8 typów graczy

Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2954
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 13 sty 2013, 09:57

L00SECANN0N, przeczytaj sobie raz jeszcze i dokładnie przemyśl swoim analitycznym umysłem za co cappadonna otrzymał nagrodę:

cappadonna - za wkład w newsy i artykuły - $25

Chłopak wrzucił kilka artykułów, które mogą pomóc forumowiczom - przy każdym jednym napisał źródło, tutaj nie, ale jestem pewna, że to zwykłe przeoczenie (bo nie napisał też wstępu ani zakończenia, że oto mój wspaniały artykuł, w którego napisanie włożyłem tyle pracy). Po drugie wrzucił newsy. Ten jeden artykuł, którego tak bardzo się czepiasz, to tylko mały procent z tego, co złożyło się na wygraną. Po prostu był aktywny i czas na forum wolał poświęcić na wrzucenie czegoś ciekawego, a nie pisanie debilnych postów.
Jak to wygląda? Ano wygląda to tak, że przemawia przez Ciebie zwyczajna zazdrość i zawiść, że chłopak dostał głupie 25$. Zazdrościsz, ale gdybyś nie pisał swoich przemądrzałych postów w wielu tematach, tylko wrzuciłbyś jakieś wartościowe artykuły na forum, to Ty byś dostał 25$ i w końcu miałbyś wspaniały bankroll, który ze swoimi zajebistymi umiejętnościami pomnożyłbyś w mgnieniu oka i został wreszcie hajstejkpro. Niestety, brakuje Ci tylko tych cholernych 25$ aby nim zostać :cry:

Temat uważam za zamknięty, temat o artykule jest do dyskusji o jego zawartości merytorycznej!

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2808
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 13 sty 2013, 13:07

Ej, a może L00SE chce po prostu 25$ za aktywność dostać ? :D
i VIPa za pomoc w wyłapywaniu "przestępców" na forum ? To by się zgadzało z jego nadaktywnością w dziale skargi i zażalenia :D

Awatar użytkownika
L00SECANN0N
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 205
Rejestracja: 04 paź 2012, 17:46

Postautor: L00SECANN0N » 13 sty 2013, 14:01

gama pisze:L00SECANN0N, przeczytaj sobie raz jeszcze i dokładnie przemyśl swoim analitycznym umysłem za co cappadonna otrzymał nagrodę:

cappadonna - za wkład w newsy i artykuły - $25

Chłopak wrzucił kilka artykułów, które mogą pomóc forumowiczom - przy każdym jednym napisał źródło, tutaj nie, ale jestem pewna, że to zwykłe przeoczenie (bo nie napisał też wstępu ani zakończenia, że oto mój wspaniały artykuł, w którego napisanie włożyłem tyle pracy). Po drugie wrzucił newsy. Ten jeden artykuł, którego tak bardzo się czepiasz, to tylko mały procent z tego, co złożyło się na wygraną. Po prostu był aktywny i czas na forum wolał poświęcić na wrzucenie czegoś ciekawego, a nie pisanie debilnych postów.
Jak to wygląda? Ano wygląda to tak, że przemawia przez Ciebie zwyczajna zazdrość i zawiść, że chłopak dostał głupie 25$. Zazdrościsz, ale gdybyś nie pisał swoich przemądrzałych postów w wielu tematach, tylko wrzuciłbyś jakieś wartościowe artykuły na forum, to Ty byś dostał 25$ i w końcu miałbyś wspaniały bankroll, który ze swoimi zajebistymi umiejętnościami pomnożyłbyś w mgnieniu oka i został wreszcie hajstejkpro. Niestety, brakuje Ci tylko tych cholernych 25$ aby nim zostać :cry:

Temat uważam za zamknięty, temat o artykule jest do dyskusji o jego zawartości merytorycznej!


Jasne zazdrość o 75 zł, czyli mniej niż wynosi dniówka w jakiejkolwiek robocie, po prostu wklejając nie swój artykuł wypada podać źródło, a takie przeoczenia to zwykły brak szacunku dla czyjejś pracy. Jeżeli był bym tak słabym graczem że nie potrafił bym zbudować rolla to może mógł bym zazdrościć tych śmiesznych 25$ które nawet nie są porządnym bankrollem niestety nie jest tak jak myślisz i dla mnie 25$ to są drobne bo rolla potrafię zbudować choćby i od zera. Dla mnie po prostu takie pieniądze nie są warte tego aby się zeszmacić (właściwie to żadne nie są) inaczej mógł bym wam tu wkleić 50 artykułów w tym miesiącu i czekać na niezasłużoną nagrodę.

Rolla tak czy siak zbuduję prędzej czy później ale zbuduję czy z 25$ czy bez uda mi się jak zwykle także nie o to tu idzie.

Już pisałem ile dla mnie jest wart jakiś status VIP czy jakikolwiek inny przy avatarze, więc chyba nie muszę się powtarzać. A $$ nie dostaje się raczej za śledztwa prowadzone na forum i choć nie ukrywam że jestem aktywny w wielu działach to ostateczna decyzja należy do admina czy tam osoby która się tym zajmuje dlatego nie napalam się na żadne nagrody, wolę skupić się na tym co w większym stopniu zależy ode mnie czyli grze w poker.

