Gdzie zaczac gre?

Dział dla graczy rozpoczynających przygodę z pokerem. Tu poznasz zasady pokera oraz możesz zadać choćby najbanalniejsze pytanie.
pfolus
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2011, 14:25

Postautor: pfolus » 11 kwie 2011, 15:19

Witam.
Zacząłem interesować się pokerem na bet at home, więc mam pytanie - czy są tam jakieś freerolle? ;)
drugie pytanie co do bonusu 25$/25$ na partypoker - w regulaminie wyczytałem że aby zachować darmowe 25$, należy w ciągu 5 dni zdobyć 5 punktów PartyPoker. Jak są liczone? Na innej podstronie partypoker wyczytałem, że partypoints nie można zdobyć grając w TH.
Czy to jest haczyk, czy może coś pomyliłem? :>
dzięki za odpowiedź

aaa jeszcze jedno, czy mógłbym napisać do kogoś z was o namiary na freerolle? :)

Pawliczenko
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2010, 18:59

Postautor: Pawliczenko » 14 kwie 2011, 18:55

na bwinie o 14:30 i o polnocy jest free o 500$ i blindy zmieniaja sie co 5 minut
na paradise-brak-polskiej-licencji! poker liga studencka
na unibecie w poniedzialki liga teraz poker o 20 i jest pare free o 16.45 a takze free w omahe

na tych najczesciej gram...

pfolus
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2011, 14:25

Postautor: pfolus » 15 kwie 2011, 21:23

Dla wszystkich startujących polecam jak wyżej darmowy bonus 25/25$ w PartyPoker , kasa przyszła po 2 dniach a 5 punktów potrzebnych do ugrania aby zachować te 25$ można zdobyć na micro stawkach już w ok 10 godzin gry.

Zanim jednak zagracie na stolikach tym depozytem polecam zagrać przynajmniej kilkadziesiąt freerolli, takie hm "doświadczenie" bardzo się przyda aby kaski tej nie stracić i zbudować sobie porządny bankroll ;)

elk1111
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 14
Rejestracja: 16 paź 2008, 11:12

Postautor: elk1111 » 25 kwie 2011, 18:18

ja na start polecam unibet-brak-polskiej-licencji!

irokraw
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 19
Rejestracja: 22 paź 2007, 16:38

Postautor: irokraw » 25 kwie 2011, 20:30

elk1111 pisze:ja na start polecam unibet-brak-polskiej-licencji!


a czemu unibet-brak-polskiej-licencji!? Jak dla mnie żadna rewelacja. Wiele innych pokojów oferuje ciekawsze promocje dla nowych graczy a i poziom gry jest owiele ciekawszy niź w Microgaming. Do nauki wedle mnie jak znalazł soft Bossmedii. Szybko mozna obrócić wymagane bonusy, wypłaty szybkie i bbezproblemowe oraz wiele pokoii oferuje codzienne turnieje gdzie mozna zagrać za uzyskane punkty z gry /FPP/. Np. FantasticWin Poker oferuje bonusy od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu. za uzyskane 10FPP masz codzienniie o 23.00 turniej z pulą 50E gdzie gra około 15 osób z czego połowa to sit-outy. Wypłaty w 24 godziny.

artiz15
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2010, 02:08

Postautor: artiz15 » 25 kwie 2011, 21:00

dobrze jest zacząć na spam przez poczytanie artykułów i rozwiązanie quizu. Dzięki temu można dostać 50$ kapitału na rozpoczęcie grania :) Można też wybrać gdzie tą kase chcemy mieć...ja polecamsieć B2B (Entraction). Fajna siec wyplaty bez depo. CZasem fajne turki za free:) na bwin-brak-polskiej-licencji! są tez teraz turnieje darmowe o nazwie Spring z pulą 1000$ ale gra ok 5k osoób :)

elder1906
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:38

Postautor: elder1906 » 26 kwie 2011, 12:20

elk1111 pisze:ja na start polecam unibet-brak-polskiej-licencji!


również

Trampp
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2010, 12:42

Postautor: Trampp » 27 maja 2011, 15:57

A ja na start polecam everest-brak-polskiej-licencji! - sng freerolle gdzie mozna sie nieco nauczyc - Latwe do gry BankrollBuildery i duzo fishy

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1332
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 02 cze 2011, 13:08

Odchodząc trochę głównego nurtu wyboru pokeroomu pod kątem możliwości szybkiego zbudowania bankrolla, chciałbym się zapytać o poziom tych pokeroomów..

