Moneybookers

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
Oskarek

Postautor: Oskarek » 26 lip 2010, 19:44

No taki ze nikt Ci sie nie zaloguje na konto bo musisz przepisac z takiego tokena co masz go w reku jeszcze :D
I MB szybsze , po polsku nie wiem NT jakos teraz mi sie gorszy wydaje a kiedys lepszy wydawal :)

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 26 lip 2010, 19:51

A to spoko zabawka :mrgreen: gdzie się zamawia taki coś bo nic tam nie widzę :P

i ile by mnie to wyszło karta liczmy 40zł czy 50zł bo bez karty to nie ma szans nie lubię czekać na przelew na konto :D

mógłbym w to zainwestować :D
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 26 lip 2010, 20:10

15 euro - token
10 euro - karta

karpiu20
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 28
Rejestracja: 21 wrz 2009, 16:31

Postautor: karpiu20 » 26 lip 2010, 23:39

chyba ze masz konto Vipowskie to za frykasa jesli sie nie myle :]

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 26 lip 2010, 23:44

pisałem ,że nie używam mb więc jak mogę mieć vipa
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 31 lip 2010, 10:46

Mam problem. W dniu 19.07 wpłaciłem w banku WBK kaske na przelew do swojego konta na Moneybookers. Do dnia dzisiejszego jeszcze mi nic nie wpłyneło na konto. Dodam jeszcze że wcześniej robiłem identycznie i kasa była na koncie po 4-5 dniach. Byłem wczoraj w banku sprawdzić czy nie cofnieto przelewu. Miły pan pinformował mnie że nie, że wszystko odbyło się prawidłowo i nr konta podany jest prawidłowy.
Czy ktoś miał podobną sprawe. Czy już sie martwić :mrgreen: , czy jeszcze poczekać.
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 31 lip 2010, 11:43

yerzy33, a dlaczego nie użyjesz P24 i masz kaske od razu na koncie :P ?
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 31 lip 2010, 11:54

Nie wiem :mrgreen: . Do tej pory wszystko działało, a pozatym nie za bardzo orientuje sie co to przelewy24 i nikt mi ich nie polecał.
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 31 lip 2010, 12:11

Ja Ci polecam :mrgreen: sprawdź sobie raz a nie pożałujesz :mrgreen:

A co do problemu to nie wiem dzis sobota więc lipa moze poczekaj do poniedziałku a potem jakiś kontakt z supportem mb ? Chodź nie wiem nigdy nie miałem takiego problemu
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 31 lip 2010, 14:22

MOneybookers miał problemy z przelewami do polskich banków więc może i w odwrotną stronę to działało. Tak więc najlepiej idź do banku niech CI wydadzą potwierdzenie przelewu, a później pisz do supportu moneybookers albo zadzwoń na numer podany na stronie i później wybierasz język polski mówisz co i jak i wysyłasz im potwierdzenie realizacji rzez bank, bo pewnie gdzieś tkwi u nich. Albo zrobiłeś przelew a wbanku nie podali twojego mailu, id z moneybookers? i poszło do głownego konta money.

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 31 lip 2010, 16:30

Grzesiu podałem mój ID, mailu nie podałem bo nigdy wcześniej tego nie musiałem robić (wcześniej wysyłałem tak samo kase i było wszystko OK). Mam potwierdzenie przelewu i mam je zeskanowane. A dziękuje ci bo nie wiedziałem że dzwoni sie do nich na ogólny nr a później moge wybrać polski. Niestety nie umiem mówić po angielsku, więc sie bałem zadzwonić. Teraz jest to zamknięte ale już w poniedziałek bede dzwonić.
Acha i jeszcze żeby nie było, konto mam zwerifikowane i posiadam karte.
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "

Jachac
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2009, 20:18

Postautor: Jachac » 05 sie 2010, 11:53

Z moneybookers osobiscie nie mialem nigdy problemów :)

legfe
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:34

Postautor: legfe » 29 sie 2010, 16:54

Wiecie może jak wygląda sprawa z chargebackiem na moneybookers?

