce

Postautor: flow » 02 lut 2018, 11:22

No włąśnie nie wiem czemu poker jest tak nielegalny. Nie jest legalne jeśli umówię sie z kolegami na grę w swoim mieszkaniu i pewnie jeśli ktoś by na mnie naskarżył to miałbym spore problemy. Moim skromnym zdaniem kazdy powinien mieć możliwość wydania pieniędzy w taki sposób w jaki mu się podoba. Rozumiem,ze mozna zabraniać gry nieletnim,ale dorosłym?
Tak wieć pozostaje mi gra w kasynach. Chociaż zdecydowanie bardziej preferuję kasyna internetowe. Grywam sobie w maszyny hazardowe tutaj.

Wróć do „Wolny ring”