archiwum

Dyskusje o archiwalnych wydaniach najlepszego magazynu o pokerze - świętej pamięci Card Player Polska

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA

archiwum

Postautor: knoperss » 02 gru 2012, 20:29

Oddam w dobre ręce 3 nr cardplayera
nr. lipiec/sierpień 09
wrzesień/październnik 09
listopad/grudzień 09
za symboliczną kwotę [koperta+znaczek]
czekam tydzień jak nie to piec je przyjmie :D
TYLKO FALUBAZ!!!FORZA MILAN!!!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Postautor: Slodziak » 02 gru 2012, 20:34

ja ja ja!
Usmiechnij sie :smile:

titanum
-#VIP
-#VIP

Postautor: titanum » 02 gru 2012, 20:41

to zróbmy małą wycieczkę tym numerom card playera :D

w grudniu trafiają do Słodziaka w styczniu do mnie itd itd :D:D

przynajmniej więcej osób będzie mogło zobaczyć te cuda sliczne ;) jeżeli oczywiście taka akcja jest możliwa ;)

Wróć do „Card Player Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.