Card Player Polska

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska

misigin21
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: misigin21 » 06 wrz 2008, 15:23

ja jestem posiadaczem dwóch poprzednich numerów Card Playera i oceniam tą prase na duży plus je4st bardzo ciekawa i jest bardzo dużo interesujących artykułów z konkretnych turnieji pokerowych. a co najważniejsze posiada slowniczek który może by bardzo pomocny dla początkujących graczy pozdro i miłego czytania następnych numerów :mrgreen:

Awatar użytkownika
bazee
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: bazee » 23 paź 2008, 16:24

Numer wrzesien-pazdziernik jest pierwszym, ktory poznaje od srodka... innych widzialem tylko okladki...

I pierwsze wrazenie jest bardzo przyjemne - prawie 100 stron, cena umiarkowana, zachecajaca do czytania okladka, dobra jakosc wykonania, po przekartkowaniu widac duzo zdjec i kilka znajomych twarzy... jak na pismo o grach karcianych bardzo fajnie sie zapowiada. I nie ukrywam ze duzo od CPP oczekuje po tym co widze na pierwszy rzut oka...

Reklama PokerKings bardzo ladna :D chyba najladniejsza w calej gazetce dzieki wdziekom tej pani :)

Szkoda ze teraz na kolejny numer czeka sie 2 miesiace... to zmiana na duzy minus.
No ale czekam na kolejny numer z niecierpliwoscia...
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, 02:36 przez bazee, łącznie zmieniany 1 raz.

michaLL
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: michaLL » 23 paź 2008, 20:42

Ja też byłem trochę zawiedziony, bo spodziewałem się więcej szczegółów o wygranej Scottiego. Nie wiem ile dropsów się nałykał, ale to co wyprawiał, to był cyrk :-) Co nie zmienia faktu, że jest świetnym pokerzystą :-)

Zmiana na dwumiesięcznik, to naprawdę duży minus, zgadzam się z przedmówcą w 100%, ale to pewnie była wymuszona decyzja.

Altey
-#VIP
-#VIP

Postautor: Altey » 16 gru 2008, 23:47

Ja szczerze mówiąc nie miałem jeszcze jej w ręku. Widziałem okładki i ich stronę www ale w moim (małym) mieście nie ma nigdzie tej gazetki. Mam nadzieję że uda mi się wygrać prenumeratę poprzez turki na i4poker . Na pewno by się przydała i pewnie wiele bym się dowiedział i nauczył. Jak na razie pozostaje mieć nadzieję że uda mi się zdobyć choć jeden egzemplarz, a na pewno postaram się go znaleźć :)

majoh81
-#zwykly
-#zwykly

Re: Card Player Polska

Postautor: majoh81 » 12 lip 2009, 17:50

Spiegol pisze:Card Player Polska to nasza edycja zagranicznego pisma, jest pierwszym i jak na razie jedynym pismem pokerowym w Polsce. Jest to niedrogi miesięcznik, jego cena to 9,90zł. Pierwsze wydanie trafiło na rynek w marcu 2007, a do tej pory na sklepowych pułkach zagościło 9 numerów pisma.

Niestety nie miałem przyjemności jeszcze trzymać tego pisma w ręku dlatego pisze o nim na forum. Jestem ciekaw czy ktokolwiek z was je czytał lub wie czy jest warte kupna, być może ktoś ma jakiś numer ze skanowany lub pdf? Istnieje możliwość zamówienia archiwalnych numerów i właśnie się zastanawiam nad kupnem, dlatego chętnie wysłucham jakiś opinii lub zobaczę jeden numer zanim się zdecyduję :)
:lol:

majoh81
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: majoh81 » 12 lip 2009, 17:52

mkiller pisze:ostatnio przeszukiwalem empik w swoim miescie, bezskutecznie, nie znalazlem tam zadnego czasopisma ani ksiazki o tematyce pokerowej. cale szczescie w sieci nie brakuje materialow na temat pokera. applee jesli masz skany card playera na dysku to prosze skontaktuj sie ze mna przez pw ;)

majoh81
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: majoh81 » 12 lip 2009, 17:53

Spiegol pisze:To wybierz ten jeden z lepszych artykułów, seskanuj te 2-3 strony i chętnie zobaczymy jak to wygląda :)

majoh81
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: majoh81 » 12 lip 2009, 17:54

