Konkurs - szczypta szczęścia

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska


Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 31 maja 2008, 21:50

A ja zamówiłe pakiet 2007 i otrzymałem po 4-5 dniach. Tyle jest tych gazetech że nieogarnę się żeby je przeczytać.Jeszcze zostały mi numery z stycznia i lutego.
Gimme a flop and i'm all in it

Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP
Posty: 736
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30

Postautor: apolinary83 » 02 cze 2008, 00:11

Ja mam prenumerate na ten rok:) Kiedys wygralem sobe jakis mniejszy turniej i zamowilem przez neta prenumerate. To rozwiazanie wydaje mi sie najprostrze i najrozsadniejsze . Ok 5 kazdego miesiaca listonosz przynosi ,nie trzeba nigdzie lazic i szukac.

mr_ali
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2008, 15:02

Postautor: mr_ali » 02 cze 2008, 22:59

ktos we wczesniejszych postach narzekał, ze duzo reklam w czasopismie, ale wazne ze miedzy nimi jest tez reklama PokerKings :D.

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 24 cze 2008, 20:49

No reklam jest faktycznie bardzo dużo. Tak sobie właśnie przeglądam numer czerwcowy to aż dziw bierze, że przy tylu stronach poświęconych na reklamy wydawnictwo postanowiło przemianować CPP na dwumiesięcznik. Widocznie nie jest to kwestia ekonomiczna a być może po prostu w Polsce nie ma o czym pisać :D
Moja pozycja?

PROpozycja :D

Sudowoodo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 08 lip 2007, 13:43

Postautor: Sudowoodo » 26 cze 2008, 20:39

Pewnie jednak chodzi o wielkość sprzedaży, szkoda że tak mało ludzi prenumeruje CPP. To pismo dla nas pokerzystów, więc warto popierać takie inicjatywy. 10 zł miesięcznie to przecież niewiele. A pismo mimo pewnych wad jest bardzo ciekawe i przydatne

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 27 cze 2008, 00:10

Ale ja i tak nadal nie rozumiem. Wiele ludzi płacze, że szkoda, że dwumiesięcznik i że nie można tego dostać a ciekawe ile z nich zamówiło prenumeratę, któa notabene jest na bardzo korzystnych warunkach. Jakby chociaż połowa ludzi, którzy rezygnują z zakupu bo nie mogą nigdzie znależć zamówiła sobie prenumeratę to może CPP miało by motywację, że ma dla kogo się rozwijać i może by nie zmieniali częśtotliwości ukazywania się gazety.
Moja pozycja?



PROpozycja :D

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2605
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 27 cze 2008, 10:29

Maverick pisze:Ale ja i tak nadal nie rozumiem. Wiele ludzi płacze, że szkoda, że dwumiesięcznik

a moze i dobrze sie stało >> bo teoria teorią w pokerze
a na praktyke tez trzeba miec czas

card player ma w końcu 100 stron >> tak wiec lepiej rozłożyć tę lekturę na dwa długie miesiące

ps. delektowanie >> to słowo juz samo w sobie NIEzle smakuje :mrgreen:
żeby być kimś - trzeba być sobą

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 27 cze 2008, 11:45

Maverick pisze:Ale ja i tak nadal nie rozumiem. Wiele ludzi płacze, że szkoda, że dwumiesięcznik i że nie można tego dostać a ciekawe ile z nich zamówiło prenumeratę, któa notabene jest na bardzo korzystnych warunkach


Do tych płaczków to ja należę :mrgreen: , ja nie muszę zamawiać prenumeraty bo jak chcę to znajdę CPP w inmedio, podejrzewam że tak naprawde to połowa z użytkowników nie raczyła udać się do empiku, relay bądź wcześniej wymienione inmedio.
Gimme a flop and i'm all in it