Chciałbym za jakiś czas zdecydować się na jakieś dwa, trzy pokeroomy, gdzie będę grywał regularnie. I tu pytanie do obieżyświatów jak z poziomem graczy tam grających. Bo chyba łatwiej zarabia się w miejscu, gdzie donków jest więcej, są bogatsi, pokeroom podpięty jest pod zakłady bukmacherskie (sam poznałem pokera dzięki bukmacherce). Z kolei np. w PokerStars-nielegalny-w-PL! już sama nazwa jest odstraszająca ;)

Co o tym sądzicie i co radzicie?

kr0w4
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 37
Rejestracja: 05 sie 2009, 19:38

Postautor: kr0w4 » 02 cze 2011, 14:33

PP jest mega na start bo raz, że jest mega dużo promocji (teraz jakaś loteria) to i poziom jest dość dobry dla nowego gracza, na pewno niższy niż na p*.

elk1111
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 14
Rejestracja: 16 paź 2008, 11:12

Postautor: elk1111 » 02 cze 2011, 21:31

ja goraco polecam fulltilt-brak-polskiej-licencji! poker freeroll co godzine albo Betsson-brak-polskiej-licencji! freeroll o 19.00 i 20.00
a jesli chodzi o darmowy kapital to spam.com albo bankrollmob.com tylko nie zapominaj o poker kings

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2133
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 03 cze 2011, 07:46

Loncik pisze:Chciałbym za jakiś czas zdecydować się na jakieś dwa, trzy pokeroomy, gdzie będę grywał regularnie.


Dlaczego 2-3 roomy do regularnej gry? jeśli mtt to się zgodzę, ale jeśli masz zamiar grać cash albo sng, to osiądź w jednym roomie z całym bankrollem i go powiększaj, na innych roomach najwyżej trzymaj po "kilka" groszy co by mieć na jakieś ciekawe akcje pokerkings.pl np albo jakieś inne "wyjątkowe".

party-brak-polskiej-licencji! poker, grałem teraz przez 1,5 miesiąca i co do poziomu to muszę przyznać , że jest niski, a co najważniejsze soft nie sprawiał mi niespodzianek na boardach (ani w jedną ani w drugą stronę). Chodzi szybko i jeśli chodzi przynajmniej o hu to ruch jest niezły, co do reszty sng i cash to nie wiem (ale z cash to pewno problemu nie ma).

A jeśli zależy Ci na jak największej różnorodności gier , największym ruchu (chociaż nie wiem jak to wygląda po czarnym piątku) i największych masówkach w mtt - to są 2 największe pokerroomy - wiadomo jakie.

Na początek polecić też mogę Ci heypoker-brak-polskiej-licencji!, ponieważ jest zajebisty polski support w osobie Marcina, fajne akcje dla forum, możliwości wyjazdu na Hesop oraz co też się przyda niezły rakeback.
No pain, no game ...
That's it, That's all.

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1332
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 03 cze 2011, 08:34

Masz rację Szfiecu. Jeśli chodzi o cash, to pewnie zdecyduje się na jeden. Na razie jakoś lepiej czuję się jednak w mtt i dlatego pisałem o 2-3 roomach, by mieć więcej ciekawych możliwości. Do tej pory najłatwiej mi się grało na Unibecie, ale nie mam tam żadnych bonusów i konto nie podpięte pod forum..

Co do heypokera to będę musiał spróbować, choć to właśnie jeden z tych roomów, który odstrasza mnie trochę przypuszczalnym poziomem. Z drugiej strony podejdę do tego edukacyjnie i będę się uczył od najlepszych ;) Poza tym czekam na jakieś fajne turki forumowe na tym roomie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2133
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 03 cze 2011, 11:57

co do heypoker-brak-polskiej-licencji! - to jest to ongame, czyli według wielu - sieć która ma jeden z najsłabszych poziomów graczy. Ja sam się nie wypowiem ponieważ niby wydawało się prosto, a nie zawsze mi szło (czyli po prostu też jestem fiszem ;P )

Na paradise-brak-polskiej-licencji! poker masz fajne mtt całkiem niedrogie bez masówek, a poziom słaby.
No pain, no game ...
That's it, That's all.

