Moneybookers

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 18 cze 2010, 16:44

Działa wam karta?
Chyba jakaś awarie maja bo nie mogę się tez zalogować, błąd kodu bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 18 cze 2010, 17:03

Kartą ostatnio nie płaciłem więc nie wiem. A co do logowania to mogę bez problemu.
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 247
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 18 cze 2010, 17:05

Ja wczoraj korzystałem z karty i nie było żadnych problemów...

Maverick85
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 22 mar 2010, 22:57

Postautor: Maverick85 » 29 cze 2010, 14:17

Przeczytałem całą dyskusję, mam kilka pytań aktualizujących:

1)Czy pojawiają się jakieś problemy z wpłatami do pokerroomów w kontekście - cele hazardowe a niehazardowe itp. ? Ja osobiście nie jestem pewien, czy zaznaczałem jakieś boxy, czy będę używał MB do hazardu czy nie, a może w regulaminie zatwierdziłem, że nie będę. Można to na bieżąco sprawdzić w 30 sek? (jeśli nie, po prostu przeczytam regulamin :P)

2) Konto na MB mam w Euro, gdybym chciał zapłacić tą kartą w polskim sklepie - czy jest to w ogóle możliwe, a jeśli tak, to czy wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami (poza przewalutowaniem wg kursu MB)?

3) 18.06 złożyłem dyspozycję o weryfikację adresu domowego, czytałem już, że u niektórych trwało to koło 10 dni, u mnie leci 11, ale 7 roboczy, także czekam. W między czasie wpłaciłem na próbę 50 zł na konto na MB przez przelewy24 i pieniądze były tam prawie natychmiast. Dzisiaj w zakładce wniosku o kartę kliknąłem "złóż wniosek", żeby móc im przesłać dokumenty i skan wyciągu bankowego na te same dane (nazwisko, adres). Czy ktoś na tym etapie widzi już jakieś błędy i przewiduje problemy :D ?

4) Jak obecnie wypada MB w porównaniu z NT? Pytanie kieruje do osób, które korzystały z obu systemów.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 29 cze 2010, 14:40

Maverick85, Powiem tak ja mam MB w PLN i karte w PLN a NT PLN ale kartę w Euro
Jak płacę kartą netka to 2 razy przelicza kursy walut to jak place 100zl to zabiera 107 bo dwa razy po 3,5% tak około
Dlatego najlepiej też weź kartę w Euro żeby 2 razy Ci nie przeliczało
Nie pamiętam ile czekałem na list ale na karty krótko się czeka do tego polecam jeszcze Security Token na MB
Jak dla mnie to i NT i MB jest ok i stawiam je na równi :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2954
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 29 cze 2010, 14:40

To odpowiem Tobie na pkt. 1, bo się sama przejechałam. Otóż w trakcie wpłaty na MB kartą masz do wyboru te dwie opcje. Jeśli zaznaczysz, że te fundusze będą przeznaczone na cele niehazardowe, to po prostu zakłada się jakaś dziwna blokada i tych środków już nie wpłacisz na żaden pokerroom :)

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 29 cze 2010, 16:35

gama, można je wpłacić do pokerroomu wystarczy przelać kasę do kumpla a on oddaje i można :D ale po co sie tak bawić nie lepiej zaznaczyc ,że na hazard i tyle :P ?
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 29 cze 2010, 16:54

dadzio10 pisze:ale po co sie tak bawić nie lepiej zaznaczyc ,że na hazard i tyle :P

moj bank (Millennium) przy wyborze tej opcji odrzuca przelew. Co ciekawe - bylo tak juz od wrzesnia zeszlego roku, czyli wtedy, gdy nikt jeszcze o planach wprowadzenia zmain do ustawy o grach losowych i zakladach wzajemnych nie slyszal...

dlatego Twoj sposob w sumie mi sie przyda - dobrze wiedziec, ze jest taki patent :D

btw. wyplacacie wciaz kase z Moneybookers bezposrednio przelewem na konto bez przypalu ?
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Oskarek

Postautor: Oskarek » 29 cze 2010, 16:58

Oczywiście a czemu mam nie wypłacać z MB? przecież to jest portfel internetowy a nie jakiś nie wiem nawet na allegro przecież teraz można płacić na MB
Czy na cele hazardowe to pyta tylko wtedy gdy wpłaca się kartą kredytową chyba że w waszych bankach tak jest u mnie w ING nigdy nie pytali

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 29 cze 2010, 17:04

Oskarek pisze:Oczywiście a czemu mam nie wypłacać z MB? przecież to jest portfel internetowy a nie jakiś nie wiem nawet na allegro przecież teraz można płacić na MB

No wlasnie :) A pytam, bo jak od stycznia weszla w zycie ta ustawa to wszyscy zaczeli wyrabiac te karty MB tak z obawy o wyplaty (?) :) A ja nie wzialem tej karty, bo mam Net+ i to mi wystarczy, a wyplaty z MB robie jak dawniej :) Tak sie upewnilem tylko :)

Czy na cele hazardowe to pyta tylko wtedy gdy wpłaca się kartą kredytową chyba że w waszych bankach tak jest u mnie w ING nigdy nie pytali

Nono, chodzi wlasnie o te wplaty kartą. Dlatego dobrze wiedziec o patencie dadzia :D nie slyszalem o tym wczesniej, a moze byc bardzo pomocne :tak:
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 29 cze 2010, 17:23

martini, ja wypłacałem ostatnio normalnie tzn jakiś miesiąc temu z mb do banku ale to była mała suma ok 100zł więc się nie bałem a tak to używam nt z kartą

Ja mam kartę kredytową z ing visa pomarańczowa i nie miałem problemu z wpłatą zarówno na mb jak i nt.

