Neteller

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
tygrytron18
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 313
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:57

Postautor: tygrytron18 » 14 gru 2008, 09:06

Czy mając konto neteller express mogę przelewać srodki np. do PokerStars-nielegalny-w-PL! jeśli na moim koncie są wystarczające środki?

Awatar użytkownika
GOHAN
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 240
Rejestracja: 08 mar 2009, 21:19

Postautor: GOHAN » 10 mar 2009, 21:15

takie małe pytanko zebyzalozyc konto w nettlerze trzeba miec 18?
mogę zagrać o to życie w kości bo nie mam nic do stracenia oprócz niepewności ...

Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP
Posty: 658
Rejestracja: 02 cze 2008, 17:45

Postautor: Fanatyk » 21 mar 2009, 12:41

Jasne że trzeba ..

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 22 mar 2009, 17:38

Mysle ze minusem Netellera jest jezyk - brak mozliwosci zmiany na polski moze byc dla niektorych bariera...

tygrytron18
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 313
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:57

Postautor: tygrytron18 » 22 mar 2009, 23:39

Jaodernein pisze:Mysle ze minusem Netellera jest jezyk - brak mozliwosci zmiany na polski moze byc dla niektorych bariera...



jak to można zmienić na polski.

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 582
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 23 mar 2009, 20:59

Czy aby na pewno ? Jak kilikam zakladke 'change language' widze tylko takie cos:

Obrazek

Ale oczywiscie moge sie mylic...

Awatar użytkownika
quo87
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 355
Rejestracja: 18 cze 2008, 15:29

Postautor: quo87 » 25 mar 2009, 05:57

@up

Hehe no widzisz cos takiego i co widnieje pod flada Polski ? napis "english", klikasz i co sie dzieje ? Masz oczywiscie angielski, nie ma jeszcze jezyku polskiego u nich ale podobno support moze zadzwonic z tlumaczem ktory mowi po polsku, swoja droga tez chce miec aktywnego nettelera, narazie czekam na wyciag z banku ktory zamowilem w srode, wiadomo, idzie poczta nasza kochana polska.
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing

merszel

Postautor: merszel » 25 mar 2009, 15:18

Jaodernein pisze:Czy aby na pewno ? Jak kilikam zakladke 'change language' widze tylko takie cos:

[url=http://img22.imageshack.us/img22/3954/lang.th.png]Obrazek[/URL]

Ale oczywiscie moge sie mylic...


Serwis nie jest w całości dostępny w języku polskim ale np ta część serwisu służąca do obsługi konta jest dostępna w naszym rodzimym języku :smile:

Awatar użytkownika
decksik
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 252
Rejestracja: 21 paź 2007, 17:18

Postautor: decksik » 22 maja 2009, 18:10

Wie ktos ile czeka sie na karte od nich? Widzialem, ze to karty Mastercarda sa, placi sie cos za te karty?
Sic vis pac um para bellum..
You think, you can bluff me?!

http://decksik.mybrute.com

deadprez
-#VIP
-#VIP
Posty: 632
Rejestracja: 03 sty 2008, 11:05

Postautor: deadprez » 01 paź 2009, 11:15

nic sie nie placi

zamawial ktos ostatnio? ja wlasnie zlozylem wniosek o karte i sie zastanaiwam ile trzeba czekac

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 01 paź 2009, 12:12

Karta przychodzi bardzo szybko ale na pin trzeba trochę więcej poczekać bo przychodzi w osobnej kopercie.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
Mlody
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1789
Rejestracja: 28 sty 2008, 23:07

Postautor: Mlody » 01 paź 2009, 12:15

Jezeli juz odswiezylismy watek to mozecie napisac przy jakich kwotach oplaca sie zamawiac ta karte? Bo czytalem gdzies ze za sama wyplate z bankomatu pobierana jest prowizja 25 zl.
So tell that someone that you love
Just what you're thinking of
If tomorrow never comes

Awatar użytkownika
barthek
-#VIP
-#VIP
Posty: 849
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:40

Postautor: barthek » 01 paź 2009, 14:31

Mlody, nie no przesadzasz troche chyba..

ja kiedys, jak tylko dostalem karte, testowo wybralem sobie z bankomatu 50pln. Fee w tym przypadku wynioslo standardowe 2,5E czyli 10 pln.. ale to nei byla ta VIPowska karta..
"caly swiat wsiakl"

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1561
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 05 paź 2009, 12:39

Prowizje są dosyć wysokie więc nie opłaca się wypłacać niskich kwot - poniżej tabela z opłatami z konta neteller prowadzonego w najbardziej popularnych walutach.

Jak np. masz w dolarach konto w neteller to każda wypłata z bankomatu to koszt 6$ no i dochodzi jeszcze przewalutowanie jak wypłacasz w polskich złotych
Załączniki
Opłaty neteller mastercard.JPG
Inteligencja nie polega na tym, że się błędów nie robi, lecz na tym, że szybko się je naprawia - B.Brecht

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 294
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 12 paź 2009, 18:30

Wyjasnilby mi ktos jak moge przelac pieniadze z Neteller na konto w mBanku ? Nie wiem za bardzo jak to mogę zrobic ;/

piotrek_nowy
-#VIP
-#VIP
Posty: 656
Rejestracja: 21 maja 2009, 09:16

Postautor: piotrek_nowy » 14 paź 2009, 18:50

Do tej pory nie korzystalem z Nettelera, w zwiazku z tym pytanie.

