Karty do gry.

Hydepark, czyli o wszystkim i o niczym. Dyskusje użytkowników nie związane bezpośrednio z pokerem.
markimark
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: markimark » 17 mar 2010, 19:42

Praktycznie kazde plastyki w dobrej cenie[oczywiscie bez przesady] sa dobre do dlugotrwalej grze w pokera,ale i z czasem sie zuzywaja pozdro..

flow
-#zwykly
-#zwykly

Re: Karty do gry.

Postautor: flow » 29 cze 2020, 09:37

Panowie nie chcę tutaj zakładać innego działu ale chciałbym sobie kupić karty do pokera i nie wiem na jakie się zdecydować. Dodam, ze jestem osobą totalnie początkującą w temacie, ale nie chcę sobie kupować kiepskich tak abym potem nie musiał wymieniać. Do tej pory grałem głównie na kartach kumpli, z którymi umawiałem się na sesje w domu.
Mam obecnie na oku te karty:
https://holdemshop.pl/60-karty-bicycle

Co o nich sądzicie?

Wróć do „Wolny ring”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.