Czystki w grupie aktywnych pokerzystów

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Malv20
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 12 lis 2007, 20:17

Postautor: Malv20 » 23 maja 2008, 12:39

To ile postów trzeba pisać miesięcznie żeby sie dostać do tej grupy??

alves
-#VIP
-#VIP
Posty: 1361
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00

Postautor: alves » 23 maja 2008, 12:49

nikt Ci na te pytanie nie odpowie... nie ma jakiegos kryterium co do ilosci postow
posty musza miec wartosc merytoryczna i prowadzic do sesownej dyskusji
Uwielbiam Australian Open !!

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 23 maja 2008, 12:49

Malv20 pisze:To ile postów trzeba pisać miesięcznie żeby sie dostać do tej grupy??

Nie ma takiej konkretnej liczby, masz sto postow to mozesz kandydowac do grupu aktywnych pokerzystow, jestes aktywny to w grupie siedzisz, nie jestes aktywny - grupe opuszczasz. "Aktywny" czyli czytasz forum i udzielasz sie na nim REGULARNIE - tyle.

edit : male poprawki do posta
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
drl
-#VIP
-#VIP
Posty: 435
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:39

Postautor: drl » 25 maja 2008, 03:04

Nie ma takiej konkretnej liczby, masz sto postow to mozesz kandydowac do grupu aktywnych pokerzystow, jestes aktywny to w grupie siedzisz, nie jestes aktywny - grupe opuszczasz. "Aktywny" czyli czytasz forum i udzielasz sie na nim REGULARNIE - tyle.


a co jest wtedy jak ktos przez powiedzmy jakis okres czasu bedzie sledzil co sie dzieje na forum a nie bedzie nic pisal bo nie ma o czym ??
swoja droga w tym temacie maly smietnik powstal i co poniektorzy sobie troszke poprzeczke podniesli :evil:

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 25 maja 2008, 10:23

drl, nikt nikomu nie liczy ilości godzin spędzonych na forum, a więc tego wskaźnika nie można użyć jako podpowiedzi kto jest aktywny a kto nie. natomiast co do twojego załorzenia to niemożliwym jest to aby na tak dużym forum nie było ani jednego wątku w którym nie miał byś nic do powiedzenia wyrażenia swojej wypowiedzi, forum to miejsce do wyrażania opini i jest tak prowadzone aby temu sprzyjało tak więc pozostaje tylko pisać...

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 25 maja 2008, 19:01

drl pisze:a co jest wtedy jak ktos przez powiedzmy jakis okres czasu bedzie sledzil co sie dzieje na forum a nie bedzie nic pisal bo nie ma o czym ??

Ciekawe :mrgreen: Jest sporo działów gdzie można coś sensownego napisać.
A jeśli ci się niechce udzielać na forum to wystarczy że systematycznie będziesz prowadził swój miniblog
Gimme a flop and i'm all in it

Oskarek

Postautor: Oskarek » 25 maja 2008, 19:55

Tak apropo juz nadaje sie ? :D Czy lepiej czekac az ktos mnie przyjmie?

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 26 maja 2008, 23:48

Kolejni wywaleni z grupy aktywnych typerów:

applee - kiepska aktywność
daduninka - kiepska aktywność
eeleel - aktywność na innym forum,
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

PokerPlayer
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 75
Rejestracja: 08 maja 2008, 06:48

Postautor: PokerPlayer » 27 maja 2008, 12:50

Czyli będąc aktywnym na innych forach pokerowych automatycznie zamyka się droga do uzyskania statusu "Aktywnego pokerzysty"?
Niechaj river będzie z Wami.

Awatar użytkownika
zaba1_7
-#VIP
-#VIP
Posty: 579
Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41

Postautor: zaba1_7 » 27 maja 2008, 13:17

Czyli będąc aktywnym na innych forach pokerowych automatycznie zamyka się droga do uzyskania statusu "Aktywnego pokerzysty"?


z tego co wiem to on kopiował od nas posty i wklejał na inne forum

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2605
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 27 maja 2008, 13:21

PokerPlayer pisze:Czyli będąc aktywnym na innych forach pokerowych automatycznie zamyka się droga do uzyskania statusu "Aktywnego pokerzysty"?
nie no nie mów ze nie znasz regulaminu forum
napisane bowiem jest:
Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi.

i niestety w niektórych przypadkach prawda ta sie potwierdza :evil:
tak wiec kto chce sie udzielać na różnych forach >> niech uważa
by nie zbrudził
WŁASNEGO sumienia
żeby być kimś - trzeba być sobą

