Jak ocenić swój poziom gry?

Dział dla graczy rozpoczynających przygodę z pokerem. Tu poznasz zasady pokera oraz możesz zadać choćby najbanalniejsze pytanie.
RadixTB
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 10 wrz 2012, 16:05

Postautor: RadixTB » 19 wrz 2012, 08:45

Dokładnie ja teraz zacząłem grać na cash games przeciwko 2 osobom na niskich stawkach i jadę ich totalnie na koniec zawsze mam potrojoną lub poczworoną sumę z którą wchodziłem i tak apropo wczmi się trafiły 4 karety w jednej grze:D
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 22 wrz 2012, 12:21

MrGordon pisze:
chladek pisze:A tak naserio to jeszcze ani razu na PokerStars-nielegalny-w-PL! nie mialem karety :P


ja zauważyłem taki motyw, że też przez wiele tygodni nie mam żadnej karety, a potem w ciągu kilku dni trafia się ich sporo :)


Ja to narazie gram w pokera od dwóch tygodni ale też jak narazie żądnej karety nie trafiłem.

Awatar użytkownika
Albert
-#VIP
-#VIP
Posty: 696
Rejestracja: 10 lis 2008, 22:54

Postautor: Albert » 23 wrz 2012, 19:50

Po pierwsze 2 tyg gry to prawie nic. Pograj pół roku i wróć.

A co do BM to wbijaj wyżej, jak najszybciej. Np. nl25-50.

Masz te np. 900$ to wejdź na nl50. Przegrasz 3 buy iny i zejdź niżej. 900$ to nie są duże pieniądze. Można zaryzykować. Co innego na wyższych limitach. Łatwiej odbudować 900$ niż 10 000$.
I'm worse at what I do best
And for this gift I feel blessed

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 23 wrz 2012, 21:46

No rzeczywiście 2 tygodnie to mało :P Ja gram (a bwin-brak-polskiej-licencji!'ie) ok 4-5 lat. Ale nadal się mogę zaliczyć do tych słabszych graczy :).
RadixTB pisze: i tak apropo wczmi się trafiły 4 karety w jednej grze:D

A ile czasu grałeś? 2-3 godziny? ;d Mi się nawet po godzinie nie trafia taka kombinacja XD
Masz jakiś patent na to?

RadixTB
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 134
Rejestracja: 10 wrz 2012, 16:05

Postautor: RadixTB » 23 wrz 2012, 21:51

EvilKate tak z 3 godziny grałem nie wiem co się stało może lepszy dzień:P Ale dzisiaj turniej na p* kompletnie mi nie poszedl:/
Look, if you had one shot, or one opportunity

To seize everything you ever wanted in one moment

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 23 wrz 2012, 22:28

Że Ci się chciało tak długo grać o.O. Ja po 2h mam dość i muszę odpocząć ;/. Albo wyłącza mi się w tedy myślenie ;/
BTW chyba oglądnę sobie jakiś horrorek na dobranoc ;D

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1373
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 23 wrz 2012, 22:46

ja właśnie oglądam cabin in the woods - zajebista beka :D

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 23 wrz 2012, 22:55

;o Tez zamierzam to oglądnąć 8D Jak zobaczyłam reklamę to mnie już zachęciła, ale niestety sama nie chciałam iść na to do kina, a przeważnie tylko ja lubię horrory. ;/

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1373
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 23 wrz 2012, 23:33

właśnie skończyłem - genialne!
Dawno nie widziałem czegoś takiego :D
sorry za offtop, ale polecam każdemu wielbicielowi nie do końca 'normalnego' kina.


Wróć do „Podstawy pokera”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.