Moneybookers

Informacje na temat popularnych systemów płatności umożliwiających wpłaty do poker roomów.
Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2170
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 18 gru 2009, 16:59

Właśnie wysłałem dokument tożsamości celem weryfikacji, jest ta opłata za rozpatrzenie wniosku, czyli 10€. Czekam na odpowiedź, może ktoś mi powie dokładnie jakie mnie czekają jeszcze koszty? Wahi 120zł za 3 letnią kartę, a jest jakaś inna opcja, np. roczna żeby sprawdzić jak to będzie działać??

boneszyja
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2009, 23:23

Postautor: boneszyja » 05 sty 2010, 12:51

Witam, jeżeli chodzi o kartę z MB to nie wydaję mi się żeby była możliwość negatywnego rozpatrzenia wniosku. Tak jak Wahi napisał istnieje możliwość zrezygnowania z karty po roku. Jeżeli nie zrezygnuje się, opłata za następny rok zostanie pobrana z konta. Żadnych dodatkowych opłat prócz tych 10 E nie musicie ponosić. Nie liczę oczywiście prowizji od wypłat.

Po pozytywnym zweryfikowaniu podania, przyjdą do Was z Moneybookers dwa listy. Jeden z kartą, drugi z numerem PIN. Pozostanie Wam jeszcze aktywacja karty, polegająca na wpisaniu w odpowiednie miejsce na koncie MB trzech ostatnich cyfr z numeru karty, daty urodzenia oraz daty wygaśnięcia karty (3 lata od momentu zamówienia)

POZDRO

Awatar użytkownika
adamek1303
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 14 gru 2008, 12:56

Postautor: adamek1303 » 07 sty 2010, 19:44

tą kartą można kupować normalnie w sklepie?

Awatar użytkownika
adamek1303
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 14 gru 2008, 12:56

Postautor: adamek1303 » 07 sty 2010, 19:52

dzieki

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 247
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 08 sty 2010, 11:22

Wahi pisze:Trzba bedzie ja rozdziewiczyc teraz :D


Wahi, i jak rozdziewiczyłeś już? Pytam, ponieważ cały czas wah(i)am ;) się 'zamawiać czy nie'...

Pozdrawiam

p.s. Jak wypłacisz coś z bankomatu daj znać czy Ci karty nie połknęło ;) Żartuje, na pewno wszystko będzie ok.

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 08 sty 2010, 11:25

stormlight, ja już z niej korzystam od początku tygodnia i jest wszystko OK.

Polecam bo naprawde jest to bardzo wygodna sprawa.

Michal
-#VIP
-#VIP
Posty: 671
Rejestracja: 20 lut 2009, 21:53

Postautor: Michal » 08 sty 2010, 11:39

Trabant83 pisze:stormlight, ja już z niej korzystam od początku tygodnia i jest wszystko OK.

Polecam bo naprawde jest to bardzo wygodna sprawa.

konto MB masz w pln cyz innej walucie?
interesuje mnie cyz jak place w sklepie jak mocno przycinaja mnie na prowizji :D
ja mam w $

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 08 sty 2010, 11:49

michalj1989, konto mam w zł.
Prowizji nie płacisz od zakupów w sklepie czy internecie, jest tylko opłata za wypłatę z bankomatu.

Inna sprawa to przewalutowanie, po jakim kursie to liczą.

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 247
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 08 sty 2010, 12:00

Trabant83 pisze:Polecam bo naprawde jest to bardzo wygodna sprawa.


Dzięki Trabant, w takim razie chyba nie ma co czekać tylko zamówić :)

Moje wątpliwości wynikają też trochę z obawy o bezpieczeństwo karty, a właściwie środków. Nie tyle boje się o kradzież karty i wyczyszczenie konta do zera, a o to czy taki "nieautoryzowany" posiadacz mojej karty nie byłby w stanie zrobić mi debetu. Tyle się już nasłuchałem o tym jak robiono ludziom ujemne salda na zwykłych kartach debetowych, że jeśli chodzi o jakiekolwiek karty zawsze dwa razy pytam, a tych co na każdym kroku wciskają karty kredytowe to już w ogóle najchętniej bym na księżyc wysłał :)

W MB regulaminie w sumie jest napisane, że nie można pobrać więcej niż na koncie MB, ale w kolejnych punktach zastrzegają, możliwość wystąpienia takiej sytuacji.

Wiem, wiem jestem przewrażliwiony, ale co zrobić. Jeśli chodzi o transakcje elektroniczne zawsze mam wątpliwości. :/

Ale, kartę MB chyba jeszcze dziś zamówię...

Dzięki, pozdrawiam i życzę zwycięstwa w "Debiutach Roku" ;)

edited:
Dziękuje bardzo! Głosować, głosować nie bać się :D

... głos oddany z samego rana :D
Ostatnio zmieniony 08 sty 2010, 12:34 przez stormlight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 08 sty 2010, 12:05

stormlight, tak jak napisałeś to jest karta typu prepaid. Nie ma możliwości wypłacić więcej niż wcześniej sobie na konto wpłaciłeś.

