Gdzie kupic Żetony do pokera

Hydepark, czyli o wszystkim i o niczym. Dyskusje użytkowników nie związane bezpośrednio z pokerem.
lukasz4891
-#aktywny
-#aktywny

Gdzie kupic Żetony do pokera

Postautor: lukasz4891 » 23 gru 2008, 12:49

Żetony do pokera

Witam

Ostatnio pogralem pare turnieji na zywo organizowanych na slasku i spodobalo mi sie nawet bardzo, dzieki zetonom i karta gra nabiera nowego wymiaru.

Postanowiem ze zakupie zestaw pokerowy wybralem sobie odpowiedni na allegro taki jakimi gralem na turnieju. Przynajmniej na pierwszy rzut oka i zamowilem co by dlugo nie czekac przesylka kurierska.

Otwieram i szok zamiast zetonow ktorymi gralem na turniejach jakies tandetne smierdzace plastikowe podrobki !!! No ale moja wina moglem dopytac czy sa oblane kauczukiem wiec szukam na allegro zestawu ktory takie zetony posiada i nigdzie nie ma, znacie jakis sklep w ktorym dostane zetony odpowiedniej jakosci a nie takie ktorymi jak grasz to musisz zakladac rekawiczki zeby sie nie oblepic zluszczajaca smierdzaca farba ?
Ostatnio zmieniony 27 paź 2015, 22:22 przez lukasz4891, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sn00pski
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: sn00pski » 23 gru 2008, 13:06

W Empiku jakis zestaw widzialem.
The worst fucking poker rooom EVER(EST) POKER!
http://www.youtube.com/watch?v=pFTjeaDlxDI

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP

Re: Gdzie kupic Żetony do pokera

Postautor: martini » 23 gru 2008, 13:30

lukasz4891 pisze:Otwieram i szok zamiast zetonow ktorymi gralem na turniejach jakies tandetne smierdzace plastikowe podrobki !!! No ale moja wina moglem dopytac czy sa oblane kauczukiem wiec szukam na allegro zestawu ktory takie zetony posiada i nigdzie nie ma, znacie jakis sklep w ktorym dostane zetony odpowiedniej jakosci a nie takie ktorymi jak grasz to musisz zakladac rekawiczki zeby sie nie oblepic zluszczajaca smierdzaca farba ?

Mysle, ze troche przesadzasz :wink: Pewnie dlatego, ze od razu na poczatku miales stycznosc z zetonami bardzo dobrej jakosci, profesjonalnymi, a nie zaczales od wlasnie tych plastikowych :wink: Fakt, na allegro zetony są kiepskiej jakosci, rozwalające sie walizki, ale chyba zbytnio to uogolniles. Oprocz zetonow plastikowych 11,5g kupionych na allegro (z ktorych srednio jestem zadowolony) mam jeszcze zetony od paradise-brak-polskiej-licencji! - niby taki sam zestaw, ale wyglada zdecydowanie lepiej. Farba o ktorej mowisz dokucza tylko na poczatku - potem wiadomo, ze to sie troche wytrze, sam mozesz to przeczyscic, nawet umyc w wodzie. Firmowe zestawy tego typu zetonow - plastki 11,5g mozesz znalezc w sklepach internetowych. Oprocz tych z allegro i od paradise-brak-polskiej-licencji! gralem jeszcze TYMI i musze przyznac, ze są calkiem niezle. Mozesz oczywiscie poszukac tych ciezszych 14g np. TE wykonane z kompozytów na bazie gliny - juz wiec troche inne. Mialem rowniez stycznosc z tym ZESTAWEM - w sumie to zrobily na mnie dobre wrazenie. To nie jest zwykly plastik, jest jakby pokryte taką nalepką - kiepsko to brzmi, ale są naprawde w porzadku, zdecydowanie lepsza jakosc, niz te 11,5g ABS z allegro czy z tego pierwszego zestawu co dalem. Te są juz ciezsze, mają nominaly, generalnie przyjemna gra, nie scierają sie, nie przewracają sie...
Zamiast zetonow typu ABS mozesz wybrac tez zupelnie cos innego - tylko tutaj to juz cena rosnie. Wezmy takie ZETONY ZE SKLEPU bwin-brak-polskiej-licencji! - 99 euro, ale placisz za cos konkretnego - u nas na forum byly one do wygrania w jakiejs serii turniejow na bwin-brak-polskiej-licencji!, niech te osoby swoją opinie wyrazą na ten temat, ja sie moge jedynie domyslac po opisie "porcelanowe zetony" - alez to musi miec kozacki dzwiek hehe :smile:
A potem... potem to juz mozesz sam zetony brac te z NAJWYZSZEJ polki, jak masz wysokie wymagania to mozesz juz kupowac pojedynczo profesjonalne zetony z insertem w srodku, np. takie jak w kasynach KLIK - ale bez przesady :wink:
Za bardzo sie uprzedziles do plastikowych - granie nimi wcale nie jest takie złe :smile: Jesli juz mialbym polecic cos lepszego, a zeby tak podsumowac tą rozpiske to te podane w trzecim linku, albo te od bwin-brak-polskiej-licencji! są konkretnymi zetonami. Mam nadzieje, ze troche pomoglem, wiecej zestawow poszukaj TUTAJ
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Tadzik1
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Tadzik1 » 23 gru 2008, 13:31

