Najlepsze strategie na MTT...

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP

Najlepsze strategie na MTT...

Postautor: genowaty » 24 sty 2012, 15:23

Witam chciałbym Was zachęcić do opisywania najlepszej/najskuteczniejszej wg Was strategii na MTT:) moze cos podpatrze:P czegoś się nauczę :grin: pozdrawiam :wink:
"Sons of Anarchy" - the best of series - POLECAM !!!!!

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP

Postautor: dviper » 24 sty 2012, 22:34

genowaty pisze: czegoś się nauczę

Myślę, że po pierwsze, to powinieneś się nauczyć szukać :)
http://www.pokerkings.pl/teoria-pokerow ... t13183.htm
Jak już to opanujesz, to nie ma przebacz. Świat stoi przed Tobą otworem :P
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP

Postautor: genowaty » 25 sty 2012, 12:20

Ale mi chodziło co i jak wg Was jest najlepsze...wiem że to zależy też od tego, która to faza turnieju ale właśnie chciałbym zobaczyć opinie grających:) Dzięki i tak za zainteresowanie tematem i podpowiedź:) :wink: :wink: :wink:

Hiro
-#VIP
-#VIP

Postautor: Hiro » 25 sty 2012, 14:16

Genowaty - ja mam niezłą strategię (a gram MTT) - chociaż dosyć krótką i nie wiem czy ci przypadnie do gustu: jak mam dobre karty na ręce - a daj Boże jeszcze flop, turn czy river pomogą - to napierdzielam na maxa - żeby zebrać jak najwięcej żetonów i wygrać. Może niezbyt to wysublimowana strategia ale zawsze moja. Pozdrawiam i życzę sukcesów.. :mrgreen:

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP

Postautor: genowaty » 25 sty 2012, 14:28

dobre;D :mrgreen:

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP

Postautor: dviper » 25 sty 2012, 20:34

Artykuły są napisane przez użytkowników forum, więc chyba najlepsze miejsce, żeby zobaczyć jak grają użytkownicy :P Opinie innych w artykułach też się znajdą.
"Be yourself, no matter what they say... "

luki1118
-#VIP
-#VIP

Postautor: luki1118 » 31 sty 2012, 23:59

W początkowej fazie turnieju (1-3r) raise z monsterami call z pocketami 2-9 w celu set mainingu jak trafimy seta często wyciągniemy dużo żetonów od przeciwników. W środkowej fazie jeśli się w miare ustawiliśmy to zakres nam się znacznie poszerza w zależności od pozycji i pot oddsów. Późniejsza faza turnieju to gra tight-agressive czyli jeśli mamy niewiele żetonów to po prostu push or fold. Taka gra jest wydaje mi się że jest właściwa ponieważ fold equity przeciwników znacznie wzrastają i mogą spasować z lepsza ręką od naszej. Lepiej jest podjąć walkę niż czekać aż nas blindy zjedzą. To tak bardzo ogólnie na temat gry w turniejach mtt. Dużo zależy od tego w jakiej sytuacji jesteśmy przy stole. Powinno zwracać się dużą uwagę na gre przeciwników oraz ilość ich żetonów (short, big stack)

stolceki
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: stolceki » 04 lut 2012, 10:10

trzeba isc do przodu poker to gra gdzie liczy sie umysl

Pabianix
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Pabianix » 18 lut 2012, 20:10

Według mnie najłatwiej możemy budować swój stack gdy w początkowej fazie nazbieramy przynajmniej 2x sredni stack, ponieważ mamy dużą kontrole nad short stackami oraz srednimi i możemy nawet ze stosunkowo średnimi kartami często wygrywać pulę ;)

Igoruchasior
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Igoruchasior » 30 mar 2012, 13:15

Zależy też jaki to MTT.
Jeśli grasz na z małym wpisowym to na wcześniejszej fazie tylko z monsterami graj.

Jeśli grasz turniej z dużym wpisowym, gdzie poziom graczy jest wyższy to wtedy staraj się tanio obejrzeć flopa z większym zakresem rąk i w zależności od tego ilu graczy wchodzi w rozdanie staraj się stosować CBet. Ja najczęściej wchodzę ze suited connectorsami, parami na ręku i A9o lub high i KJo lub high, ewentualnie Axs i K9s bądź high.

Ważne jest to, aby obserwować grę innych graczy i obliczać swoje pot oddsy w puli z większą liczbą graczy stosując się do założeń matematyki. :D
.....................................................

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP

Postautor: genowaty » 03 kwie 2012, 13:47

Dzieki za dobre rady Panowie:)
Osobiscie staram sie grac jak pisal wyzej luki na poczatku sprawdzac z nawet slabszymi kartami, natomiast w srodkowej przeczekiwac:) wiadomo ze w srodkowej tez czasami sprawdzam ze slabsza reka zeby rywale na stole nie "odkryli" hehe mojej taktyki...

A faza koncowa to zdobywanie zetonów i wygrywanie tura oczywiscie! :mrgreen:

Pozdrawiam :mrgreen:

Igoruchasior
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Igoruchasior » 04 kwie 2012, 21:30

Spoko, ale pamiętaj, że w fazie końcowej każdy myśli podobnie jak Ty co do zdobywania żetonów, więc dobrze jest mieć jakąś taktykę opartą na analizie gry we wcześniejszych rozdaniach :)

Pzdr :mrgreen:
.....................................................

Wróć do „Strategie Pokerowe”