Altey pisze:Ja szczerze mówiąc nie miałem jeszcze jej w ręku. Widziałem okładki i ich stronę www ale w moim (małym) mieście nie ma nigdzie tej gazetki. Mam nadzieję że uda mi się wygrać prenumeratę poprzez turki na i4poker . Na pewno by się przydała i pewnie wiele bym się dowiedział i nauczył. Jak na razie pozostaje mieć nadzieję że uda mi się zdobyć choć jeden egzemplarz, a na pewno postaram się go znaleźć :)

majoh81
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: majoh81 » 12 lip 2009, 17:54

michaLL pisze:Ja też byłem trochę zawiedziony, bo spodziewałem się więcej szczegółów o wygranej Scottiego. Nie wiem ile dropsów się nałykał, ale to co wyprawiał, to był cyrk :-) Co nie zmienia faktu, że jest świetnym pokerzystą :-)

Zmiana na dwumiesięcznik, to naprawdę duży minus, zgadzam się z przedmówcą w 100%, ale to pewnie była wymuszona decyzja.
:lol: :lol:

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: knoperss » 16 lip 2009, 23:13

może pousuwajcie te posty wyżej xD jak narazie nie mogę się wypowiedzieć na temat tego czasopisma.! ale jutro zamawiam prenumeratę więc jak coś edytuję :D
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Bushido
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: Bushido » 18 sie 2009, 11:16

Card Player - w sumie jedyne czasopismo traktujące tylko o pokerze w Polsce.
Zakupiłem półroczną prenumeratę i śmiało mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony i że Card Player przerósł moje oczekiwania. :plus:

Ciekawe artykuły, solidne wykonanie czasopisma, mnóstwo informacji z pokerowego półświatka. Szkoda tylko, że jest to dwumiesięcznik, ale to wymusza na wydawcach zwiększenie jakości ich czasopisma, by było co co dwa miesiące zakupić.

Denerwuje niestety słaba dostępność, szukałem po całym Kołobrzegu tego czasopisma i nie mogłem znaleźć żadnego egzemplarza.
Zmuszony zostałem do prenumeraty, jednak jestem w pełni zadowolony z tej decyzji i czekam na kolejny numer. ;)

Toluvel
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: Toluvel » 26 sie 2009, 17:01

Cardplayer jest niezły czasem można znaleźć naprawdę sensowny stuff tam. Ale trochę dużo reklam.. może zrezygnowaliby z super-kremowego papieru i zmniejszyli objętość reklam albo cenę.. Ale na bezrybiu i rak ryba, na polskim rynku nie ma nic innego a CardPlayer jak już pisałem merytorycznie jak i od strony technicznej prezentuje się naprawdę dobrze.

Pablo Muchettii
-#VIP
-#VIP

Postautor: Pablo Muchettii » 01 wrz 2009, 08:27

Patrząc na polskie półki o tematyce pokerowej można rzec Card Player i długo długo nic. Jedyne czasopismo dla uzależnionych, którym dawka papierowego pokera w wydaniu Card Playera zaspakaja głód wszystkich pokerzystów zarówno tych dobrych jak i początkujących.

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: GrzesVP » 01 wrz 2009, 10:15

Ja dodam od siebie, ze po przeczytaniu pierszego card playera jaki wpadl mi w rece, zaczalem troche inaczej patrzec na gre w pokera. Otoz wczesniej nie chcialo mi sie czytac (czytalem ale zadko) roznych strategi itp, jednak czasopismo mnie zachecilo i po przeczytaniu 1 pisma zalatwialem kolejne, a przy okazju w głowki wchodzila kolejna wiedza pokerowa. Duzo ciekawych rzeczy, nie raz jest tak ze po necie sie nie chce szukac, a majac w rece gazete to sie przeczyta. Pozatym duzo sie nauczylem jak rozgrywac pewne rzeczy itp co jest opisanu w card playerze :wink:
Ogolnie czasopismo na wielki plus dla kazdego. Szkoda ze nie wychodzi co miesiac tylko co dwa :wink:

gaucho87
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: gaucho87 » 01 wrz 2009, 16:37

Ja osobiście jeszcze nie miałem tego szczęscia aby zagłębic sie w lekture jaką jest Card Player , jednak troszke czytalem na temat tej prenumeraty , jest to jedyny praktycznie w Polsce cyklicznie i z takim rozmachem ukazujaca sie prenumerata. Dużo wiedzy dla poczatkujacych i wchodzących w życie pokera. Zastanawiałem sie czy nie zakupic prenumeraty choćby półrocznej ale zacheciła Mnie darmowa opcja jaką jest zwyciestwo w klasyfikacji miesiąca w I4poker w której walcze raz byłem blisko jednak cieżko wygrać (mało doświadczonemu graczowi jakim jestem ja) na forumowym cyklu turnieji gdzie gracja dobrzy zawodnicy.