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 708
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 13 sty 2013, 14:09

L00SECANN0N, to poprostu kup sobie paysafecard za 100zl , skoro pieniadze to zadne to chyba nie bedzie problemu. to jest jakies ~30$ wiec przy okazji bedziesz mial okazje pokazac swoj skill i wtedy wszyscy ise odczepia od Ciebie.

Proste i jesli dla Ciebie sa to drobne to nie wiem dlaczego jeszcze tego nie zrobiles.

Najlepiej kup dzis wrzuc na starsy i zagraj z nami forumowy moze uda Ci sie pokazac nam Twojego Skilla i udowodnic ze kazdy bez sensu sie czepia.

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 708
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 13 sty 2013, 14:15

A co do budowania rolla od zera , to o ile jeszcze 2-3 lata temu bylo to mozliwe to dzis poprostu nie jest.

Jesli nie robisz depozytow i nie grasz free dla depozytrow czy wyrobiony rake to poprostu nie ma szans zbudowania rolla od zera.

no chyba ze masz zamiar grac freerolle przez kilka godzin zeby potem awansowac do kolejnego freerolla i tam spedzic kolejne kilka godzin i wygrac 2-5$ mzoe z twoim skillem w moment by sie to zaminilo w 100$ ale dla mnie to porpostu strata czasu.

Jedyne freerolle ktore aktualnie sa warte uwagi to te na bwinie , jednak one sa takze dla tych ktorzy robili tam depo.

poporstu aktualnie nie ma freerolli w ktorych mozna byc cokolwiek zarobic nie inwestujac nic.

no oczywscie sa forumowe ktore z Twoim skillem powinienes wygyrywac jeden po drugim ale jakos tego nie widac.

Poza tym co do tego na starsach napisales ze freeroll z buyinem + rebuyem + addonem gdzie koszt calosci zamyka sie w 1 zł. a teraz piszesz ze 75zł to dla Ciebie drobne , wiec jesli 75zł to dla Ciebie drobne to czym jest 1zł ?!
a jednak nawet tego 1zł nie mozesz uciulac zeby dzis z nami zagrac i udowodnic skilla.

Cos tu jest nie tak ?!

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3142
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 13 sty 2013, 14:21

gama pisze:Temat uważam za zamknięty, temat o artykule jest do dyskusji o jego zawartości merytorycznej!


Czy nie potraficie czytać?!

Była toczona dyskusja, ale administrator forum wyraziła się chyba jasno co do dalszych wpisów.
Żeby do czegoś dojść, trzeba zapierdalać!

Awatar użytkownika
L00SECANN0N
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 205
Rejestracja: 04 paź 2012, 17:46

Postautor: L00SECANN0N » 13 sty 2013, 14:27

magik89z pisze:zagraj z nami forumowy moze uda Ci sie pokazac nam Twojego Skilla i udowodnic ze kazdy bez sensu sie czepia.


O to się nie bój zagram, chodziło mi o to że nazywanie turnieju z wpisowym freerollem to jak wrzucanie 27o na 100BB z UTG.

Nadal uważam że grając dobrze można zbudować rolla od zera, i to niekoniecznie dokonując jakiegokolwiek depozytu żeby pograć w freerollach dla depozytorów. Fieldy są duże ale nadal grają tam ludzie bez skilla a zajmując jakieś miejsce na FT można urwać nawet trzy cyfrówkę.

Na Bwinie z tego co widze soft zamienił się na PartyPokerowy i freerolle te same co na party-brak-polskiej-licencji! czy WPT więc czy to zmiana na + ? nie sądzę. Jasne forumowe które z moim skillem powinienem wygrywać jeden za drugim, powiedz to donkom którzy wrzucają na turnie z gutshotem na mój monster hand i trafiają na river. Gdyby wygrana zależała od samego skilla to już dawno mógł bym urwać nie jeden turniej, częściej widzę na FT graczy (nie chodzi mi oczywiście o wszystkich) bez skilla oczywiście opieram się na tym co widzę przy stoliku i żeby nie było bulwersów nie widziałem gry każdego gracza który bierze udziala w forumowych turkach ale niektórych którzy grali fatalnie widziałem już na FT.

Jeżeli myślisz że 1 zł to dla mnie jakiś problem to jesteś w wielkim błędzie, obecnie mam na starsach w cashierze trochę $$ i zagram sobie tego turka na PokerStars-nielegalny-w-PL! o ile uda mi się otrzymać hasło.

Cos tu jest nie tak ?!

Wszystko tu jest tak.

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2170
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 13 sty 2013, 14:36

Ludzie mam pomysł - PRZESTAŃCIE KARMIĆ TROLLA!!

Naprawdę ja pierdole - poziom L00SE woła o pomstę do nieba, ale Wasz poziom wdających się w takie dyskusje to jeszcze większa tragedia! Trzymajmy poziom, jak ludzie dorośli!

L00SE :plus: za zwrócenie uwagi, że kopiowany artykuł jest, bądź, co bądź powinno być źródło/autor podane.
L00SE :minus: za formę, za język, za trollowanie

Prośba do adminów/moderatorów! Usuńcie wszelkie posty nie dotyczące artykułu z tego wątku! (łącznie z moim!)

Nie dość, że robi się bajzel na forum, to jeszcze wygląda to strasznie nie profesjonalnie i nie zachęca do pozostania na forum.


Wróć do „Artykuły o pokerze”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.