Brak ryzyka obciążenia zwrotnego dla sprzedawców – za wszystko odpowiada Moneybookers
Na życzenie sprzedawcy oferujemy model działalności z pełną ochroną przeciwko oszustwom i obciążeniom zwrotnym. W tym przypadku nie przerzucamy obciążeń zwrotnych na sprzedawcę tylko pokrywamy je sami. Jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usługi sprzedawcom, którzy naszym zdaniem nie zachowują należytej staranności lub działają w sposób, który naraża ich na podwyższone ryzyko wystąpienia problemowych transakcji.

Co to znaczy "nie zachowują należytej staranności lub działają w sposób, który naraża ich na podwyższone ryzyko wystąpienia problemowych transakcji"?

Qrek4
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2010, 09:38

Postautor: Qrek4 » 21 wrz 2010, 17:57

nie wiem, szczerze mówiąc prawie nic z tego nie rozumiem :)
Ja z MB nigdy nie mialem problemów, zawsze szybko i bezproblemowo.

Jatzek3
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2009, 03:08

MB i mBank

Postautor: Jatzek3 » 03 lis 2010, 22:36

Jak jest z przewalutowaniem na moneybookers. Ostatnio założyłem sobie ekonto w mBanku i otworzyłem rachunek na dolary, w tym wypadku będę płacił przy przewalutowaniu po kursie kupna/sprzedaży po czym przy przelewie na moneybooker nie powinienem zapłacić opłaty za przelew SWIFT. Opłata za przelew SWIFT jest dosyć wysoka i wynosi minimum 20 zł z moneybookers na Pokerroom. Interesuje mnie czy lepiej zrobić przewalutowanie na koncie w mBanku po czym przelać dolary na moneybookers(nie wiem czy jest ważna opłata SWIFT), czy też przelać złotówki na moneybookers i żeby tam mi przewalutowali przy dodatkowych 2%. Kwota ok 450$

Awatar użytkownika
jemjogurt
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 kwie 2007, 09:31

Postautor: jemjogurt » 03 lis 2010, 23:25

Najlepiej bedzie jak sprawdzisz na malej kwocie sam. Ale chyba w mbanku bedzie lepszy przelicznik przewalutowania.
[ jemjogurt ] [ xD ]

Awatar użytkownika
FarseerPL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 232
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:53

Postautor: FarseerPL » 10 sty 2011, 11:40

Mam problem z money bookers :

chcę dokonać depozytu na Hey poker (+/- 300$) wchodze na hey poker wszytko elegancko wpisuje kwote do przelewu wpisuje kod bonusu potem przechodzi do konta money bookers i tu pojawia sie problem jest tam kilka opcji wplaty ja wibieram opscje: za posrednictwem konta money bookers po czym nie tak jak na paradaise (keidy to od razu w ciagu 30 sekund pieniedze pojawialy mi sie na koncie) tylko przekierowywuje mnie do metod platnosci : transver bankowy itp .... -.- przzeciez ja nei chce placic prze jzkikolwiek bank gdzie nei dosc ze mi wpier*** 7,5 zł to jeszcze bedzie to trwalo 5 dni... czemu nei moge tego zrobic normalnie przez pezposredni przelew moje konto money bookers ------> konto pokerowe hey poker ... jak by mi ktos mogl wyjascic albo pomoc w danym temacie bylbym wdzieczny . :sad:

Awatar użytkownika
darkog
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 213
Rejestracja: 17 paź 2009, 19:39

Postautor: darkog » 10 sty 2011, 12:01

FarseerPL pisze:Mam problem z money bookers :

chcę dokonać depozytu na Hey poker (+/- 300$) wchodze na hey poker wszytko elegancko wpisuje kwote do przelewu wpisuje kod bonusu potem przechodzi do konta money bookers i tu pojawia sie problem jest tam kilka opcji wplaty ja wibieram opscje: za posrednictwem konta money bookers po czym nie tak jak na paradaise (keidy to od razu w ciagu 30 sekund pieniedze pojawialy mi sie na koncie) tylko przekierowywuje mnie do metod platnosci : transver bankowy itp .... -.- przzeciez ja nei chce placic prze jzkikolwiek bank gdzie nei dosc ze mi wpier*** 7,5 zł to jeszcze bedzie to trwalo 5 dni... czemu nei moge tego zrobic normalnie przez pezposredni przelew moje konto money bookers ------> konto pokerowe hey poker ... jak by mi ktos mogl wyjascic albo pomoc w danym temacie bylbym wdzieczny . :sad:


hmm wydaje mi się że przekierowuje Cie na stronę dla niezarejestrowanych użytkowników z listą dostępnych metod do wpłaty, jeżeli tak to po prawej stronie tego ekranu powinno być miejsce na login i hasło, po zalogowaniu powinno już być wszysko standardowo...