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 27 cze 2008, 11:51

Arnoldao, empik wogóle w całej polsce nie prowadzi sprzedaży card playera, a niestety w moim mieście znalezienie relay'a bądz też inmedio graniczy z cudem, ale jeżeli spojrzeć na to teraz card player jest dwumiesięcznikiem a więc cena prenumeraty spada (przynajmniej powinna) o połowę tak więc mam to samo tylko za pół ceny, a więc tylko kupować i czytać - taka nasza powinność :wink:

skrzychuz
-#VIP
-#VIP
Posty: 436
Rejestracja: 06 gru 2007, 12:51

Postautor: skrzychuz » 27 cze 2008, 12:55

kurcze wtym miesiącu nie miałem czasu ani czytać ani tymbardziej pisac na temat cardplayera, wiadomo. czerwiec > sesja.. na dodatek robote sobie znalazłem i mało czasu... ale jak sesja pójdzie dobrze to będzie tylko robota i wakacje wiec bedzie dobrze

mr_ali
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2008, 15:02

Postautor: mr_ali » 30 cze 2008, 21:56

skrzychuz --> ja ostatnio prawie z pracy wylecialem przez rozgrywanie turniejow na firmowym sprzecie . No wiec jedyne co mi pozostaje to czytanie Card Player i forum PokerKings w czasie Lunchu . Choc ja tam wole jak czasopisma wychodza co miesiac nie co 2, dobrze ze choc duzo stron ma teraz CP.

Awatar użytkownika
kafar
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:33

Postautor: kafar » 01 lip 2008, 20:43

mam pytanie czy nie znalazlby sie ktos kto posiada kilka lub wiecej numerow tego pisma,(najlepiej zeby to byla osoba z krakowa) kto moglby je pozyczyc nie na wieczne nieoddanie, ale na tyle ile zajmuje doglebne czytanie takiego pisma z analizami itp, czyli ok miesiac..? tzn miesiac na 1 numer;)

invidia

Postautor: invidia » 05 lip 2008, 12:47

kafar, Spróbuj wygrać w turniejach na i4 :) jak się postarasz to za miesiąc będziesz miał prenumeratę.

Ja tej gazetki na oczy nawet nie widziałam. Jedyne co mam wspólnego z CPP, to ich strona i aplikacja do odds :D Ale w lipcu postaram się ją jakoś zdobyć... :D

Mam nadzieję, ze mi sie uda, bo w sieci nie mogę już znaleźć ciekawych artykułów, albo już czytałam albo są tak napisane, że i tak ne rozumiem o co chodzi;/.

Awatar użytkownika
firesparrow
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 370
Rejestracja: 07 lip 2008, 13:18

Postautor: firesparrow » 08 lip 2008, 15:02

nawet nie przypuszczałem że istnieje pismo poświęcone pokerowi,

zawsze szukałem tylko książek, ale dobrze wiedzieć że coś takiego istnieje, już zaczynam przeszukiwać mój kochany Płock w poszukiwaniu czasopisma (ciekaw jestem czy mam jakąś szansę znaleźć go u mnie)
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 09 lip 2008, 16:04

To pośpiesz się bo właśnie wyszedł numer lipcowy. Dzisiaj mi listonosz przyniósł :D
Moja pozycja?



PROpozycja :D

Awatar użytkownika
kafar
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:33

Postautor: kafar » 09 lip 2008, 16:04

invidia pisze:kafar, Spróbuj wygraæ w turniejach na i4 jak siê postarasz to za miesi±c bêdziesz mia³ prenumeratê.


niestety, kiedys rejestrowalem sie na i4poker, i do pelnej rejestracji potrzeby mi byl list z kodem, ktory mial przyysc tydzien po rejestracji. czekam juz chyba rok, listu w skrzynce jak nie bylo tak nie ma i raczej nie bedzie, a drugiego konta nie bede zakladal..mimo, ze jestem Polakiem :mrgreen:

tak czy inaczej, ostatni numer CPP zaczalem czytac, bo dla mnie to nie problem ruszyc dupke do kiosku..;)

Awatar użytkownika
zaba1_7
-#VIP
-#VIP
Posty: 579
Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41

Postautor: zaba1_7 » 10 lip 2008, 23:25

invidia pisze:Ja tej gazetki na oczy nawet nie widziałam. Jedyne co mam wspólnego z CPP, to ich strona i aplikacja do odds :D Ale w lipcu postaram się ją jakoś zdobyć... :D