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 655
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 27 maja 2008, 16:52

radost21 pisze:Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi.

radost21 pisze:by nie zbrudził
WŁASNEGO sumienia

śmiech, sumienie czy moralne kwestie schodzą na drugi czy nawet trzeci plan gdy jest mowa
o pieniądzach. to że ktoś jest aktywny na innym forum by mieć dostęp do innych turniejów to calkowicie jego inwidualna sprawa. wymaganie lojalności pod tym względem jest niedorzeczne. zawsze można zalożyć drugiego majla i zalogować się w inną ksywką. ale jeśli tak ludzie zaczną robić to dopiero bedzie porażka.
Dzika walka o uczestnictwo w darmowych turniejach gdzie pula nie przekracza 150 euro osób jest równie śmieszne. bo to nie są duże pieniądze. a co do puszczania hasel gdzie pula wynosi 25 czy 50 euro to brak kulturalnych slow.
Gdzie fishów sześć tam będzie co jeść.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4782
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 28 maja 2008, 08:35

rzepa pisze:
radost21 pisze:Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi.

radost21 pisze:by nie zbrudził
WŁASNEGO sumienia

śmiech, sumienie czy moralne kwestie schodzą na drugi czy nawet trzeci plan gdy jest mowa
o pieniądzach. to że ktoś jest aktywny na innym forum by mieć dostęp do innych turniejów to calkowicie jego inwidualna sprawa. wymaganie lojalności pod tym względem jest niedorzeczne. zawsze można zalożyć drugiego majla i zalogować się w inną ksywką. ale jeśli tak ludzie zaczną robić to dopiero bedzie porażka.
Dzika walka o uczestnictwo w darmowych turniejach gdzie pula nie przekracza 150 euro osób jest równie śmieszne. bo to nie są duże pieniądze. a co do puszczania hasel gdzie pula wynosi 25 czy 50 euro to brak kulturalnych slow.


Dla mnie jest śmieszne to co piszesz
sumienie czy moralne kwestie schodzą na drugi czy nawet trzeci plan gdy jest mowa o pieniądzach
to czy to schodzi na drugi plan jest zależne tylko od człowieka bo jeśli dla kogoś najważniejsze są tylko pieniądze a nie szacunek do "kumpli" z forum to nie wiem czego ta osoba tutaj szuka... Ja osobiście nie gram w naszych turniejach dla pieniędzy tylko dla przyjemności. A udzielanie się na innych forach po to żeby grać w ich turniejach uważam za śmieszne i nie uczciwe wobec naszego forum... CZy my naprawdę mało wam dajemy żebyście musieli szukać pobocznych for i grać w ich turniejach... Praktycznie codziennie jest turniej no ale jeśli ktoś chce ciągnać dwie sroki za ogon to niestety ale kiedyś pociągnie za mocno.
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 28 maja 2008, 12:15

Krótko i na temat. Głównym celem forum nie jest granie w turniejach i rozdawanie pieniędzy. Celem jest stworzenie grupy, społeczności która może sobie codziennie o pokerze porozmawiać, pograć razem przy stolikach i pośmiać się na FT.

Osoby które chcą brać, szukają pieniędzy, bonusów - mogą korzystać z otwartych działów, grać w turniejach gdzie wystarczy rejestracja z bannera. I tu nie mamy żadnych wymagać.

Turnieje na hasło, są jednak dla osób z forum ZWIĄZANYCH. Tych którzy je tworzą i się z nim utożsamiają. Dlatego nie ma tu miejsca dla osób działających na wielu frontach, bo tacy nigdy nie zrozumieją słowa lojalność.

Dlatego mądre zdanie Radosta proponowałbym wziąć poważnie do serca.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
rzepa
-#VIP
-#VIP
Posty: 655
Rejestracja: 19 wrz 2007, 17:08

Postautor: rzepa » 28 maja 2008, 14:08

W kilku topicach poruszone zostały rózne kwestie i by nie powielać odpiszę tutaj w jednym temacie.
Celem jest stworzenie grupy, społeczności która może sobie codziennie o pokerze porozmawiać, pograć razem przy stolikach i pośmiać się na FT.