Chcesz dobrej jakości żetony? Ok, ale za jeden żeton zapłacisz od +/- 1,60 do 2,60zł, gdzie 'zwykły' kosztuje 0,40...

Poniżej masz linki z żetonami.

Kod: Zaznacz cały

http://www.gamblerstore.pl/zetony-zetony-ceramiczne-c-24_27.html

Awatar użytkownika
Schizophremikk
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: Schizophremikk » 23 gru 2008, 13:36

Empik - szybko pewnie i blisko ;)
a co do jakiś lepszej jakości - moim zdaniem żetonki bwin-brak-polskiej-licencji!'u to jedne z lepszych.

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: GrzesVP » 16 sty 2009, 13:42

Mysle ze odpowiedni temat, kupie zetony - walizke taka z Unibetu albo inna, jak ktos ma na sprzedaz to prosze priv

Oskarek

Postautor: Oskarek » 16 sty 2009, 15:11

Tez chcialbym kupic walizke od paradise-brak-polskiej-licencji! albo unibet-brak-polskiej-licencji! :)
Pisac na PW

piter84
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: piter84 » 16 sty 2009, 22:34

Jest jeszcze jedna opcja, którą tylko częściowo rozeznałem. W usa jest sporo firm które produkuje żetony dla kasyn, 11,5 lub 14 gram. Można zamówić żetony w dowolnej ilości, a nawet nadrukować na nich swoje własne logo. Z pewnością takie żetony są dobrej jakości, walizkę na nie można kopić oddzielnie. Cena jest zależna od kursu dolara. Na pewno nie będzie tanio, nie wiem ile za przesyłkę wezmą, ale można sobie własne żetony zrobić i pewnie starczą na wiele wiele lat. Podaje kilka przykładowych linków:

http://www.pokerchipmania.com
http://pokerchest.com

Awatar użytkownika
gonzo29
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: gonzo29 » 16 sty 2009, 23:21

Mam dwie walizki unibet-brak-polskiej-licencji! - jedna wolna. Kto chce?

17.01.2009 g. 17.00 - nieaktualne
Ostatnio zmieniony 17 sty 2009, 17:27 przez gonzo29, łącznie zmieniany 1 raz.

mothman
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: mothman » 17 sty 2009, 00:31

Ja gram żetonami ze sklepu toys4boys i jestem zadowolny. Solidne, bez nominałów, w ładnej, srebrnej walizeczce. Mogę polecić.

