Gdzie kupić Card Player Polska?

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska


Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 16 maja 2008, 15:22

Kurde wogóle nie mogę dostać CP w inmedio. Zawsze tam kupowałem a teraz wogóle nie mogę znależć wśród pism. Dzisiaj będzie kolejna próba kupna CP.
Gimme a flop and i'm all in it

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 16 maja 2008, 16:46

Arnoldao:
Sam nie szukaj :P Zapytaj pani/pana za ladą :D Ja jak jeszcze szukałem CPP i zpaytałem sprzedwczynię to szukała po wszytkich półkach z 5 minut ale niestety nie znalazła :D
Ale przynajmniej ja nie musiałem się grzebać w gazetach ;)
Moja pozycja?

PROpozycja :D

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 16 maja 2008, 21:04

Maverick pisze:Ale przynajmniej ja nie musiałem się grzebać w gazetach


A ja lubię być samodzielny :mrgreen: i sam się pomęczyć w poszukiwaniu gazetki ;).Na szczęście mateczkę wysłałem na pocztę i wpłaciła pieniążki za pakiet 2007 CP . :)
Gimme a flop and i'm all in it

nikita
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2008, 22:34

Postautor: nikita » 16 maja 2008, 23:54

Nowe info.

Jest w salonach Relay na dworach ale najwazniejsze info jest takie, pismo wychodzi w POLOWIE MIESIACA! Naprawde najlepsza jest prenumerata, ja dzis zrobilem polroczka a numer majowy jakims cudem dostalem wlasnie na dworcu we Wrocku, salon Relay, na razie smialo mozna dopisac do listy.

skrzychuz
-#VIP
-#VIP
Posty: 436
Rejestracja: 06 gru 2007, 12:51

Postautor: skrzychuz » 18 maja 2008, 16:52

Galeria Copernicus Inmedio Cafe, ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu, NIE MA I NIE PROWADZĄ :/

PokerPlayer
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 75
Rejestracja: 08 maja 2008, 06:48

Postautor: PokerPlayer » 18 maja 2008, 17:08

Byłem w piatek na dworcu w relayu. Na stronie CPP jest napisane, że w moim mieście w relayu kupie. Poszedłem, zapytałem ale facet zrobił tylko wielkie oczy, powtórzyłem 3 razy nazwe i niestety nie kupiłem bo podobno nigdy takiego czegoś koleś nie miał...
Niechaj river będzie z Wami.

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 18 maja 2008, 18:01

"InMedio" przy Tesco , róg Meissnera-Fieldorfa
Ten punkt jest sprawdzony tylko ostatnio dopiero 2 dni temu kupiłem i nawet były 2 sztuki egzemplarzy.
Gimme a flop and i'm all in it

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 383
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 18 maja 2008, 20:42

PokerPlayer pisze:Byłem w piatek na dworcu w relayu. Na stronie CPP jest napisane, że w moim mieście w relayu kupie. Poszedłem, zapytałem ale facet zrobił tylko wielkie oczy, powtórzyłem 3 razy nazwe i niestety nie kupiłem bo podobno nigdy takiego czegoś koleś nie miał...


Dlatego właśnie powstał ten temat. Widać ktoś w dziale dystrybucji CPP pobiera pensję za fuszerkę, bo sami nie wiedzą gdzie wysyłają własne czasopismo.

Cały Toruń poszedł won(Skrzychuz WIELKIE DZIĘKI za sprawdzenie kolejnego punktu) - tak samo jak Stary Browar w Poznaniu. Jeśli ktoś coś gdzieś "usłyszy" czy "wyczyta", to niech najpierw sam sprawdzi, zanim poda. Po co marnować czas użytkowników, którzy idą do wskazanego punktu i odchodzą zeń z niczym?

Pozdrawiam

skrzychuz
-#VIP
-#VIP
Posty: 436
Rejestracja: 06 gru 2007, 12:51

Postautor: skrzychuz » 18 maja 2008, 20:51

całego Torunia jeszcze nie sprawdziłem :p, może na dworcu będzie, ale narazie nie chce mi się tam jechać bo daleko i nie podrodze do niczegokolwiek

skrzychuz
-#VIP
-#VIP
Posty: 436
Rejestracja: 06 gru 2007, 12:51

Postautor: skrzychuz » 22 maja 2008, 20:22

udało się, jest,
PKP Dworzec Główny jest CardPlayer :-)

leglessdog
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2007, 08:31

Postautor: leglessdog » 24 maja 2008, 16:11

Ja już od kilku miesięcy kupuję CPP w Złotych Tarasach w InMedio oraz w Arkadii u tego samego dostawcy prasy. Zaznaczam jednak, iż ukazuje się czasem na początku miesiąca, czasem w środku, a zdarza się i pod koniec...

Jasza
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2008, 13:50

Postautor: Jasza » 04 cze 2008, 22:02

W Katowicach na PKP jest salon Relay (dokładnie są dwa, na górze i i mniejszy na dole - w tym byłem) gdzie mają Card Playera, pani twierdzi, że jest co miesiąc.
http://malypoker.spam - mój pokerowy blogas:)

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 383
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 07 cze 2008, 18:01

Jasza pisze:W Katowicach na PKP jest salon Relay (dokładnie są dwa, na górze i i mniejszy na dole - w tym byłem) gdzie mają Card Playera, pani twierdzi, że jest co miesiąc.