Awatar użytkownika
FarseerPL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 232
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:53

Postautor: FarseerPL » 10 sty 2011, 12:07

nie nei w tym problem takie rzeczy jak zalogowanie ogarniam ;) problem sie juz pozatym wyjasnil majac salko okolo 855 zl wpisywalem 282 $ wplaty jednak money bookers bierze dosyc solidna porowizje od wplay na poker room jaka zauwarzylem 855 zl = +/- 284 $ ja jednak wpalcic moglem tylko 275$ a na koncie zostalo mi ... 3 zł ... prowizja money bookers zerzarla mi 24zł jest to troche pojeb*** jednak na hey poker nie mozna wpalcac przez przelewy 24 ;/ (gdzie placi sie 1,5 zł prowizji) :neutral:

Awatar użytkownika
darkog
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 213
Rejestracja: 17 paź 2009, 19:39

Postautor: darkog » 10 sty 2011, 14:37

FarseerPL pisze:nie nei w tym problem takie rzeczy jak zalogowanie ogarniam ;) problem sie juz pozatym wyjasnil majac salko okolo 855 zl wpisywalem 282 $ wplaty jednak money bookers bierze dosyc solidna porowizje od wplay na poker room jaka zauwarzylem 855 zl = +/- 284 $ ja jednak wpalcic moglem tylko 275$ a na koncie zostalo mi ... 3 zł ... prowizja money bookers zerzarla mi 24zł jest to troche pojeb*** jednak na hey poker nie mozna wpalcac przez przelewy 24 ;/ (gdzie placi sie 1,5 zł prowizji) :neutral:


z tego co się orientuje moneybookers nie pobiera żadnych prowizji od wpłaty do buka, może jedynie coś za przewalutowanie...

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 10 sty 2011, 15:09

Przewalutowanie albo po prostu mają zdzierskie kursy. Najlepiej napisz maila i zapytaj po jakim kursie Ci wymienili. Zresztą mnie też zawsze po każdej wymianie brakuje pewniej sumy :) Ale prowizji żadnej na pewno w tym nie ma.
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
FarseerPL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 232
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:53

Postautor: FarseerPL » 10 sty 2011, 15:19

to na pewno jest przewalutowanie no jednak bez przesady na google gdzie jest uaktualniany kurs waluty srednio co kilka h na dziś (1 dolar amerykański = 3,02) także nie wiem wg money bookers dolar stoi 3,2 czy jak :D ?

nie wyobrazam sobie takich sytulacji no co jak bym np chcial wpalic/ wplaic jakas o wiele wieksza kwote dajmy an to 3000$ to co zjadbo my mi 200 zeta o.O chyab ze problem lezy w tym ze na money bookers mam ustawione zł a nie dolary gdyby tak zmienic domyslna walute z MB moze by to zadzialalo no nic bede sie zastanawial w przyszlosci jak bede wyplacal z Hey poker ( jesli bedzie co wyplacac :roll: ) XD

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 10 sty 2011, 16:07

Lepszy taki podatek niż później ściganie przez Urząd Skarbowy za przelewy z konta :mrgreen:

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 10 sty 2011, 16:36

Właśnie doczytałem na MB, że przewalutowanie wynosi 1,99%
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
FarseerPL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 232
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:53

Postautor: FarseerPL » 10 sty 2011, 16:49

aha no czyli by sie zgadzalo ze wcielo mi tam 5$ :)

GrzesVP pisze:Lepszy taki podatek niż później ściganie przez Urząd Skarbowy za przelewy z konta :mrgreen:


to tez prawda lepsze 1,99% niz jakeis znajac zycie 30% narzucone przez Urzad Skarbowy :D


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.