Neteller

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 946
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 05 paź 2010, 23:07

A nie ma możliwości wypłaty bezpośrednio na konto bankowe jak w moneybookers?

Taki email dostałem o nich :

Thank you for your email. We were able to verify your identity document, but please know that we will require a second document to verify your address.

Please provide a recent Proof of address document issued within the last 90 days clearly displaying your name and address.



Acceptable proof of address are: - Gas or electricity or water or internet bill or

- Bank statement or Credit card statement or

- Bank account confirmation letter on your bank letterhead, signed and stamped by your bank

Mobile Phone Bills, Rent Bills, Insurance Bills and Online documents are not accepted

Rachunków na swoje nazwisko nie posiadam, a z banku tak jak pisałem dostaje tylko elektroniczne zestawienia.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 06 paź 2010, 16:48

Le Chiffre, popros bank by wyslali Ci cokolwiek - np. potwierdzenie ze masz u nich konto, albo papierowy biling.

Kazdy bank cos takiego ma, kosztuje od 5 do 25 pln.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 946
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 06 paź 2010, 19:40

Tak będę musiał zrobić. Ale ponawiam pytanie o możliwość wypłaty bezpośrednio na konto bankowe. Wolałbym sobie wypłacać na konto dolarowe i potem robić wymianę waluty w kantorze, gdzie kursy są wyższe niż w bankach.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 07 paź 2010, 00:17

Jak najbardziej - istnieje mozliwosc wyplat na rachunek bankowy powiazany z kontem. Ale koszty i czas trwania - nie mam pojecia, nigdy nie korzystalem.

bankomat to jednak zanacznie wieksza wygoda i bezpieczenstwo.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
jemjogurt
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 kwie 2007, 09:31

Postautor: jemjogurt » 25 lis 2010, 02:02

chyba teraz przechodza jakies problemy techniczne bo od paru dni do konkursu https://promotions.neteller.com/ chce dolaczyc i nic
[ jemjogurt ] [ xD ]

tony1981
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2010, 13:57

Postautor: tony1981 » 06 gru 2010, 15:05

Niestety promocja już nie aktualna.
To tylko kwestia czasu aby ktoś miał lepszy układ od Ciebie.

Awatar użytkownika
Porcupin
-#VIP
-#VIP
Posty: 1314
Rejestracja: 27 sie 2008, 10:06

Postautor: Porcupin » 04 sty 2011, 00:00

Mam nadzieję, że nie pominąłem postu dotyczącego mojej kwestii. Takie pytanko - czy do weryfikacji konta dobre jest wysłanie im bilansu konta bankowego, które dostaję na maila od Inteligo? Czy musi to być skan dokumentu takiego normalnego?
Jak tam było tak tam było i zawsze jakoś było. Nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było :)

http://thearouser.pl/

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 04 sty 2011, 00:04

Porcupin, wydaje mi się ,że teraz zmienili warunki i wystarczy tylko jeden skan i chyba dowód osobisty będzie ok

http://blog.neteller.com/upgrades-easier/

:)
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 946
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 04 sty 2011, 00:29

Porcupin pisze:Mam nadzieję, że nie pominąłem postu dotyczącego mojej kwestii. Takie pytanko - czy do weryfikacji konta dobre jest wysłanie im bilansu konta bankowego, które dostaję na maila od Inteligo? Czy musi to być skan dokumentu takiego normalnego?


Nie może to być dokument elektroniczny. Musi to być coś co dostaniesz do domu pocztą, albo bezpośrednio w siedzibie banku. I pamiętaj, żeby było tam wszystko zawarte czego oni wymagają - nazwa banku na środku, pieczątka, podpisy, adres i tam nei pamiętam już, poczytaj sobie. Mi nie przyjęli dokumentu, ponieważ na środku nie była napisana nazwa banku mimo, że były wszystkie pieczątki,adresy itd....

masaker
-#VIP
-#VIP
Posty: 540
Rejestracja: 03 mar 2010, 12:08

Postautor: masaker » 14 sty 2011, 10:29

Obecnie od tygodnia przychodzi newsletter w języku Polskim, ciekawe czy w niedlugim czasie nie zrobią Polskiego supportu, bo było by to zajebiste ułatwienie.

Awatar użytkownika
Suchoparek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:20

Postautor: Suchoparek » 15 sty 2011, 21:29

Na pewnym forum ludzie piszą,że poblokowali im kilka dni temu konta i nie mogą $$ wypłacić.
Moje konto smiga (bo puste)
Nie chce siać zamętu-tak tylko informuje

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 15 sty 2011, 23:06

Suchoparek pisze:Na pewnym forum ludzie piszą,że poblokowali im kilka dni temu konta i nie mogą $$ wypłacić.
Moje konto smiga (bo puste)
Nie chce siać zamętu-tak tylko informuje


Najgorzej to siać zamęt jakimiś pogłoskami.
Sam piszesz "na pewnym forum" "jacyś ludzie" powodu z jakiego nie mogą wypłacić też nie piszesz po cholere piszesz jakieś zasłyszane gdzieś informacje.

Jak będziesz miał sprawdzone info o czymś to pisz konkrety ,a nie siej zamętu.U mnie wszystko OK z Netkiem.
FC Barcelona, campió per sempre

Awatar użytkownika
Suchoparek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:20

Postautor: Suchoparek » 15 sty 2011, 23:33

Masz racje,ale chyba lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić?
Nazwy forum nie podałem.
W google wyskoczy "NETELLER zablokowane konto"

Awatar użytkownika
Pugalos
-#VIP
-#VIP
Posty: 1177
Rejestracja: 03 cze 2008, 19:40

Postautor: Pugalos » 16 sty 2011, 00:52

Na pewno nie ma to związku z ustawą hazardową tylko jakieś problemy jakichś osób.