Z tego co ja wiem to w Lbn trudno znaleźć ta gazetek sam szukałem po różnych sklepach i nie mogłem znaleśc

Awatar użytkownika
kafar
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:33

Postautor: kafar » 15 lip 2008, 17:47

jesli jest ktos z Krakowa, a chcialby pozyczyc gazetke czerwcowa, bo go nie stac, albo sklepy ma za daleko(;]) to moze sie do mnie zglosic. tylko pozyczam a nie daje na wieczne nieoddanie :mrgreen:

gospi85
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 15
Rejestracja: 26 kwie 2008, 10:39

Postautor: gospi85 » 15 lip 2008, 18:45

to od lipca co dwa miechy będzie teraz CP?

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 15 lip 2008, 19:35

Haha gospi85 ale się wysyliłeś. Przecież jest o tym cały oddzielny wątek. Jest tak napisane na stronie internetowej CPP, jest tak w gazecie od dwóch numerów także napisane. Ja rozumiem, że chęć darmowej prenumeraty jest kusząca ale chyba można się postarać trochę bardziej :/
Moja pozycja?



PROpozycja :D

Sudowoodo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 102
Rejestracja: 08 lip 2007, 13:43

Postautor: Sudowoodo » 16 lip 2008, 18:44

Szkoda, że CPP stał się dwumiesięcznikiem, nie będzie co czytać w sierpniu :(
I nagroda w konkursie (prenumerata) 2X mniej atrakcyjna ;)

Awatar użytkownika
poldek17
-#VIP
-#VIP
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2006, 20:34

Postautor: poldek17 » 20 lip 2008, 20:47

Jak dla mnie nagroda wcale nie mniej atrakcyjna. W sumie mi to akurat na ręke jak sie pracuje 13h to nie mam zbyt wiele czasu na czytanie CPP a tak to akurat pasuje ;)
Powodzenia w ogrywaniu bukmacherów ;]

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 20 lip 2008, 21:04

poldek17, poldek co ty wlasna firme maasz czy jak bo w polske obowiązuje 48 godzinny tydzien pracy :razz: tak więc???

a wracając do CPP no cóż może i dwumiesiecznik ale na moje oko ze wzgledu na brak ciała nabywczego bo przecież ja nie mam dostępu do czasopisma poza prenumeratą której niestey nie posiadam :sad: nagroda jest atrakcyjna bo jakie to ma znaczenie czy to miesiecznik czy też dwumiesiecznik prenumerata to prenumerata tak więc..
a swoją droga czy CPP pisze cos o eventach pokerowych swiatowych wielkich i tych całkiem malutkich polskich ??

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 22 lip 2008, 13:02

titanum90:
W obecnym numerze masz ładnie opisane kilkanaście turniejów WSOP 2008. W sensie są krótkie wzmianki o każdym z turniejów, klasyfikacja, jakie nagrody itd. WSOP jeszcze trwa więc opisano tylko te turnieje, które się już zakończyły. W przyszłym numerze powinno być już ich więcej jak nie wszystkie pozostałe :)
Zrewztą wystarczy popatzreć na stronie internetowej CPP. Tam jest przecież zawsze podawany spis treści z każdego numeru :P
Moja pozycja?



PROpozycja :D

Awatar użytkownika
quo87
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 355
Rejestracja: 18 cze 2008, 15:29

Postautor: quo87 » 22 lip 2008, 19:33

LOL, chyba wiekszosc chciala by dostac tego dwumiesiecznika w lapy zeby choc troche wiecej wypic krwi z pokerowego swiata, jak to bylo w innym atykule ktory byl udostepniony na forum tym, "my hazadrdzisci nie majacy juz pieniedzy na gre potrzebujemy sie chociaz wciupac w swiat i ogladac badz czytac jakies turnieje/inne artykuly" Sam bym chetenie poczytam takie pisemko, zwlaszcza ze jestem w trakcie szukania pracy to mam troche wolnego czasu.
All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing


Wróć do „Card Player Polska”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.