Przelewy miedzy roomami pokerowymi za posrednictwem tego serwisu sa darmowe, czy placi sie jakas prowizje?

Z gory dzieki za odp.

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 294
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 14 paź 2009, 20:49

Z tego co zauważyłem to darmowe.

mac___mar
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 97
Rejestracja: 07 sty 2009, 20:37

Postautor: mac___mar » 17 paź 2009, 07:28

Pitr3k pisze:Wyjasnilby mi ktos jak moge przelac pieniadze z Neteller na konto w mBanku ? Nie wiem za bardzo jak to mogę zrobic ;/


Pitr3k sorry ale popatrz na pierwszy post w temacie - mazak wszystko wyjasnia

Pitr3k
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 294
Rejestracja: 16 cze 2009, 23:12

Postautor: Pitr3k » 17 paź 2009, 11:44

Wiem widziałem już :) Zapomniałem zedytować posta. Zamiast najpierw przejrzeć cały temat Neteller od razu wszedłem na 3 strone i zadałem pytanie - mój bład ;).

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 09 gru 2009, 19:47

Mam pytanie... bo niby w temacie zostało juz to opisane, ale moze ktos jednak juz probowal i dalo rade, a mianowicie wplacanie kasy na konto netellera przez karte kredytową, a konkretnie to pytam o karte bankomatową. mazak pisał w pierwszym poscie, ze :
Zasilanie konta:
1. Poprzez kartę kredytową. Musi być to tzw. "wypukła" karta - z wybitymi numerami, a nie z nadrukowanymi jak np. Visa Electron. Jedynymi wyjątkami w Polsce są karty Inteligo PKO B.P. oraz eKarta mBanku. Posiadają one numer CVV, upoważniający do dokonywania transakcji w Internecie.

nie mam wypuklej - mam Vise z Millennium no i uzywalem juz jej niejeden raz do ładowania kasy / wyplacania kasy z moneybookers. Jest wiec jakas w tym momencie roznica miedzy MB a NetEllerem, ze jedna firma akceptuje te karty, a druga nie ?
W temacie karty zawsze sie gubilem, czy ja mam ją "kredytową", czy "bankomatową". Jedno co wiem (a moze byc istotne) to ze moja karta posiada ten numer CVV2, wystarczy by jej uzywac na netellerze ?

I jeszcze a propos NetEllera - zawsze mnie jakos tak zniechecalo to, ze uslyszalem wiele opinii jak dlugo trwa ta weryfikacja. Sporo sie chyba zmienilo i na dzien dzisiejszy wyglada to tak, ze przedwczoraj wyslalem im ID, a dzisiaj mialem juz rozmowe telefoniczną i zamowilem karte mastercard :) takze wyglada na to, ze tworzenie konta extended odbywa sie juz zdecydowanie szybciej :) to tak a propos gdyby ktos sie wahal z zabraniem sie za tworzenie konta neteller :P

Aha, cos mi sie przypomnialo : w przypadku jakbym ładował kase na netellera przez normalny przelew bankowy - ile zapłace za ten przelew ?

Z gory dzieki za wyjasnienie moich watpliwosci ;)
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 09 gru 2009, 20:09

martini pisze:Aha, cos mi sie przypomnialo : w przypadku jakbym ładował kase na netellera przez normalny przelew bankowy - ile zapłace za ten przelew ?


Robiłem 3 dni temu wpłatę na Netellera z mBanku szła 48h i zero prowizji
FC Barcelona, campió per sempre

Jerzyczek06
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:18

Postautor: Jerzyczek06 » 09 gru 2009, 20:37

Nikomu kto tylko od czasu do czasu (1,2 razy na pólrocze) będzie korzystał z tego portfela - NIE REKOMENDUJĘ go. Niestety moje 15 funtów zabrali sobie bo nie wykazywałem aktywności przez 6 mc. Niestety nie ma jak z nimi wygrać - od 2008 związałem się w zamian z Mbokers i jest bezproblemowo.

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 15 gru 2009, 11:50

Tak mnie zastanawia jedna rzecz... w NetEllerze za karte nie placimy, prawda ?
Jak to jest, ze na MoneyBookers jest oplata za karty 10 euro rocznie ? Tzn... jedni daja za darmo, a drudzy kaza placic ?

neteller zarabia na nas w inny sposob ? no bo nie rozumiem tego :roll:
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
Mlody
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1789
Rejestracja: 28 sty 2008, 23:07

Postautor: Mlody » 15 gru 2009, 14:42

W netellerze za kazda operacje masz pobierana oplate - jakis procent - w MB placisz tylko 10euro rocznie i wszystko masz za free w dodatku karta jest 'polaczona' bezposrednio z Twoim kontem wiec nie musisz nic przelewac na karte itp. tak jak w netellerze to sie robi.

Wiec wydaje mi sie ze jezeli neteller szybko czegos nie zrobi to wszyscy przeniosa sie do MB ;)

P.S.
W MB placimy tylko za przewalutowanie 1,9% od kwoty ;)
So tell that someone that you love

Just what you're thinking of

If tomorrow never comes

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 15 gru 2009, 17:20

Kurcze, to ja tu kombinuje i robie weryfikacje na netellerze, zeby sie przeniesc tam z moneybookers, dzisiaj przyslali mi nawet karte mastercard... a tu sie okazuje, ze MB mimo wszystko dalej jest korzystniejsze od netellera :)

szczerze to mam teraz dylemat co robic ;p

a wy co wybieracie ? MoneyBookers czy neteller ?
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.