A co do tego sposobu z przelewem do kumpla to nie ja wymyśliłem ale mój kumpel miał właśnie taki problem szukaliśmy co zrobić i na jakimś forum pisało ,że to działa
Więc sprawdziliśmy i sposób działa 100% :D
Tylko tam pisało ,że niby kasa musi leżeć na 2 koncie 24h jak dla mnie bez sensu my to zrobiliśmy od razu i działało :) tak więc git :mrgreen:
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
sh4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 388
Rejestracja: 02 wrz 2008, 19:05

Postautor: sh4 » 30 cze 2010, 08:55

ja ostatnio robiłem wypłatę z konta ogólnego strony e-hazardowej (najpierw tam musiałem przelać z pokerroomu) bezpośrednio na konto bankowe i kasa normalnie doszła (nie było to 100zł). myślicie, że w bankach ktoś siedzi i patrzy od kogo do kogo przelewy idą ? szczególnie teraz jak sa mistrzostwa i tysiące ludzi obstawia mecze w necie, robi depozyty i wypłaty. 5-cyfrową kwotę wypłacałbym kartą, niższe spokojnie za konto. a co do wpłat do bezpośrednio z karty debetowej / kredytowej.
"Tight early, standard play midway, and taking risk at the final table is a proven winner-brak-polskiej-licencji! in MTT"

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 17 lip 2010, 07:43

ile wam idzie mniej wiecej teraz przelew z moneybookers na konto bankowe ? Zazwyczaj szlo mi 3 dni robocze, ale teraz zlecillem wyplate w poniedzialek, jest sobota i chajsu co nie ma, co zaczyna mnie tak troche martwic :shock:
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

Markus
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2007, 20:51

Postautor: Markus » 17 lip 2010, 08:10

u mnie to samo jak u martini jakby ktoś coś wiedział to niech pisze, masakra jakaś...

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 17 lip 2010, 09:44

martini, Markus,


potwierdzam, zleciłem wypłatę na konto bankowe we wtorek i kasy jeszcze nie ma...


zawsze trwało to u mnie max 2 dni

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 17 lip 2010, 09:56

Miałem ostatnio ten sam problem i czekałem równy tydzień. Dzwoniłem do nich i powiedzieli że mają problemy teraz z przelewami do naszego lokalnego banku. Powiedzieli że mogę napisać do nich żeby cofnęli wypłatę i wypłacić ewentualnie przez kartę jeśli środki jeszcze są w poczekalni.
A miesiąc teamu przelew szedł 9 dni.
Telefoniczne biuro obsługi klienta jest po Polsku, dzwonisz na podany numer na stronie a później masz do wyboru język w którym chcecie rozmawiać, chyba że komuś żal 10zl na rozmowę to pisać maile i czekać 1-2 dni:D

Awatar użytkownika
pisu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:31

Postautor: pisu » 17 lip 2010, 22:31

Ja też ostatnio miałem problem z szybkością przelewu, ale napisałem do supportu i za godzinkę kasa wpłynęła mi na konto. A poza tym dostałem właśnie maila, w którym było napisane że wydłużyli okres czekania na wpłatę na konto bankowe, ale nie pamiętam dlaczego.

Markus
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 387
Rejestracja: 16 paź 2007, 20:51

Postautor: Markus » 20 lip 2010, 16:14

ok właśnie dostałem przelew na konto, tochę to trwało, ale ważne ze jest !

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 20 lip 2010, 16:33

ja czekalem 5 dni ;)
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 26 lip 2010, 12:25

Zlecał ktoś w ostatnich kilku dniach i jak to wyglądało czasowo ? :P

Działa to już normalnie :P ?
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2170
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 26 lip 2010, 17:29

A nie możecie sobie karty mb wyrobić? I jak chcecie wypłacać to do bankomatu i jest raz dwa ;)

Awatar użytkownika
pisu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:31

Postautor: pisu » 26 lip 2010, 18:06

Tak ja ostatnio wypłacałem i dostałem przelew na trzeci dzień, także chyba powróciło wszystko do normy.

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 26 lip 2010, 18:13

Spiegol, mam karte z netelera teraz tak wyszło ,że musiałem mb użyć :P a nie potrzebuję dwóch kart bo z mb sporadycznie korzystam :P

pisu, Dzięki :) mam nadzieję ,że jutro będzie :mrgreen:
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 26 lip 2010, 19:25

dadzio10, MB bezpieczniejsze niż neteller...
Do netka wystarczy znać numer konta i security number i Cie wyczyszczą bez hasła a na MB masz chociazby Token ktory polecam :)

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1155
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 26 lip 2010, 19:35

Hmm a ogólnie myślisz ,że lepsze ? no sam nie wiem do końca a jak to wygląda z tym tokenem co trzeba zrobić żeby dostać ? i ogólnie co to jest :D ? bo mało używam :P
Zrób to dla mnie Panie – daj mi jeszcze pięć godzin haju nim zgniecie mnie młot.


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.