Czystki w grupie aktywnych pokerzystów

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
Chojny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 335
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:29

Postautor: Chojny » 13 sty 2009, 15:47

ok wiem o co chodzi, nawet jeśli był to dwunastoletni brat nie mający pojęcia o pokerze;)

Więcej przypominać o sobie nie będe ;)
winner-brak-polskiej-licencji!, winner-brak-polskiej-licencji!, chicken dinner!

No Risk = No Fun

Awatar użytkownika
drl
-#VIP
-#VIP
Posty: 435
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:39

Postautor: drl » 22 sty 2009, 20:25

a ja sie przyznam, zaniedbalem sprawe i ponioslem tego konekwencje. ale wracam z nowa sila i nowym zapalem, i mam nadzieje ze w niedlugim czasie odbuduje zaufanie jakim bylem obdarzony

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 22 sty 2009, 23:21

Ja to potrochu zawiniłem a i też z braku czasu, nie mogę poświęcić więcej czasu dla forum ile bym chciał :cry:
Gimme a flop and i'm all in it

Jerzyczek06
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2008, 20:18

Postautor: Jerzyczek06 » 29 kwie 2009, 16:58

GrzechuTG pisze:A ja dodam tylko tyle że te posty praktycznie nic nie wnosiły bo z reguły to były pytania. A w maju większość Twoich postów jest w dziale Freerolle od aktywnych pokerzystów wymagamy trochę więcej.

Grzegorz czy ta wypowiedź świadczy o tym czego wymagamy - myślę że nie sam jestem na forum codziennie i co z tego że nie piszę specjalnie dużo - "po co pytam się mam pisać cokolwiek aby było cosik napisane" Brak wpisów wcale nie świadczy że nie czytasz innych wypowiedzi - a nie wiem czy masz na tyle czasu aby poswięcić codziennie 2 godziny na przyjrzenie wszystkiego co nasi forumowicze napisali. Super sprawą są dymki , które wzasadzie funkcjonują tylko na tym forum o ne zmniejszają czas potrzebny na przejrzenie i ewentualne zgłebienie niektórych tematów. Nie jest ważne wg mnie czy ktoś pisze 6 dziennie czy jeden na tydzień ważne aby zaglądał a to można sprawdzic ile razy odwiedzał strone - forum ma takie a nie inne zasady 20 postów dostep 100 dostep większy i tak to ma być. UFFF.

DaBULL23
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:55

Postautor: DaBULL23 » 29 kwie 2009, 17:22

Jestem na forum od niedawna, zaglądam praktycznie do każdego nowego postu, chyba że jest o lidze (co na razie mnie nie interesuje), i w zasadzie do każdego można by coś dopisać i budować sobie aktywność ale jestem za stwierdzeniem, żeby pisać coś konstruktywnego, także osobiście nie wiem czy dobry sposób Panowie wybrali do oceniania aktywności...
Jeżeli rzeczywiście widać, że ktoś napisał od biedy 100 postów a potem dłuuuugie nic, to rozumiem, żeby go out ale jak sukcesywnie dochodzi do 100 i dalej ma podobną średnią, to wydaje mi się że jest OK nawet jeżeli to jest 10 postów tygodniowo.... :cool:

Awatar użytkownika
Krisso
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 04 sty 2007, 11:36

Postautor: Krisso » 29 kwie 2009, 17:45

DaBULL23 pisze:Jestem na forum od niedawna, zaglądam praktycznie do każdego nowego postu, chyba że jest o lidze (co na razie mnie nie interesuje),


No popatrz faktycznie od niedawna. Bo do wczoraj :)

Edit for Tosiak (żeby spamu zbędnego nie było)
obecnie pracuję od 9 do 17 (przez 8h patrze w monitor) i akurat ta wypowiedz mnie troszke rozsmieszyła.
Swoją wypowiedzią chciałem stwierdzić, że koledze mogło się coś pomylić (mowa o DaBULL23).
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2009, 19:28 przez Krisso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tosiak
-#VIP
-#VIP
Posty: 880
Rejestracja: 12 wrz 2007, 19:51