Tak czy inaczej świetne opinie o tym dwumiesięczniku skłaniają Mnie do szukanie artykułów na necie których aż tak dużo nie ma , oglądanie i czytanie rzeczy związanych z pokerem zawsze Mnie interesowało .( Eurosport czy kiedyś dsf po nocach i oglądanie gwiazd Texas Holdem) Teraz już rzadziej sie ukazują. Ale newsy można właśnie znalezc w Card Playerze.

Zachęcam osoby do nabycia prenumeraty lub poprostu walki bo ciągle trwa w turniejach organizowanych przez I4poker gdzie jest do wygrania. Dziś pierwszy turek Września. Oczywiscie nie może Mnie zabraknąć. Może wkoncu sie uda.

... i zagłebie sie któregos wieczoru w lekture Card Player Polska.

Pozdrawiam gaucho87

Card Player
-#zwykly
-#zwykly

Card Player w salonach EMPIK

Postautor: Card Player » 16 wrz 2009, 13:27

Spieszymy donieść, że Card Player Polska można obecnie nabyć w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy zainteresowany czytelnik bez problemu zakupi czasopismo w swojej okolicy.
Prenumerata z 10% rabatem na www.CardPlayerPolska.pl

antonio
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: antonio » 07 paź 2009, 16:14

jak ktoś chce przegladnać czasopismo to wystarczy kliknąć w link na naszym forum jest archiwum i dużo artykułów

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP

Postautor: martini » 26 lis 2009, 07:37

Mam pytanie... wygralem rok temu na forum roczną prenumerate Card Playera, pierwszy numer, ktory dostalem to byl Styczen-Luty - jasne jest w takim razie, ze dostaje do domu wszystkie 6 numerow z tego roku :shock: no i tu niestety mam problem, nie doszedl mi jeszcze ostatni numer, czyli listopad - grudzien :shock: Jest 26.11, gazeta zawsze dochodzila najpozniej do 10-tego. Jak moge to wyjasnic ? Zaginela na poczcie ? Zawinil Card Player ? Mieliscie taki przypadek ?
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

Awatar użytkownika
Mundi_Gutierrez
-#VIP
-#VIP

Postautor: Mundi_Gutierrez » 26 lis 2009, 20:02

martini pisze: tu niestety mam problem, nie doszedl mi jeszcze ostatni numer, czyli listopad - grudzien :shock: Jest 26.11, gazeta zawsze dochodzila najpozniej do 10-tego. Jak moge to wyjasnic ? Zaginela na poczcie ? Zawinil Card Player ? Mieliscie taki przypadek ?

...miałem taki przypadek i wysłałem maila do redakcji,że nie otrzymałem jeszcze CP,bez problemu wysłali mi kolejny numer...a co ciekawe to zaginiony numer dotarł do mnie po ok. 1,5 miesiąca dryfowania po magazynach poczty...jestem pewien,że Card Player tu nie zawinił.

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP

Postautor: martini » 27 lis 2009, 16:03

Napisalem do redakcji CPP i wyszly niezle jaja w sumie. Prenumerate wygralem za miesiac listopad na i4, mialem zamowiona na poczatku grudnia 2008. Pierwszy numer jaki mi przyszedl to byl styczen-luty, czyli na pierwsza przesylke czekalem nieco ponad miesiac od zamowienia. Pan z redakcji odpowiedzial mi jednak, ze prenumerate mialem zamowiona od numeru listopad / grudzien 2008 do wrzesien / pazdziernik 2009...
czyli teoretycznie jestesmy kwita...
teoretycznie, bo numeru listopad/grudzien 2008 nie dostalem, wiec dostalem tylko 5 numerow. Lipa :???:

edit - numer 19 (zeszloroczny listopad/grudzien) byl rzekomo do mnie wyslany i przed chwila dostalem odpowiedz, ze wysla mi go ponownie. Czekam na przesylke, zakladam, ze dojdzie i w takim razie plus dla CPP :tak: przynajmniej dostane ten szosty numer, choc troche sie rozczarowalem, ze aktualny numer listopad/grudzien 2009 bede musial jednak kupic w empiku ;)
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.

I can dodge bullets, baby!

michaLL
-#aktywny
-#aktywny

Postautor: michaLL » 27 lis 2009, 16:25

Ale zobacz jaki będzie sentyment gdy w Empiku będziesz kupował ostatni numer CPP :-)
Call, and it will be all over ...

titanum
-#VIP
-#VIP

Postautor: titanum » 11 lut 2010, 07:33

czy jeżeli miałem prenumerate od numeru listopadowego i do tej pory dostałem dwa numery i skoro zakończono wydawanie cpp to czy są szanse na otrzymanie numerów archiwalnych ??

Wróć do „Card Player Polska”