Neteller

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
Awatar użytkownika
encepence
-#VIP
-#VIP
Posty: 627
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08

Postautor: encepence » 15 gru 2009, 17:34

Mlody pisze:W netellerze za kazda operacje masz pobierana oplate - jakis procent - w MB placisz tylko 10euro rocznie i wszystko masz za free


nie za free, tylko za kazda wyplate z bankomatu placimy €1.80

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 18 gru 2009, 15:18

Hej, mam takie pytanie jakby od strony technicznej... strasznie szwankuje mi ostatnio internet i nie wiem co jest grane : a mianowicie po zalogowaniu sie do netellera, po wybraniu zakladki Net+Cards (na gorze) sa informacje o naszej karcie. Ostatni link do wyboru informacji o karcie itp. to "Sprawdź opłaty" - działa wam ten link ?

Mi przegladarka wywala blad, ze "Nie odnaleziono serwera". To moj internet czy tam cos nie dziala ? Probuje od poczatku tygodnia sie tam dostac :)
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Oskarek

Postautor: Oskarek » 18 gru 2009, 15:26

No u mnie tez nie dziala

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 18 gru 2009, 22:58

Jeszcze cos przy okazji poznawania NetEllera (jestem nowym uzytkownikiem :P )...

Mlody napisal :
karta [w moneybookers] jest 'polaczona' bezposrednio z Twoim kontem wiec nie musisz nic przelewac na karte itp. tak jak w netellerze to sie robi.

??
Jak to ? Szperam po netellerze i nic takiego nie widze, jak mam srodki z konta glownego przelac na karte ? :shock:
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
encepence
-#VIP
-#VIP
Posty: 627
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08

Postautor: encepence » 19 gru 2009, 09:11

cos mu sie chyba pomylilo ;p

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 05 sty 2010, 16:50

Mam dwa pytanka ile się czeka na kartę net+ bo 29.12 zamówiłem i jeszcze nie mam.

A drugie to mam takie w sumie pozytywne pytanio stwierdzenie mianowicie zrobiłem sobie wypłatę w PLN z pokerroomu na konto neteller w $$$ i po przeliczeniu ile $ mi zapisało na netellerze wyszło że po kursie 2,94 za 1$ jest przelicznik czyli powyżej notowań giełdowych ot taka zagwostka :)

Karta przyszła dzisiaj tylko jeszcze pin w drugim liście musi dojść.
FC Barcelona, campió per sempre

proruski
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2010, 21:28

Postautor: proruski » 06 sty 2010, 23:06

Czy kartą Neteller można płacić w sklepach? Jakaś prowizja (waluty)?

Awatar użytkownika
adamek1303
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 14 gru 2008, 12:56

Postautor: adamek1303 » 07 sty 2010, 14:43

prowizja zawsze jest jeśli masz w euro konto albo w innej wlucie

martinoo666
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2008, 18:15

Postautor: martinoo666 » 12 mar 2010, 17:15

W jakiej walucie najlepiej zamówić tą karte?, konto mam w dolarach,najlepiej chyba w euro dajcie rade jakąś...

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 12 mar 2010, 17:50

martinoo666 pisze:W jakiej walucie najlepiej zamówić tą karte?, konto mam w dolarach,najlepiej chyba w euro dajcie rade jakąś...

Jesli masz konto w dolarach to karte tez zaloz w dolarach... Chyba najlepiej jest miec karte i konto w tej samej walucie - inaczej sadze, ze bedziesz tracil za kazdym razem na przewalutowaniu.
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
encepence
-#VIP
-#VIP
Posty: 627
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08

Postautor: encepence » 12 mar 2010, 19:32

karte zamawiamy w takiej walucie jakiej mamy konto, lub takiej jaka bedzie uzywana do platnosci (waluta kraju). Na jedno wychodzi.

w euro ci sie w tej chwili nie oplaca, bo bedzie ci walutowac $>€>PLN

Oskarek

Postautor: Oskarek » 12 mar 2010, 19:38

Najlepiej miec karte w walucie konta...
ja zalozylem konto w pLN karte w Euro i teraz 7% mniej wiecej trace na pln->euro>pln ...

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 12 mar 2010, 19:50

Ja mam Netelera w $ i karta w $ a MB w € i z pokerromów w $ na netka wypłacam,a z pokerromów w € na MB.

Zero strat na przewalutowaniu tylko prowizja przy wypłatach.
FC Barcelona, campió per sempre

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 13 mar 2010, 09:07

Pugalos pisze:Zero strat na przewalutowaniu tylko prowizja przy wypłatach.


Prowizja plus przewalutowanie na złotówki. Więc tak czy inaczej trzeba w którymś momencie za przewalutowanie zapłacić.
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 13 mar 2010, 09:25

dviper pisze:
Pugalos pisze:Zero strat na przewalutowaniu tylko prowizja przy wypłatach.


Prowizja plus przewalutowanie na złotówki. Więc tak czy inaczej trzeba w którymś momencie za przewalutowanie zapłacić.


Przy wypłacie z bankomatu tak,ale myślałem o przelewach między pokerromami a MB czy netteler.
FC Barcelona, campió per sempre

Awatar użytkownika
encepence
-#VIP
-#VIP
Posty: 627
Rejestracja: 05 lis 2008, 21:08

Postautor: encepence » 13 mar 2010, 14:18

dviper pisze:Prowizja plus przewalutowanie na złotówki. Więc tak czy inaczej trzeba w którymś momencie za przewalutowanie zapłacić.


niektore sklepy umozliwiaja juz platnosci karta w €, wiec nie dokonca trzeba :)

martinoo666
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2008, 18:15

Postautor: martinoo666 » 13 mar 2010, 22:25

czyli jak mam konto w dolarach to karte zamawiać tez w dolarach chyba że da się zmienić konto na euro bo przecież to bedzie z korzyścią na przyszłość...