Co do forum i rozmawianiu o pokerze , to oprucz paru osób które pisze artykuły , najwięcej piszą użytkownicy o głupotach , np . gratulacje czegoś , bad beaty , szczęśliwe wygrane. jak byla opcja ukryj wypowiedzi w tych tematach to bym tak zrobił.
Na forum pokerowym bardzo mocno brakuje , analizy zagrać i rozdań. Jest na forum kilku bardzo dobrych graczy , a przynamniej ja mam takie odczucie , którzy mogli by zamieszczać normalne rozdania , z ich przebiegiem , sposobem rozegrania , "ridami".Jak rozegrać poprawnie karty , bez znaczenia czy przy showdownie bylismy lepsi czy gorsi. Na przykładzie czegoś takiego mozna bylo by się uczyć.
"pośmianie na FT" oj , mało kto chce pogadać. i to jest inwidualna sprawa danej osoby. Chyba najbardziej rozgadani uzytkownicy to widget, komix , oskarek i bukmacherek i w tym ja. Reszta osób bardzo sporadycznie poza nh i ty coś napisze na chacie.

CZy my naprawdę mało wam dajemy żebyście musieli szukać pobocznych for i grać w ich turniejach...

mało nie mało , taka jest natura człowieka , że chce więcej niż ma.
A na szacunek to trzeba sobie zasłużyć , chodźby przez formę pisania pw , chat , wymianę poglądów. A nie ze względu na rangę czy wiek czy upodobania muzyczne sportowe itp.
Narzucanie ludziom czegoś z góry i zakazywanie i nakazywanie szacunku nie wzbudza.

Faktem jest , że mam na jeszcze 1 forum pokerowym konto, ale wcale nie oznacza to że nie jestem lojalny wobec tego forum. Nie po to przez tak długi czas jestem tu (od września) by przez jakąś głupotę zostać wykluczonym czy zbanowanym tutaj.
I przy okazji osoby które umieszczają hasła w dziale freerolle ,pewnie posiadają wiele kont i jako takie zaufanie na kilku forach.
Co do głownego tematu topicu , czystki w grupie aktywnych jak najbardziej popieram.
Gdzie fishów sześć tam będzie co jeść.

Awatar użytkownika
zaba1_7
-#VIP
-#VIP
Posty: 579
Rejestracja: 16 mar 2008, 12:41

Postautor: zaba1_7 » 28 maja 2008, 21:56

rzepa pisze:"pośmianie na FT" oj , mało kto chce pogadać. i to jest inwidualna sprawa danej osoby. Chyba najbardziej rozgadani uzytkownicy to widget, komix , oskarek i bukmacherek i w tym ja. Reszta osób bardzo sporadycznie poza nh i ty coś napisze na chacie.

Nie prawda Ja tez lubie sie pośmiać na Ft ale rzadko bywam:p więc może mnie nie zauwarzyleś :p

Awatar użytkownika
Arnoldao
-#VIP
-#VIP
Posty: 1163
Rejestracja: 10 mar 2008, 21:14

Postautor: Arnoldao » 28 maja 2008, 22:16

Ja czasami próbuję zaczepić rozmową osoby które grają ze mną, albo żarcik zarzucić i co...cisza, czuję jakbym był sam na pustynii. Z drugiej strony się niedziwię że nikt nie jest rozgadany bo każdy chce się skupić na turku i ewentualnie przemyśleć strategię odnośnie do rozegrania pewnej ręki. Pamiętam jak kiedyś zapatrzyłem się na klawiaturę wpisując treść "heheh, teraz jesteś już cicho" .Spoglądam na ekran FOLD....AA !@#$%^ Ogólnie teksty leciały takie jak we Włatcy Móch ;)
Gimme a flop and i'm all in it

Awatar użytkownika
Sebola
-#VIP
-#VIP
Posty: 1561
Rejestracja: 29 lis 2005, 15:56

Postautor: Sebola » 28 maja 2008, 22:18

To i ja się wypowiem - w końcu się poczuwam trochę zareagować na posty powyższe i wszystkie inne odnośnie aktywności, wyciekania haseł, zarzutów nowego233 itp. . Nie chcę się powtarzać w kilku watkach - a skoro Rzepa tutaj zaczał to chyba będzie to dobre miejsce.

Wszyscy wiemy jaka jest rzeczywistość i natura Polaków. Decydując się na otwarte forum - bez żadnej większej selekcji - nie miejmy za złe, że pojawiają się u nas w większości bezwartościowe posty. Ale tak będzie zawsze - odsetek bezwartościowych postów jest zawsze zależny od liczby użytkowników. Rzepa jakbyś zrobił sobie jakieś bardzo selektywne forum z 20 uczestnikami to analizy 15 rozdań na tydzień uznałbyś za niesamowitą ilość. U nas tego nawet nie zauważysz bo codziennie wchodząc na forum mam ponad 100 nieprzeczytanych postów więc wszystko co wartościowe rozmywa się i znika w tłumie - no ale taka specyfika w pełni otwartego forum.