+Rycerz+
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: +Rycerz+ » 17 sty 2009, 16:04

Jesli chodzi o Allegro to kumpel trafil na rzeczywiscie dobry zestaw zetonow do pokera ale to bylo jakies 2 lata temu, teraz juz sama chinszczyzna, dokladnie jak pisze zalozyciel postu :roll:

+Rycerz+
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: +Rycerz+ » 17 sty 2009, 16:06

Nawet placac wiecej za mniejsza ilosc i tak trafimy na tandete :???: wiec Allegro juz podziekujemy :dajpiwo:

gonzo mozesz podac sklad tej walizki?? :mrgreen:

hera

Postautor: hera » 26 lis 2009, 12:31

Ja też potrzebuję pomocy w wyborze żetonów.
Żetony mają być prezentem, ja nie mam zielonego pojęcia o grze w pokera.

Ponieważ nie wiem gdzie to kupić, żetony muszę kupić w internecie. Jest ich wiele rodzajów.
Osoba która je dostanie, grywa z kolegami od czasu do czasu.

Postanowiłam kupić zestaw 500 sztuk.
Pierwsze pytanie: które żetony są praktyczniejsze, z nominałami, czy bez?
Nie mogę sobie pozwolić , by zaszaleć jakoś specjalnie, ale czy ktoś mógłby polecić jakąś firmę której żetony są dostępne na rynku? (unibet-brak-polskiej-licencji!, czy paradise-brak-polskiej-licencji! nie znalazłam)
Zakupy muszę robić w Polsce. W większości ofert nie ma opisu z czego są zrobione...
Szukam czegoś do 200-250 zł.

Czy te z toys4boys to te PokerRange?

Które byście wybrali, gdybyście mieli wybierać miedzy pomiędzy poniższymi?

http://bajkowykuferek.bazarek.pl/opis/4 ... -7904.html

http://www.g3poland.com/Poker_Range/Zet ... is,101197/

http://www.g3poland.com/Poker_Range/Zet ... is,101193/

Będę wdzięczna za pomoc.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Postautor: Slodziak » 26 lis 2009, 12:46

z tych 3 polecam ostatnie ;)
Usmiechnij sie :smile:
"Z pamietnika hazardzisty" - czyli odwiedz moj blog!
Statystycznie najlepsi - a Ty lubisz rywalizacje?
Artykuły - czytaj, ucz się i komentuj w jednym miejscu

gaclav
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: gaclav » 26 lis 2009, 17:57

Witam,
Tez zamierzam zakupic zestaw zetonow.
Co sadzicie o tym ? : Żetony

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP

Postautor: dviper » 26 lis 2009, 18:10

gaclav pisze:Witam,

Żetony widzę że takie same jak w zestawach unibet-brak-polskiej-licencji!, czyli całkiem niezłej jakości, ale mogą być lepsze. Co do nominałów, jest aż 7 różnych wartości. Jak dla mnie lepiej kupić takie gdzie są 4 maks 5 różnych kolorów. I chyba lepiej bez nominałów. Zawsze można sobie dopasować wtedy. W każdym razie tu są jakoś niepraktycznie podzielone.
Zapytaj sprzedającego czy karty w zestawie są plastikowe, bo nigdzie nie napisał, a jak nie są plastikowe to bez sensu kupować.
"Be yourself, no matter what they say... "

shyne

Postautor: shyne » 26 lis 2009, 18:41

Witam , ja natomiast mam maly budżet finansowy na zakup zestawu i a chce by byl w miare dobry i ladnie sie prezentowal ;)

znalazlem ciekawa ofertre: LINK DO ZESTAWU

co o nim sadzicie? warto?

---
aukacja konczy sie za 3h wiec gdyby ktos udzielił mi odpowiedzi w przeciagu tych 3 godzin byl bym wdzieczny :)

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Postautor: Slodziak » 26 lis 2009, 18:47

grywalem nimi i powiem szczerze, nie jest to rewelacja. Inne sa lepsze, no ale jesli masz ograniczony budzet to lepiej takie niz zadne ;)
Usmiechnij sie :smile:

"Z pamietnika hazardzisty" - czyli odwiedz moj blog!