Postautor: Tosiak » 29 kwie 2009, 18:13

Krisso85, przez ten post chciales udowodnic, ze " w zasadzie do każdego można by coś dopisać i budować sobie aktywność" do kazdego tematu mozna dopisac cos nie na temat? Sie czepiasz...
Zeby wygrywac
-
trzeba nauczyc sie przegrywac.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 30 kwie 2009, 15:09

Jestesmy forum dyskusyjnym, trudno inaczej oceniac aktywnosc uzytkownikow niz poprzez dyskusje w ktorych biora udzial.... Bez dyskusji forum by nie bylo.

Jak ktos ma lepszy pomysl - z checia wyslucham.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
M@jkel
-#VIP
-#VIP
Posty: 832
Rejestracja: 18 lip 2008, 21:43

Postautor: M@jkel » 01 maja 2009, 01:42

Zgadzam sie, bez dyskusji forum by nie bylo no ale stawianie przed kims jakiegos limitu napisanych postow to wg mnie jakis smieszny sposob i nigdzie sie z podobnym nie spotkalem ba... wszedzie sie raczej walczy ze spamowaniem a nie wymaga spamu.. No bo sory ale inaczej tego okreslic nie umiem.

Wezmy np. mnie, z czarnych wylecialem, spoko zgadzam sie bo rzeczywiscie malo pisze chociaz na forum jestem codziennie kilka razy no ale niedlugo tez polece z niebieskich bo dla mnie 30 postow miesiecznie to sporo i nigdy na zadnym forum az tak wylewny nie bylem wiec dostepu do turniejow forumowych mial nie bede bo do 'graczy' rowniez sie nie nadaje gdyz nie gram turniejow forumowych .. dlaczego? bo terminy nie leza przez co we freerolach forumowych gram rownie rzadko. Jaki tego efekt? Przyjdzie taki czas ze nie bede chcial NA SILE dobijac do jakiejstam ilosci postow i polece do rozowych nie majac dostepu do turniejow forumowych mimo ze rake dla forum ugrywam. Fakt moze nie jest jakis ogromny przy wynikach innych, ok. 1k pkt na HEY w tym miesiacu, no ale sposrod prawie 17k uzytkownikow to chyba jeden z lepszych wynikow i brak dostepu do rozgrywek forumowych raczej fair nie bedzie.

P.S.: Fakt, ten post nic nie wnosi bo szczerze mowiac to pisze tylko po to zeby zaliczyc ten 30 post w tym miesiacu....

Awatar użytkownika
skuter
-#VIP
-#VIP
Posty: 687
Rejestracja: 24 mar 2007, 17:11

Postautor: skuter » 01 maja 2009, 07:57

glory glory man united pisze:Jestesmy forum dyskusyjnym, trudno inaczej oceniac aktywnosc uzytkownikow niz poprzez dyskusje w ktorych biora udzial.... Bez dyskusji forum by nie bylo.

Jak ktos ma lepszy pomysl - z checia wyslucham.



To co napisał Glory powinno dać każdemu do myślenia, a mianowicie bez aktywności forumowiczów nie ma forum. Proste. Jest grupa wspaniałych osób, które posiadają duże doświadczenie pokerowe i dzielą się z innymi i tych osób nie trzeba zachęcać i motywować do pisania. Wielu nowych w tym i ja jeszcze jest w przedszkolu pokerowym, ma niewiele wiedzy i dzięki forum, czytaniu, analizowaniu i dzieleniu się z innymi własnymi spostrzeżeniami uczy się być coraz lepszymi graczami. A możliwość zagrania za darmo i przy jednym stole z osobami z forum to jak wisienka na torcie.
Najważniejszy w każdym działaniu jest początek.
Platon

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2170
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 01 maja 2009, 09:20

M@jkel pisze:Zgadzam sie, bez dyskusji forum by nie bylo no ale stawianie przed kims jakiegos limitu napisanych postow to wg mnie jakis smieszny sposob i nigdzie sie z podobnym nie spotkalem ba... wszedzie sie raczej walczy ze spamowaniem a nie wymaga spamu.. No bo sory ale inaczej tego okreslic nie umiem.