Nowy233 - już kiedyś powiedziałem że łatwo się krytykuje pracę innych, a ciężko coś samemu zrobić. Proponuję żebyś spróbował założyć takie forum i egzekwował wszystkie te (niewątpliwe słuszne) zasady, reguły, które wygłaszasz. Pewnie nie masz na coś takiego czasu tak jak ja - więć trochę wyrozumiałości (przecież nikt na siłę nie trzyma Cię tutaj i skoro masz gdzie indziej lepszą ofertę to z niej korzystaj) A jak kiedyś zdecydujesz się zorganizować taką ligę nawet z wpisowym 20 czy 30$ to wierz mi że zarówno ja, jak i pewnie paru innych użytkowników naszego forum takich jak glory, mazak, alves, czy apolinary - bardzo się ucieszy i z ochotą dołączy do takiej super zorganizowanej a przede wszystkim gotowej ligi - każdy lubi jak mu się podaje do stołu gotowe danie i nie trzeba gotować. Pomyśl że Ty takie danie dostajesz bez żadnych większych zobowiązań przede wszystkim finansowych, a jak mówi stare powiedzenie - "darowanemu koniowi...."
Nie dziw się - założyciele tego forum - przyjęli otwartą formułę i tak już będzie, że Polacy zazwyczaj przychodzą, żeby więcej dostać niż dać od siebie. Poza tym u nas mimo wszystko pewnie z 95% graczy jest pokerzystami z małym doświadczeniem i nie bójmy się tego powiedzieć są słabymi graczami (przynajmniej ja takim jestem) - i zazwyczaj nawet jak coś dostaną to zazwyczaj przegrają.

Inną kwestią jest sprawa braku odpowiedzialności - pokazuje to nasza liga HU, która ciągnie się i ciągnie - ludzie się zobowiązują a później są niepoważni i odwlekają pojedynki (w większości przypadków wg mnie z powodu tego że przegrali swoją kasę i nie zapewnili sobie odpowiedniego bankrollu, który pozostawiliby nienaruszony).
Stąd też problem zorganizowania ligi z prawdziwego zdarzenia, więc trzeba najpierw przetestować wersję z niską pulą i tam dokonać wstępnej selekcji ludzi. Osobiście wierzę że szybko uda nam się uporać z tym tematem i myśle że w imieniu moderatorów mogę Cię zapewnić że niedługo będziemy mieli ligę z prawdziwego zdarzenia (po co na wstępie wkładać wiele wysiłku w załatwianie niewiadomo jakich puli wygranych - jak później takie przedsięwzięcie nie wypali przez ludzi nieodpowiedzialnych) - więc pozwól nam Nowy na razie uczyć się na błędach i zdobywać zaufanie do ludzi i ich selekcjonować jako wartościowych lub nie. Jest to problem każdego początkującego forum, a to że mamy tylu użytkowników w tak krótkim czasie to akurat jest zaleta a nie wada.
Niedługo czeka nas kolejna próba - turek na LuckyAce - zobaczymy jak wyjdzie - jest to kolejny egzamin dla nas wszystkich, z którego wyciągniemy na pewno kolejne konstruktywne wnioski. Powoli krok po kroku- hehehe jak mawia nasz treneiro ;) U mnie się mówi - nie od razu Kraków zbudowano.

Chamstwem jest natomiast łamanie oczywistych reguł i podawanie haseł zastrzeżonych kolegom spoza forum. Z tym bezsprzecznie trzeba walczyć, choć na pewno jest cięzko znaleźć odpowiednie do tego narzędzia. Dlatego nie dziwcie się, że jak ktokolwiek udziela się na innym forum to to zaufanie do niego jakoś tak automatycznie spada. Człowiek robi to bezwiednie - po prostu przestaje ufać. Oczywiście takie udzielanie się, gdzie indziej to Wasza indywidualna sprawa - ale nie zdziwcie się, że trudno nam jest później uznać Was za naszą "rodzinę forumową".

I na koniec jeszcze jedno - rzepa - ja na przykład traktuję to forum , czasami jako sposób odpoczynku - oderwania się od rzeczywistości - i to co nieraz dla Ciebie jest bezwartościowym postem - dla mnie jest postem chętnie czytanym. Naprawdę miło mi czasami odebrać gratulacje za dobrze rozegraną rękę, za wygrany turniej (żona mnie rzadko chwali więc tu się przynajmniej czasami mogę dowartościować ;) ) - miło jest poczytać rady i wierszyki radosta. Nie wszyscy traktują pokera mechanicznie, nie wszyscy chcą się nauczyć bezbłędnie w niego grać, nie dla wszystkich naistotniejsze są analizy rozdań i doskonalenie swojej gry. Dla niektórych własnie ta forma forum - oprócz niewątpliwie cennych rad doświadczonych pokerzystów dodatkowo taki trochę freestyle, taki trochę zaścianek - stanowi o wielkiej i jeszcze długo niedoścignionej przewadze POKERKINGS nad innymi forum w tej tematyce w necie.

