Konto bankowe - gdzie korzystne warunki?

Wasze sposoby i pomysły na płynne zarządzanie bankrollem
Katrek
-#zwykly
-#zwykly

Konto bankowe - gdzie korzystne warunki?

Postautor: Katrek » 19 sie 2015, 11:04

Chcę zmienić bank, ale nie wiem jak się za to zabrać. Może doradzicie jakiś bank, który będzie dla mnie odpowiedni? zalezy mi glownie na darmowych przelewach internetowych i wszystkich bankomatach darmowych:)
Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.

Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP

Postautor: apolinary83 » 19 sie 2015, 11:48

sprawdz smart bank

Katrek
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Katrek » 19 sie 2015, 14:58

Masz na myśli to konto: http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/ ??
Rzeczywiście wydaje się być ciekawe... a nie ma nigdzie żadnych kruczków? Powiem szczerze, że nie słyszałem o tym banku jeszcze.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2015, 05:33 przez Katrek, łącznie zmieniany 2 razy.
Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.

Tomeeekkk
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Tomeeekkk » 19 sie 2015, 18:57

Dużo zależy od tego czy jesteś osoba pracują i osiągasz dochody. Jeżeli masz wpływy na konto to w większości banków masz darmowe wypłaty z bankomatów i z 0 zł za przelewy internetowe.

goniakuczok
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: goniakuczok » 20 sie 2015, 14:20

Z darmowych kont znam rachunek w mBanku, Millenium i ING. Mają też dobre apki. Niekiedy tylko trzeba zapłacić za kartę debetową, jak się nie obróci odpowiednią kwotą, ale łatwo to przeskoczyć jeśli ma to być główny rachunek osobisty.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP

Postautor: karwek » 20 sie 2015, 14:50

świetny temat, bo własnie jestem na zmianie konta bankowego z CHUJOWEGO NA MAXA Deutsche bank na coś innego. Myślałem własnie nad ING, interesują mnie w sumie rzeczy typu:
- wszystkie bankomaty
- BARDZO łatwy kontakt z infolinia lub czymkolwiek co mi pomoze w razie problemów
- darmowe przelewy
- darmowe prowadzenie konta

Awatar użytkownika
TR08
-#VIP
-#VIP

Postautor: TR08 » 20 sie 2015, 16:54

Również się dołączę i chętnie zapoznam z polecanymi ofertami.

Ze swojej strony odradzam Credit Agricole, z którego to właśnie planuję uciec.

Bloger50zl
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Bloger50zl » 20 sie 2015, 21:34

Przy zmianie banku warto pomyśleć o skorzystaniu z jakieś fajnej promocji bankowej. A jeżeli chce się mieć darmowe konto to tylko te 3 w mojej opinii mają jakikolwiek sens 50zlzakonto.pl/konto-ror/ktore-z-3-darmowych-kont-bankowych-wybrac-smart-mbank-t-mobile-ub/?pk bo w długim terminie jest najbardziej prawdopodobne że będą darmowe [najtańsze] w utrzymaniu
Ostatnio zmieniony 20 sie 2015, 22:07 przez Bloger50zl, łącznie zmieniany 1 raz.

majsterna10
-#zwykly
-#zwykly

ja wolę darmowe konta

Postautor: majsterna10 » 21 sie 2015, 12:36

ja wychodzę z załozenia, że nie ma nic za darmo - dają coś na początku to będa chcieli coś późneij. Dlatego wolę konta za 0 zł bez gwiazdek i bonifikat. bo to zawsze źle się skończy - jakies podniesie opłat. polecam lekturze ofertę smart banku i vw banku. Dwie zbliżone oferty za bezpłatne prowadzenie. w drugim jest jakiś niski limit na karcie i tyle. a w banku smart macie fajną obłsuge przez telefon i aplikację bez konieczności wychodzenia z domu :)

Katrek
-#zwykly
-#zwykly

Re: Konto bankowe - gdzie korzystne warunki?

Postautor: Katrek » 26 paź 2017, 06:49

Aktuanie najkorzystniejsze warunki konta bankowego ma nest bank. Konto jest całkowicie darmowe ( nie ma na nim opłat). Dawniej był to smart bank. Zmienili teraz nazwę, zwiększyli ilość placówek ( co jest zdecydowanie na plus). Na koncie jest
0 zł za prowadzenie
0 zł za kartę
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł za wypłaty z bankomatów
Zestawienie: przekierowanie.

maruda
-#zwykly
-#zwykly

Re: Konto bankowe - gdzie korzystne warunki?

Postautor: maruda » 11 maja 2019, 15:50

Dobra ofertę dla firm jeśli chodzi o konta bankowe ma ing, a jeśli chodzi o osoby prywatne to całkiem dobrze sobie radzi nest bank, te 2 oferty w ciemno polecamy, więcej ofert na tej stronie https://www.bezbiku.info/.

Wróć do „Zarządzanie gotówką”