2. Dworze Główny PKP - podziemia, pierwsze stoisko z lewej (sklep z czasopismami) po zejściu po schodach od strony kas głównych


Czy jest to ten sam punkt sprzedaży?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zielony0528
-#VIP
-#VIP
Posty: 844
Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48

Postautor: zielony0528 » 14 cze 2008, 14:00

ponawiam pytanie poprzednika czy wie ktos gdzie mozna kupic to pismo w bialymstoku?? Dzisiaj bylem w galerii bialej w salonie inmedio no i nie maja babka nie wiedziala co to jest:(

Jasza
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 16
Rejestracja: 28 kwie 2008, 13:50

Postautor: Jasza » 20 cze 2008, 13:37

dam1anov pisze:
Jasza pisze:W Katowicach na PKP jest salon Relay (dokładnie są dwa, na górze i i mniejszy na dole - w tym byłem) gdzie mają Card Playera, pani twierdzi, że jest co miesiąc.


2. Dworze Główny PKP - podziemia, pierwsze stoisko z lewej (sklep z czasopismami) po zejściu po schodach od strony kas głównych


Czy jest to ten sam punkt sprzedaży?

Pozdrawiam

Chyba chodzi o to samo, w każdym razie zowie się Relay i jest to salon z praktycznie sama prasą.

miroslawpepik11
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 86
Rejestracja: 04 wrz 2007, 11:50

Postautor: miroslawpepik11 » 22 cze 2008, 14:58

jaka jest cena tej gazety?

Maverick
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2008, 09:46

Postautor: Maverick » 22 cze 2008, 17:29

miroslawpepik11:
9,90zł. W prenumeracie jest rabat 10% + wysyłka za darmo.
Moja pozycja?



PROpozycja :D

Card Player
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2008, 21:30

Postautor: Card Player » 13 lis 2008, 22:43

Mam przyjemność poinformować, że od października br. prenumerata Card Player Polska jest równiez dostępna w marketach funkcjonujących w serwisach internetowych banków:

- BPH www.market.bph.pl
- BZ WBK www.premiumshop24.bzwbk.pl
- MultiBank www.multipasaz.pl
- GE Money Bank www.zakupyzpomyslem.pl
- Raiffeisen Bank www.r-market.pl
- Nordea www.market.nordea.pl

a także w portalach:
- Bankier.pl http://butik.bankier.pl/start/
- www.bluemarket.pl
Prenumerata z 10% rabatem na www.CardPlayerPolska.pl

$Marco$
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 02 cze 2008, 20:10

Postautor: $Marco$ » 13 lis 2008, 23:21

a ja nie mam tego problemu gdzie kupic ta gazetke bo wygralem prenumeratke przez pokerkings:) dzisiaj mi przyszedl pierwszy numer i musze powiedziec ze mi sie bardzo podoba ta gazetka...ciekawe i wszechstronne artykuly, bedzie co czytac:) ogolnie to osoby ktore maja jakies problemy z kupnem itd. polecam zamowic roczna prenumerate bo wychodzi taniej i wygodniej bo pismo jest dostarczane bezposrednio do odbiorcy.
Jeśli po upływie 30 minut gry na jednym stoliku nie widzisz frajera to znaczy ze ty jesteś frajerem.

szkielo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 05 paź 2008, 21:15

Postautor: szkielo » 14 lis 2008, 23:59

CPP chyba najłatwiej można dostać w Empiku. Sieć sklepów jest w większości duzych miast w Polsce, także nie powinno być wielkiego problemu z nabyciem aktualnego numeru.

Awatar użytkownika
bartekzet
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 06 sie 2008, 12:54

Postautor: bartekzet » 15 lis 2008, 15:32

ru bym polemizowal bo np w poznaniu nie ma w empiku .ja znalazlem tylko w salonach relay i inmedio..
Wyniki Pokerkingsów - Graj i wygrywaj, wyniki wrzucaj w odpowiedni dział, a może to Ty zostaniesz najlepszym graczem miesiąca !!! :)
Poker and BASKETball - zapraszam na swój blog

Awatar użytkownika
justnutsbaby
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 431
Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02

Postautor: justnutsbaby » 16 lis 2008, 00:20

potwierdzam, w lodzi w empiku mozna kupic.

michaLL
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:36

Postautor: michaLL » 16 lis 2008, 16:44

alves pisze:
w sieci sklepow z prasa Realey takze nie ma CardPlayer - tutaj tez pani sprzedawczyni mnie uswiadomila :/


To zależy od pani sprzedawczyni ;-) W Warszawie na w tym samym punkcie Relay mój kolega kupił CP, a ja dwa dni później już go tam nie mogłem dostać (pytali się 3 razy o tytuł czasopisma). Jeden sprzedawca wie co to za pismo a drugi robi wielkie oczy.
Po prostu trzeba co jakiś czas zaglądać.

Polecam jednak prenumeratę półroczną albo całoroczną. Cena przystępna i nie trzeba biegać po sklepach w poszukiwaniach nowego numeru, bo listonosz przyniesie :-)

Wybór należy do was...
Call, and it will be all over ...

Awatar użytkownika
bartekzet
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 06 sie 2008, 12:54

Postautor: bartekzet » 16 lis 2008, 16:49

dokladnie w poznaniu tak samo,takze nie zrazajcie si etym ze ktos nie wie o co chodzi bo raz mialem taka sytuacje w inmedio ze pytam sie czy maja laska mowi ze nie po czym szukalem jeszcze innej gazety i natknalem sie na CP:| ;)
Wyniki Pokerkingsów - Graj i wygrywaj, wyniki wrzucaj w odpowiedni dział, a może to Ty zostaniesz najlepszym graczem miesiąca !!! :)
Poker and BASKETball - zapraszam na swój blog

marekxxx
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 23 lip 2008, 15:16

Postautor: marekxxx » 16 lis 2008, 18:33

Gdzie dokładniej moge kupić CPP w szczecinie w galaxy??w realu czy innym sklepie??.


Wróć do „Card Player Polska”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.