Na tyle osób które ma konta na Netelerze zawsze się znajdzie parę osób które będą miały problemy z własnymi kontami.
FC Barcelona, campió per sempre

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 16 sty 2011, 12:27

Az wpisalem z zaciekawienia w googlach i na "tamtym" forum piszą, ze juz wszystko ok i neteller przeprowadzil im ponowną weryfikacje. Wszystko ok, Suchoparek, mozesz dalej spac spokojnie :)
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
Suchoparek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 14 lip 2009, 19:20

Postautor: Suchoparek » 16 sty 2011, 12:52

Przepraszam wszystkich za zamieszanie. :oops:

dariosyl
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2011, 12:30

Postautor: dariosyl » 16 sty 2011, 13:33

Mam już jakiś czas konto w neteller i jestem zadowolony.Weryfikacja telefoniczna potem rejestracja konta bankowego (przelewają małą kwotę na nasze konto trzeba napisać jaka to suma)Wypłata na własne konto trwa od 2 do 4 dni roboczych minimum 75 zł opłata 25 zł
PS.Niewiem dlaczego wam poblokowali konta u mnie wszystko zawsze było porządku.
POLECAM

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 27 sty 2011, 19:07

Czy ktos wie jak sie dodzwonic do tgo ^%$*#(Q^$&Q# NETELLERA? Dzwonie 100 razy - prosza mnie o 12 cyforwy numer rachunku - podaje go za kazdym razem 12 razy - i caly czas ze jest niepoprawny! Na konto sie nie moge zalogowac - bo ponoc jakis jest blad (konto nowe, zalozone tydzien temu). Dokumenty dostali, dzisiaj dzwonili powiedzieli ze konto jest zupgradowane, a tu dupa - caly czas blokada.

Telefon nie dziala - bo bez podania numeru rachunku nie mozna sie dodzwonic, maila napisalem juz ze cztery od rana - nikt nie odpowiada, live chat chyba skasowali...

Problem mam taki ze zmienialem walute - i musiala przejsc procedura zamkniecia starego konta, zeby otworzyc nowe, ale juz to trwa w kij czasu.

Jest tam jakis telefon, pod ktory mozna zadzwonic nie majac aktywnego numer rachunku? Albo jakis polski menago ktorego mozna by opierdzielic?
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Awatar użytkownika
jemjogurt
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 kwie 2007, 09:31

Postautor: jemjogurt » 27 sty 2011, 19:11

moze sproboj zamowic telefon od nich? jak mialem problem tak samo z zamknietym kontem to zadzwonili wkoncu na 2 dzien :)
[ jemjogurt ] [ xD ]

paint12
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 09 gru 2010, 20:31

Postautor: paint12 » 03 lut 2011, 22:05

U mnie wszystko fajnie śmiga ^^ ostatnio przelewałem z kase na buka wpłacałem do nastepnego ... Wystałełm im tylko skan dowodu i wszystko potwierdzili ... Dla mnie neteller jest lepszy od money ... Support u nich bardzo słabiuśko śmiga ;(

maxaugust
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 95
Rejestracja: 25 mar 2011, 09:28

Postautor: maxaugust » 28 mar 2011, 08:00

Jest jeszcze jedna korzyść zakładając konto i biorąc kartę z neteller.
Z tej opcji będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy dosyć często korzystają z promocji i usług Rayanair.

http://www.fly4free.pl/jak-nie-placic-h ... ment-14367

Inna sprawa to bonus 10% od pierwszej wpłaty dokonanej w ciągu 30 dni od rejestracji (max kwota bonusu 25 zł czyli aby max bonus dostać to konieczna wpłata 250). Aby otrzymać bonus nasza rejestracja musi się odbyć z polecenia. O tym bonusie piszą pod tym linkiem co podałem.

Damio7
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, 17:13

Postautor: Damio7 » 23 paź 2011, 17:18

Mam pytanie.
Posiadam konto w serwisie party-brak-polskiej-licencji! poker i w najbliższej przyszłości chciałbym wypłacić z tamtąd trochę pieniędzy. Czy konto na netellerze musi być założone na te same dane co konto na party-brak-polskiej-licencji! poker? Czy to nie ma różnicy i i tak mi wypłacą?

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 23 paź 2011, 17:23

Musi być na te same dane i zazwyczaj pokerroomy wypłacają tylko na to samo konto z którego był zrobiony depozyt. Nie pamiętam czy akurat party-brak-polskiej-licencji! poker też tego wymaga.
"Be yourself, no matter what they say... "

Damio7
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2011, 17:13

Postautor: Damio7 » 23 paź 2011, 17:37

Oczywiście zrobiłbym wpierw depozyt z netellera, ale muszę się dowiedzieć czy mi się to opłaca, bo jak i tak nie wypłacą mi kasy to to nie ma sensu.

ewenement8
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 13 lut 2010, 15:10

Postautor: ewenement8 » 31 paź 2011, 21:29

Straszna to firma ten Neteller.Przysłali mi kartę a przy weryfikacji konta nawet dali polskiego tłumacza do telefonu.Gdy dostałem kartę źle wpisałem raz hasło i konto zablokowane i żadnego kontaktu z nimi,po prostu parodia.


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.