Kantor internetowy

Hydepark, czyli o wszystkim i o niczym. Dyskusje użytkowników nie związane bezpośrednio z pokerem.
konieczny
-#VIP
-#VIP

Kantor internetowy

Postautor: konieczny » 01 lut 2012, 20:18

Splacam raty w €, spread w bankach to rozboj w bialy dzien, kantory (takie stacjonarne :wink: ) tez sobie potrafia policzyc. Szukam kantoru internetowego z obsluga przelewow. Korzystaliscie? Jesli tak, to co polecacie?

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Postautor: Slodziak » 01 lut 2012, 20:26

Usmiechnij sie :smile:
"Z pamietnika hazardzisty" - czyli odwiedz moj blog!
Statystycznie najlepsi - a Ty lubisz rywalizacje?
Artykuły - czytaj, ucz się i komentuj w jednym miejscu

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Sith » 01 lut 2012, 21:04

Ej kurna, jak to dziala? Przelewam im PLN, a oni mi na rachunek walutowy walute??????
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Awatar użytkownika
Fanatyk
-#VIP
-#VIP

Postautor: Fanatyk » 02 lut 2012, 09:37

Jak to działa , ktoś korzystał i może polecić pewne źródło.

konieczny
-#VIP
-#VIP

Postautor: konieczny » 02 lut 2012, 18:23

Tak, zakladasz u nich rachunek i robisz przelew na konto walutowe. Znajomy z pracy polecil mi cinkciarz.pl, konto darmowe, bez zadnych prowizji i spread rzedu 0.2% (dla porowania: www.spred.pl). Trzeba jednak uwazac, zeby dany serwis wspolpracowal z Waszym bankiem (w praktyce mial u nich konto). Kumpel tez skorzystal z podobnego serwisu, jednak zaplacil 8€ za przelew, bo szedl z zagranicznego konta.

funny_ace

Postautor: funny_ace » 08 lut 2012, 10:54

Ja mogę z czystym sumieniem polecić https://fritzexchange.pl/ - mają najatrakcyjniejsze kursy walut jakie widziałem w kantorach internetowych i są aktualizowane na bieżąco. Transakcje są sprawne i szybkie, obsługa wszystkich banków polskich i zagranicznych. Ja się jeszcze na nich nie zawiodłem, warto przetestować.

waluty

Przelicznik walut Strefawalut.pl najlepsze kantory

Postautor: waluty » 27 kwie 2012, 14:28

Polecam porównywarkę kantorów Strefawalut.pl to pierwsza w Polsce strona, gdzie kursy walut są za darmo pokazane w czasie rzeczywistym z kantorów internetowych. Porównywarka uwzględnia wszystkie wiodące kantory internetowe i pokazuje je w jednym miejscu - te najbardziej znane to:

oprócz w/w na stronie można znaleźć jeszcze kilkanaście e-kantorów, których porównanie bez pomocy porównywarki byłoby bardzo pracochłonne. Zapraszamy więc do obejrzenia i porównania kantorów internetowych przy pomocy strefawalut.pl.

Rozlp
-#zwykly
-#zwykly

Re: Kantor internetowy

Postautor: Rozlp » 08 lis 2017, 21:43

Kantory internetowe to teraz coś powszechnego. Tutaj http://finay.pl/walutomat sobie możecie poczytać o Walutomacie. Kilka razy korzystałem i zawsze wszystko było w porządku, także i Wam polecam.

Duuz
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Duuz » 10 gru 2017, 00:40

Używam cinkciarza od ok 3 lat. Robię przelew w złotówkach, kupuję walutę, a potem przelewam na konto walutowe. Szybko i wygodnie.

flow
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: flow » 02 lut 2018, 11:20

Sporo ich jest. Warto jest sobie na pewno porównać waluty chociaż nie nastawiajcie się na jakies duże róznice. Jesli chodzi o kantory to różnice w kursie są rzędu grosza czy dwóch tak wieć praktycznie żadne.
A i pamiętajcie,że aby korzystać z kantoru internetowego musicie sobie ząłozyc konto walutowe. A tutaj jest trudno o darmowe konto bo za prowadzenie go wiele banków pobiera spore opłaty. Polecam nest bank. Wszystko jest za darmo. Zdecydowanie jedno z lepszych kont jakie można sobie załozyć. http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

joanna39
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: joanna39 » 06 mar 2018, 10:24

FranekFiranek
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: FranekFiranek » 19 kwie 2018, 08:29

Ja właśnie słyszałem, że cinkciarz jest w miarę ok i faktycznie ma najlepsze przewalutowanie. Osobiście jakoś nie mogę się przekonać do internetowych kantorów i nadal korzystam z tradycyjnych.

Wróć do „Wolny ring”