Na koniec chciałbym podkreślić jedną rzecz - uczestnictwo w życiu forum jest darmowe i w pełni dobrowolne i nikt nikogo do niczego tutaj nie zmusza. Jak pójdziecie do sklepu po piwo ŻYWIEC i sklep go nie będzie miał - to po pierwsze nie kupicie tam tego piwa, po drugie nie zmusicie sprzedawcy żeby Wam to piwo załatwił, po trzecie macie inny sklep, który to piwo będzie miał i tam możecie się udać.

To tyle w tym temacie - przepraszam że taki długi tekst - ale jakoś czułem potrzebę wypowiedzi - hehehe
Inteligencja nie polega na tym, że się błędów nie robi, lecz na tym, że szybko się je naprawia - B.Brecht

nbf
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2008, 18:37

Postautor: nbf » 30 sie 2008, 16:37

Sebola pieknie ubrales slowa w zdanie, podpisuje sie pod tym teskstem obiema rekami i nogami, dodałbym jeszcze ze troche wyrozumiałosci dla nowych, ja dołączyłem może z miesiac, moze troche dłuzej, nawet niewiem, cos mnie ciekawi szukam opcja szukaj nie znajduje, zakładam temat potem pierwsze posty tz doswiadczonych urzytkownikow, to sa odrazu "wrzuty" ze temat juz byl, poszukaj itp, dodam ze zawsze sie staram najpierw znalesc interesujacy temat potem PW czy mogl by mi pomoc zakładajcy temat i na koncu dopiero otwieram temat, a i tak zawyczaj pierwsza odoowiedz jest "to juz bylo" . poprostu nowej osobie na tak duzym forum gdzie dziennie jest po 200 nowych postow jest trudno tu sie ogaranc,

chomar
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 55
Rejestracja: 25 lis 2008, 18:02

Postautor: chomar » 25 lis 2008, 18:10

Witam.
Jestem 'świeżo' zalogowany na forum i zastanawia mnie jedna rzecz. Gdzie jest granica pomiędzy 'aktywnym' pisanie na forum, a pisaniem byle czego?
Pomysł o wyrzucaniu nieaktywnych ludzi jest ciekawy, ale czasami ludzie nie mają co powiedzieć i lepiej żeby nic nie mówili (wiece w jakim znaczeniu :])

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 901
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 25 lis 2008, 22:31

Jak będziesz pisał byle co, to dostaniesz ostrzeżenia, ban na forum i tyle będzie tego pisania głupot. A jak będziesz pisał treściwie i z głową, to po dostaniu się do "aktywnych" będziesz mieć różne przywileje na forum. Konkretnie różne fajne turnieje i takie tam :)
"Be yourself, no matter what they say... "

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 26 lis 2008, 01:26

Skoro ten temat został poruszony to ja tylko szybko rzucę, że dziś zostało usuniętych z aktywnych pokerzystów 8 osób które ostatnio stanowczo, za mało się tu udzielały.

A szkoda, bo większość to fajne chłopaki którzy byli tu od dawna.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Awatar użytkownika
Chojny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 335
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:29

Postautor: Chojny » 13 sty 2009, 00:53

A jak sytuacja ze mną?

Byłem zagranica nie pisałem nie było na to czasu. Nie zmianiam for, pisze tylko na tym, grać w karty potrafie i to udowodniłem już nie raz i... nie podoba mi się to jestem traktowany na forum jako osoba która dopiero co się zarejestrowała. Pozdro
winner-brak-polskiej-licencji!, winner-brak-polskiej-licencji!, chicken dinner!

No Risk = No Fun

Oskarek

Postautor: Oskarek » 13 sty 2009, 00:56

Chojny, wezmiemy to pod uwage :) Musimy przedyskutowac

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 13 sty 2009, 12:37

Chojny, to Twojej aktywności nie ma zarzutu i zostałbyś od razu przywrócony.

Pamiętaj jednak za co zostałeś usunięty - zszargałeś świętość i podałeś hasło osobie trzeciej. Odbudowywanie zaufania to trochę więcej niż napisanie x postów.

Tak więc spokojnie, pamiętamy o Tobie ale to jeszcze nie ten moment.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.