No teraz to trochę przesadzacie, przechodzicie ze skrajności w skrajność... Czy tutaj kiedykolwiek ktoś spamu wymagał? Właśnie uparcie z nim walczymy i użytkownicy spamujący bez sensu od razu dostają ostrzeżenia i usuwane są ich posty...

30 postów w miesiącu, to jest jeden post dziennie, to gdzie tutaj spam? Napisać jeden wartościowy post dziennie to naprawdę nic trudnego nawet jak się nie jest wylewnym :P

Piszesz, że śmieszny sposób to jest, szkoda tylko, że nie zaproponujesz nic porządnego i działającego bo co? Mają raz nabić 100 postów i przestać pisać? Tylko hasła do turniejów brać? Jakieś wymagania muszą być, a na FORUM DYSKUSYJNYM jakie mogą być jak właśnie nie pisanie? Nikt nie karze pisać 100 postów w miesiącu, tylko jeden dziennie...

Chociaż przyznam Ci w jednym rację, nabijanie rake to dodatkowy plus na Twoją korzyść i jeśli napiszesz nawet 25 a nie 30 postów ale przy tym wyrobisz rake czy pograsz w turniejach to liczy się na plus i raczej nikt z aktywnych Cię nie będzie wyrzucał...

Awatar użytkownika
polak13
-#VIP
-#VIP
Posty: 684
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:28

Postautor: polak13 » 01 maja 2009, 10:08

Dla chcącego,nic trudnego.A więc tak jak napisał szpiegol jeden post dziennie to nie majątek i myślę że nawet jak ktoś pracuje to nie powinno mu to w niczym przeszkodzić.Z drugiej strony jak by modzi nie wprowadzili takich środków działania to niestety ale jakaś część tych, którzy otrzymali miano niebieskiego wojownika przestali by pisać i forum wras z nowymi graczami wyróżnianymi by siadło.Dla mnie to akurat żaden problem,więc jednego posta zawsze raczej napiszę choć czasami mam problem bo mnie 2 dni nie ma ale się nadrobi.Pozdro
POLAND PRIDE

ryjek88
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2010, 01:59

Postautor: ryjek88 » 01 mar 2010, 21:58

ja jestem aktywny i dobrze wiedzieć o takim czymś oznacze to, że warto zawsze się udzielać na tym forum.

elek44
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2011, 15:28

Postautor: elek44 » 29 sty 2011, 02:41

Panowie powiem tak ciezko jest o czyms pisac nie majac zielonego pojecia o tym:) Dopiero zaczalem przygode z pokerem i przewaznie uzywam opcji szukaj:) Na wszystkie moje pytania znajduje odpowiedz wiec jak tu o czyms pisac nie spamujac?? Zeby uzyskac 20 postow trzeba troche pospamowac zwlaszcza jak jest sie takim noobem jak ja w tej grze:)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4810
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 29 sty 2011, 06:52

ja swoje pierwsze 20postow napisalem chyba w 2miesiace
nie wiedzialem o czy oni pisza ;)
kwestia podejscia do sprawy. jako ze moze nie spamujesz ale pomyliles temat w ktorym sie wypowiedziales.
czasem warto sie zastanowic nad wypowiedzia ;)
no i witam w imieniu calej spolecznosci na forum ;)
w razie jakichs pytan lub watpliwosci zawsze mozesz zapytac o cos na sb.
pozdro
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Markar
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 29 sty 2010, 18:06

Postautor: Markar » 29 sty 2011, 16:04

Poszukaj tematów typu "nasze pokery" czy "ulubiony pokerzysta" zawsze możesz tam coś dodać od siebie, może nie wiele jest takich tematów ale zawsze coś.
Motywacja do gry mniej niż 0% ;/


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.