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 943
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 03 cze 2011, 12:32

Szfiecu pisze:Na paradise-brak-polskiej-licencji! poker masz fajne mtt całkiem niedrogie bez masówek, a poziom słaby.

Dokładnie. Ja najczęściej grywam mtt na paradise-brak-polskiej-licencji!, masz duży wybór i nie jest trudno ugrać. Że poziom jest słaby to również się zgodzę, bo ja taki fisz nawet coś wygrywam ;-)

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 832
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 03 cze 2011, 13:33

Jak mtt to najlepiej unibet-brak-polskiej-licencji! i ipoker, poziom najslabszy z wszystkich roomow na jakich gralem, wbrew pozorom na ftp i ps poziom jest duzo wyzszy.
Co do ongame i bossmedia to jakos nigdy nie potrafilem sie tam na dluzej zadomowic wiec wiele nie moge powiedziec.

MagikJohnson
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35

Postautor: MagikJohnson » 06 cze 2011, 19:23

ja sam zaczynałem startować na NoIQ poker, a teraz jak wpłacam pieniadze to na party-brak-polskiej-licencji! poker

Roman9200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2011, 03:27

Postautor: Roman9200 » 21 lip 2011, 18:23

Titan Poker polecam i jak cos wpadnie napisze :)

trochetrawki
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2010, 06:53

Postautor: trochetrawki » 11 gru 2011, 19:45

Ja proponuje zacząć od Bonusów, np na Pokerkings.pl. Bo jak pozakładasz konta to może wyjść kiszka :). Osobiście lubię PokerParty
Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 20:56 przez trochetrawki, łącznie zmieniany 1 raz.

boniek1986
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:48

Postautor: boniek1986 » 19 gru 2011, 18:51

Jak już zostało wspomniane wcześniej na paradise-brak-polskiej-licencji! Poker organizowana jest liga studencka. Frerolle tej ligi odbywają się od poniedziałku do czwartku o 20. Za wygranie jest około 20 euro jeżeli dobrze pamiętam więc zawsze coś. Wiem, że dla niektórych to drobne ale dla początkującego na pewno wystarczy ;)

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 20 gru 2011, 23:56

Dla graczy lowstakes - imho najlepsza w tej chwili oferta na forum to poker770 - naprawde dali dobre warunki - przy dobrym ogarnieciu bonusow mozna przytulic RB na poziimie 70% grajac microstawki, co jest ewenementem na ipoker...
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Poker770 Polska
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:10

Postautor: Poker770 Polska » 21 gru 2011, 19:21

Dla graczy lowstakes - imho najlepsza w tej chwili oferta na forum to poker770 - naprawde dali dobre warunki - przy dobrym ogarnieciu bonusow mozna przytulic RB na poziimie 70% grajac microstawki, co jest ewenementem na ipoker...


Potwierdzam powyższe słowa. Jeśli zaczynamy przygodę z pokerem to przy pierwszym depozycie dostajemy bonus 200% do $2000 (bardzo atrakcyjny także dla 'sharków') + $20 instant dla Pokerkings + w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot 1go depozytu do $30!

Informacja o ofercie:

http://www.pokerkings.pl/poker770-ofert ... t19581.htm

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 21 gru 2011, 21:14

Poker770 Polska - jedna rzecz jest do dupy u Was - poziom VIP powiniene rosnac od razu po ugraniu pkt, bo tak to ugralem to 100 wymage na na Iron, i teraz musze czekac zebyscie mi zwiekszyli, zanim moge grac dalej - troche to bez sensu - ja trace czas, wy rake :D
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Poker770 Polska
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 07 sie 2011, 10:10

Postautor: Poker770 Polska » 21 gru 2011, 21:46

Sith, dzięki za uwagę. Założyłem temat, w którym proszę o wszelkie opinie. Jeśli masz coś jeszcze to pisz :)

http://www.pokerkings.pl/-vt19700.htm#277002

niemamdomu
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2011, 16:51

Postautor: niemamdomu » 22 gru 2011, 09:45

To teraz pytanie za sto punktów ;) O co chodzi z tym BOOStem, minimalną ilością punktów po BOOScie i przede wszystkim, co mi daje zmiana poziomu w punktacji VIP?! Wybaczcie mi, nieświadomemu, w końcu człowiek uczy się całe życie ;)


Wróć do „Podstawy pokera”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.