Dzięki, pozdrawiam i życzę zwycięstwa w "Debiutach Roku"


Dziękuje bardzo! Głosować, głosować nie bać się :D

Michal
-#VIP
-#VIP
Posty: 671
Rejestracja: 20 lut 2009, 21:53

Postautor: Michal » 08 sty 2010, 12:15

Trabant83 pisze:michalj1989, konto mam w zł.
Prowizji nie płacisz od zakupów w sklepie czy internecie, jest tylko opłata za wypłatę z bankomatu.

Inna sprawa to przewalutowanie, po jakim kursie to liczą.


czyli placac w sklepie nie zaplace za przewalutowanie tylko po prostu kurs mi ustala jakis ( srednio korzystny)?

Awatar użytkownika
cerdo
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 95
Rejestracja: 06 sty 2010, 00:15

Postautor: cerdo » 14 sty 2010, 14:48

CO poleciacie do wplat i wyplat malych sumek: MB czy Neteller? Bo mam zamiarsobie zalozyc, tylko nie moge sie zdecydowac ktory. Czy transfer pieniedzy miedzy e-portfelem a pokerroomem\bukmacherem, sa obciazane procentem czy stala oplata?

lookash
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 83
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:00

Postautor: lookash » 15 sty 2010, 08:59

Przy Netellerze nie robią takich problemów z weryfikacjami kont, jak w mb...tam za byle co potrafią zablokować konto a później trzeba się tłumaczyć i wysyłać miliony skanów.

Awatar użytkownika
Trabant
-#VIP
-#VIP
Posty: 821
Rejestracja: 02 gru 2008, 08:26

Postautor: Trabant » 15 sty 2010, 09:07

lookash pisze:Przy Netellerze nie robią takich problemów z weryfikacjami kont, jak w mb...tam za byle co potrafią zablokować konto a później trzeba się tłumaczyć i wysyłać miliony skanów.


To akurat uzałbym za plus MB

Awatar użytkownika
cerdo
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 95
Rejestracja: 06 sty 2010, 00:15

Postautor: cerdo » 15 sty 2010, 10:39

lookash pisze:Przy Netellerze nie robią takich problemów z weryfikacjami kont, jak w mb...tam za byle co potrafią zablokować konto a później trzeba się tłumaczyć i wysyłać miliony skanów.


O jakie "byle co" ci konkretnie chodzi? Masz jakies doswiadczenia zwiazane z zablokowaniem konta?

I ile wynosi minimalna wplata do moneybookers z konta bankowego?

lookash
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 83
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:00

Postautor: lookash » 15 sty 2010, 11:19

cerdo pisze:
lookash pisze:Przy Netellerze nie robią takich problemów z weryfikacjami kont, jak w mb...tam za byle co potrafią zablokować konto a później trzeba się tłumaczyć i wysyłać miliony skanów.


O jakie "byle co" ci konkretnie chodzi? Masz jakies doswiadczenia zwiazane z zablokowaniem konta?

I ile wynosi minimalna wplata do moneybookers z konta bankowego?


kiedyś przesłałem koledze jakąś symboliczną sumę po czym miałem zablokowane konto i musiałem tłumczyć się... na odpowiedź czekałem kilka dni, po tygodniu odblokowali mi konto

Oskarek

Postautor: Oskarek » 15 sty 2010, 11:48

Wahi pisze:w 99% nie ma prowizji za transfer do i z pokerroomu, ani na MB, ani na netellerze.

W sumie to sie niczym nie rozni, najlepiej zalozyc oba ;p Neteller podobno jest bezpieczniejszy.


Moze i opłat nie ma ale są zawsze większe kursy
Jak sprawdzam na kurs-dolara.pl/ to zawsze dodaje 10gr jak przelewam kase i wychodzi akurat...

mlody123
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 35
Rejestracja: 24 lut 2009, 20:43

Postautor: mlody123 » 19 sty 2010, 16:16

No Moneybookers to najlepszy portfel internetowy, nie mialem z nimi zadnych problemow POLECAM!!