Statystycznie najlepsi - a Ty lubisz rywalizacje?

Artykuły - czytaj, ucz się i komentuj w jednym miejscu

gaclav
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: gaclav » 26 lis 2009, 19:13

dviper pisze:
gaclav pisze:Witam,

Żetony widzę że takie same jak w zestawach unibet-brak-polskiej-licencji!, czyli całkiem niezłej jakości, ale mogą być lepsze. Co do nominałów, jest aż 7 różnych wartości. Jak dla mnie lepiej kupić takie gdzie są 4 maks 5 różnych kolorów. I chyba lepiej bez nominałów. Zawsze można sobie dopasować wtedy. W każdym razie tu są jakoś niepraktycznie podzielone.
Zapytaj sprzedającego czy karty w zestawie są plastikowe, bo nigdzie nie napisał, a jak nie są plastikowe to bez sensu kupować.

Dzieki za rady. A moze masz jakis sprawdzony zestaw, ktorego cena miesci sie w 150zl ?

shyne

Postautor: shyne » 26 lis 2009, 19:19

Wahi pisze:grywalem nimi i powiem szczerze, nie jest to rewelacja. Inne sa lepsze, no ale jesli masz ograniczony budzet to lepiej takie niz zadne ;)

tzn. w tej cenie lepszych nie znajde? (500sztuk - brak nominałow) ?

czy moze lepiej kupic te?

http://allegro.pl/item821710194_poker_r ... _w_wa.html

maksymalnie bede gral w 6 osob , 300 zetonow powinno wystarczyc :)
(jestem amatorem , stad to glupie pytanie)

Destro
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Destro » 26 lis 2009, 19:44

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP

Postautor: dviper » 26 lis 2009, 19:53

shyne pisze:czy moze lepiej kupic te?

http://allegro.pl/item821...etony_w_wa.html
shyne pisze:znalazlem ciekawa ofertre: LINK DO ZESTAWU

między nimi jest tylko 6 zł różnicy, a ten droższy ma 200 żetonów więcej i są chyba takie same. Jak do grania ze znajomymi to się spokojnie sprawdzą. Karty plastiki też wytrzymają długo.
Ja mam zestaw 300 żetonów i jak grałem w 6 osób to nie wykorzystywałem wszystkich więc spokojnie wystarczą. Nie ma sensu chyba do domowych rozgrywek wydawać nie wiadomo ile na zestawy. Najważniejsze przy żetonach, to żeby miały tzw insert w środku, czyli metalowy krążek, a co za tym idzie ważyły ok. 11,5g. Te, które tu pokazaliście właśnie takie są. Jeśli nie mają insertu to będą lżejsze, będą wam latać po stole i się będzie gorzej grało.
"Be yourself, no matter what they say... "

shyne

Postautor: shyne » 26 lis 2009, 19:59

Dzieki za odpowiedz , w takim razie wybiore chyba te poker range (300 premium)
bo do miejsca odbioru osobistego mam bardzo blisko :) , a jak mowisz 300 wystarczy to po co chodzic z wieksza waliza , ta mi sie przynajmniej do plecaka zmiesci :)

jeszcze raz dzieki
pozdrawiam

worren
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: worren » 02 gru 2009, 13:45

Co sądzicie o tych żetonach, czy są dobre ??
Może ktoś ma takie i wie ?
http://www.allegro.pl/item832828757_zes ... 14_5g.html

gaclav
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: gaclav » 02 gru 2009, 17:17

Ostatecznie raczej zdecyduje sie na kupno tego :
http://www.allegro.pl/item829200068_pok ... karty.html

Popieracie ^^ ?

Wróć do „Wolny ring”