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 13 mar 2010, 23:09

martinoo666 pisze:chyba że da się zmienić konto na euro

nie da sie :P
musialbys zamknac konto i otworzyc na nowo... sam zamowilem niechcacy karte w dolarach, podczas gdy mam konto w euro... i akurat bylem z babka na linii w trakcie weryfikacji telefonicznej, mowi mi ona ze zamowilem karte w innej walucie niz mam konto, no i jak to do mnie dotarlo to mowie NIEEEEE, nie chce tak :D pytam sie czy moge zmienic walute konta zebym mial taka jak karty, a ona na to (rozmowa po angielsku, przytaczam po polsku :P ) OK TO PROSZE NAPISAC GDZIES TAM O ZAMKNIECIE KONTA, UTWORZY PAN NA NOWO i mi zaczela wymieniac rzeczy ktore musze zrobic hehehe :D to mowie A NIE LATWIEJ ZMIENIC WALUTE KARTY?... po czym ona mysli i ostatecznie anulowala moje pierwsze zamowienie i kazala mi zrobic drugie, tym razem od razu w walucie konta :P smieszna ta rozmowa byla :D ale support pomocny :)
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

martinoo666
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2008, 18:15

Postautor: martinoo666 » 15 mar 2010, 09:25

czyli konto w dolarach to zamawiam karte też w dolarach,jak będziemy mieli u nas euro to wtedy będzie się kombinowało...dzięki za rady...

Awatar użytkownika
sh4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 388
Rejestracja: 02 wrz 2008, 19:05

Postautor: sh4 » 15 cze 2010, 10:09

mam pytanie odnośnie karty nettelera. jest ona wydawana bezpłatnie, netteler nie pobiera też żadnych opłat za jej posiadanie. rozumiem, że ona posiada (jak każda karta) jakąś datę wazności ? nie wiem czy bym z niej korzystał, ale się zastanawiam czy nie zamówić tak na wszelki wypadek, aby była. są jakieś limity wypłat kartą z bankomatu, dziennie albo miesięczne ? możną nią płacić w sklepie za zakupy ? konto i karta byłyby w $.
"Tight early, standard play midway, and taking risk at the final table is a proven winner-brak-polskiej-licencji! in MTT"

Oskarek

Postautor: Oskarek » 15 cze 2010, 10:29

Nie pobierają opłat
Ja mam datę ważności grudzień 2012 czyli na 3 lata ważna jest
możesz normalnie płacić
a wypłacić można 1000$ dziennie z bankomatu

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 05 paź 2010, 21:45

Dzis neteler pozytywnie mnie zaskoczyl.

Bankomat zezarl mi pieniadze. Niestety czasem sie tak zdaza ze polaczenie z bankiem zostanie przerwane, albo nie ma odpowiednich nominalow, na karcie srodki zejda a bankomat ich nie wyplaci.

Kilka razy mi sie to juz zdazylo - wystarczylo jednak wypelnic i odeslac formularz, a po ok miesiacu srodki wracaly.

Teraz jak sie okazuje jest jeszcze prosciej - wystarczyl sam mail z numerem tranzakcji. 15 min i kaska wrocila. Brawo.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 946
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 05 paź 2010, 22:54

Nie mam jeszcze do końca aktywowanego konta na netellerze. 2 pytania w związku z tym. Gdzieś przeczytałem, że nawet jak się ma konto bankowe w USD i netellera w USD to przy wypłacie ponosisz kosztych jakichś przewalutowań(?). Czy wiecie coś na ten temat? Zastanawiam się na założeniem konta w USD specjalnie do wypłat.

Druga sprawa to czy ktoś ktoś korzysta z konta w mbanku? Żeby aktywować konto na netellerze muszę wysłać jakieś zestawienie miesiąca. W tej chwili otrzymuję jedynie elektroniczne zestawienia. Czy jeśli poproszę, żeby mi coś takiego przysłali w formie papierowej, to będzie to wystarczający dokument do aktywacji konta?

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 05 paź 2010, 23:03

Le Chiffre, konto masz w usd, bankomat wyplaca Ci w pln. W tym miejscu jest wiec przewalutowanie, ok 1,8% jesli dobrze pamietam. Wiekszym kosztem jest sama oplata za skorzystanie z bankomatu (6$) dlatego nie oplaca sie wyplacac drobniakow. Za to przy placeniu karta w sklepie nie ma zadnych prowizji.

Weryfikacja - za moich czasow neteller robil Ci mikroprzelew i musiales podac kwote jaka do Ciebie doszla celem weryfikacji. W mbanku masz dostep do historii operacji wiec nie bedzie problemu.

Chyba ze pytasz o pozniejsza weryfikacje danych osobowych - do tego wystarczy jakikolwiek rachunek lub list zaadresowany na Twoje dane.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 23:05 przez Glory, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

mistrzunio
-#VIP
-#VIP
Posty: 679
Rejestracja: 25 kwie 2009, 12:31

Postautor: mistrzunio » 05 paź 2010, 23:03

Co do drugiej części pytania, to sądzę iż wystarczy screen z historią z ostatniego miesiąca na którym widać numer rachunku itd.

o widze że glory mnie ubiegł.
"Some players are weak tight as shit and cannot help themselves."


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.