Awatar użytkownika
adicegla
-#VIP
-#VIP
Posty: 661
Rejestracja: 13 lis 2007, 18:51

Postautor: adicegla » 26 sty 2010, 10:31

martini pisze:Sluchajcie, mam taki problem :shock: Potrzebuje wplacic kase na moneybookers po to, zeby wplacic z MB kase do pokerroomu (na bwin-brak-polskiej-licencji!) i uaktywnic sobie opcje wyplaty przez MB, wiecie o co chodzi. Problem w tym, ze nie moge zaladowac kasy na moneybookers :shock:
Zawsze uzywalem w tym celu karty kredytowej, tam jest taki bajer, ze trzeba zaznaczyc czy pieniadze beda uzywane na cele zwiazane z hazardem. Zaznaczylem, ze nie bede zwiazane z hazardem i kase mi na MB wrzucilo, problem w tym, ze nie moge takiej kasy "nie hazardowej" wrzucic na bwin-brak-polskiej-licencji!'a, odrzuca mi przy probie przelania, ze ta kasa jest ze tak ujme "naznaczona" i nie moge jej wplacic do bukmachera. WTF, jak wyjsc z tego problemu ?
Co wy zawsze zaznaczacie przy opcji "zwiazane z hazardem / nie zwiazane z hazardem" ? Pierwszy raz mam ten problem :shock:
Jesli zaznacze, ze pieniadze bede zwiazane z hazardem (to by rozwiazalo problem) to niestety nie moge zaladowac kasy na MB, poniewaz wyskakuje komunikat, ze blokuje mi taką opcje moj bank. Co wazne, pierwszy raz mam taki problem :shock: bank mi chyba zablokowal przelewanie kasy na cele zwiazane z hazardem, no i pierwszy raz mam tez doczynienia z kasą "naznaczoną" jako niehazardowa i nie moge jej przelac do bukmachera. Jeszcze kilka miesiecy temu nie mialem takich problemow :shock:
Jak wyjsc z tej sytuacji ? :shock:


Podbijam... mam ten sam problem, ale jeszcze nie zdecydowałem co zaznaczyć, bo chciałbym wpłacić drobną kwotę, ale się boje podjąć decyzję...

Update: Najpierw wpłaciłem 100zł na cele "nie hazardowe", a po chwili 50zł na cele "hazardowe" i przeszło. Teraz zobaczymy czy będę mógł wpłacić na jakiś room...

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 247
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 26 sty 2010, 10:59

adicegla pisze:Podbijam... mam ten sam problem, ale jeszcze nie zdecydowałem co zaznaczyć, bo chciałbym wpłacić drobną kwotę, ale się boje podjąć decyzję...


Chłopaki, ale ten komunikat (monit) pojawia się chyba tylko przy płatnościach kartą tak? A czy Wasz bank nie jest obsługiwany przez przelewy24? Jeśli jest to powinno to rozwiązać problem. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2954
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 26 sty 2010, 14:54

Haha, też tak się wkopałam. Wpłaciłam 30 dolców i kicha. Mało tego, dokonałam kolejnej wpłaty 10$ z nadzieją odblokowania tych 30$ na niehazardowe cele i nic z tego. Postanowiłam więc, że zamówię sobie za 30$ kartę MB, żeby nie robić przelewu z powrotem na konto. Wg mnie nic już nie zrobicie w tej kwestii. Przelew z powrotem z MB na konto z kartą kredytową i ponowny upload funduszy na MB z zaznaczeniem prawdziwego przeznaczenia :twisted:

Awatar użytkownika
skuter
-#VIP
-#VIP
Posty: 687
Rejestracja: 24 mar 2007, 17:11

Postautor: skuter » 03 lut 2010, 00:02

Jeśli dobrze rozumiem to taki mały kawałek plastiku z MB rozwiązuje problem głośnej Ustawy???
Najważniejszy w każdym działaniu jest początek.
Platon

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 03 lut 2010, 15:58

adicegla , najciekawsze jest to, że ja ten problem mialem WE WRZESNIU, gdzie jeszcze o "ustawie hazardowej" nikt nie slyszal. I nie wiem, czemu bank mi zablokował juz wtedy, skoro jeszcze w wakacje wplacalem normalnie kase na cele zwiazane z hazardem. Teraz jest o tyle wiekszy przypal, ze weszla ta ustawa i cholera wie jak sie zachowac juz w ogole w tej sytuacji.
Na netellerze o nic nie pytaja w trakcie przelewu karta czy ta kasa bedzie na hazard, czy nie. To jest jakies wyjscie...
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3445
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 10 lut 2010, 20:50

Ja dzis miałem problem z karta... chcialem wyplacic pieniadze po czym wpisalem kwote potwierdzilem... i po chwili bankomat oddal karte i nawet nic nie wyskoczylo... kompletne nemo, ani kasy potwierdzenia ani zadnej wiadomosci na ekranie, za drugim razem wystapil komunikat ze tranzakcja nie moze zostac zrealizowana i tak samo w innych 2 bankomatach... a pilnie potrzebowalem kasy.. i taka lipa.

Mial ktos taka sytuacje?

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2954
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 10 lut 2010, 22:29

Miło to czytać :D To znaczy uspokoiło mnie to, ponieważ ok. godziny 17 byłam w sklepie i chciałam zapłacić kartą i dwa razy odrzuciło. Już się wystraszyłam, że mnie ktoś okradł :D Pewnie chwilowe problemy, bo 3 godziny wcześniej normalnie płaciłam tą kartą.


Wróć do „Sposoby płatności”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.