Jaki pomysł na biznes?

Hydepark, czyli o wszystkim i o niczym. Dyskusje użytkowników nie związane bezpośrednio z pokerem.
Awatar użytkownika
Haisenberg
-#blogermiesiaca
-#blogermiesiaca

Jaki pomysł na biznes?

Postautor: Haisenberg » 18 paź 2015, 18:29

Witam. Jak zapewne niektórzy wiedzą po 10 latach przerwy w nauce zacząłem kontynuację jako student i odziwo nie jestem najstarszy na roku :D ale do czego zmierzam. Przedmiot Podstawy zarządzania ćwiczenia i od razu zadanie domowe:
Pomysł na biznes i tzw otoczenie bliższe, dalsze itd (kto miał to wie o co chodzi)
W związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych studentów, jakieś propozycje? Sugestie? Dobre rady? A może już ktoś z was ma to i chciałby się podzielić? :D

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Dawid84 » 18 paź 2015, 19:28

Czyli analizę SWOT masz zrobić?

Awatar użytkownika
Haisenberg
-#blogermiesiaca
-#blogermiesiaca

Postautor: Haisenberg » 18 paź 2015, 19:46

Chyba nie, aczkolwiek nie jestem pewny co masz na myśli :D Po prostu mam przedstawić swój pomysł na biznes skupiając się głównie na produkcie i kliencie oraz przedstawić cele firmy itd.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: knoperss » 19 paź 2015, 17:26

pooglądaj dragons den :)
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Jaki pomysł na biznes?

Postautor: Glory » 19 paź 2015, 20:53

Haisenberg pisze:Witam. Jak zapewne niektórzy wiedzą po 10 latach przerwy w nauce zacząłem kontynuację jako student

O to jakas widze nowa moda, ja wrocilem na studia po 11 latach :)
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: Dawid84 » 19 paź 2015, 20:56

Berba pisze:
Haisenberg pisze:Witam. Jak zapewne niektórzy wiedzą po 10 latach przerwy w nauce zacząłem kontynuację jako student

To nie moda, to raczej kryzys wieku średniego ;)

Tomeeekkk
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Tomeeekkk » 19 paź 2015, 21:01

Jeżeli już mowa o dragons den to wrzucam filmik z najlepszej prezentacji uczestnika w historii tego programu.
Gdy to oglądałem po raz pierwszy to dosłownie ,,popłakałem się ze śmiechu".

http://www.zajawkowo.pl/film/6406/pan-s ... ons-den-1/

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP

Postautor: lion_victor » 20 paź 2015, 10:39

Berba pisze:

Ty to pewnie dla studentek :D Sikają po majtach,co? :D

Earorfin
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Earorfin » 14 lut 2020, 08:38

Haisenberg pisze:Witam. Jak zapewne niektórzy wiedzą po 10 latach przerwy w nauce zacząłem kontynuację jako student i odziwo nie jestem najstarszy na roku :D ale do czego zmierzam. Przedmiot Podstawy zarządzania ćwiczenia i od razu zadanie domowe:
Pomysł na biznes i tzw otoczenie bliższe, dalsze itd (kto miał to wie o co chodzi)
W związku z tym pytanie do bardziej doświadczonych studentów, jakieś propozycje? Sugestie? Dobre rady? A może już ktoś z was ma to i chciałby się podzielić? :D

Ja wiem tylko ze każdy biznes bez odpowiedniej promocji nie ma szans :)) obecnie internet jest najlepszym miejscem na biznes w kazdej formie. Tam trzeba szukać pomysłu i planu na wczesna promocje.

tomekwck
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: tomekwck » 24 lut 2020, 11:06

Pomysłów na biznes jest bardzo wiele. Jednak tak naprawdę to co otworzycie zależy od tego jakie są Wasze umiejętności oraz na czym się znacie. Nie ma sensu się zabierać za coś o czym nie macie zupełnie pojęcia.

Jeśli miałbym podrzucić tutaj pomysł na biznes, to bedzie to biznes zwiazany z modelowaniem sylwetki. Niekoniecznie siłownia standardowa bo jest ich bardzo wiele ale moze elektrostymulacja? Są to treningi, na których w krótkim czasie mozna spalić masę kalorii tak więc budzą coraz większe zainteresowanie. http://skawina24.com/wydarzenia/trening ... owie_.html

Wróć do „Wolny ring”