20 postów = informacje o freerollach

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1708
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 07 mar 2010, 10:14

Gutekbz pisze:moje zdanie jest takie ze zwykle freerole powinny byc dla kazdego uzytkownika moze i jestem nowym na tym forum ale to nie znaczy ze sie na tym nie znam jestem dosc doswiadczona osoba jesli chodzi o fora pokerowe .. I KAZDY POST POWINIEN BYC SPR BO LUDZIE PISZA BEZ SENSU ZEBY TYLKO MIEC POSTY PZDR


właśnie bez sensu, między innymi taki post jak Twój, który kompletnie nic nie wnosi, poza dobiciem +1 na Twoim liczniku.

Zasady są ustalone przez adminów, że każdy awans do wyższej grupy zależy od merytoryki Twoich postów, a nie tylko od ilości.

Nie jest wielkim problemem posiedzieć przed kompem godzinę lub dwie i nabić setkę postów w stylu:
- tak, zgadzam się
- nie, nie zgadzam się
- ja bym zagrał tak samo
- ja na flopie bym spasował
- ja na turnie bym zaczekał
- ja na riverze bym zagrał dla value

itd...........

Tylko co one będą wnosić do tematu w którym je napiszesz ?
NIC

W takim temacie jak ten Twój post powinien zawierać jakieś sens merytoryczny, z którego wynikają jakieś wnioski.

I to się tyczy wszystkich nowych - piszcie z sensem, a forum to doceni i szybciej będziecie awansować do wyższych rangą grup, a co za tym idzie grać w coraz ciekawszych turniejach.

I oczywiście nikt nie będzie się Was czepiał :D
[you] jeśli mój post Ci pomógł, kliknij opcję "pomógł" ;),

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 07 mar 2010, 11:15

Zresztą nasze Adminy to całkiem dobrze wyłapują, a jeśli chodzi o nowych to moim zdaniem chyba nie chodzi tu o ich doświadczenie z forami pokerowymi i zdolności gry i strategii pokerowych (chodź to bardzo dobrze - tym więcej wniosą w różne tematy) ale o bycie na TYM, konkretnym, naszym - forum i ubogacanie właśnie nas - korzystając przy tym coraz bardziej z forowych możliwości...

PiTeRr
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2009, 17:57

Postautor: PiTeRr » 07 mar 2010, 13:54

Moim zdaniem 20 postow jest ok, jesli freerolle byly by dla kazdego to nikt by prawie nie pisal i by bylas grupa osob z 300+ postow a druga z 0-10 :)

triis
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2010, 19:00

Postautor: triis » 09 mar 2010, 16:31

A gdyby awans do wyższej grupy zależał jeszcze od osiągnięć przy stoliku, nie tylko od liczby postów. Byłaby notywacja do rozwoju umiejętności gry, mniej zawzięci by pozostawali tam gdzie są, a pisanie postów i tak by in nic nie dawało. Tak mi przyszło do głowy.Nie chce lekceważyć niczyich umiejętności

azulpf
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 27
Rejestracja: 04 sie 2008, 22:46

Postautor: azulpf » 09 mar 2010, 17:07

wedlug mnie motywacja juz jest :) ale jak bedzie wieksza to jeszcze lepiej :)

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1708
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 09 mar 2010, 20:08

triis pisze:A gdyby awans do wyższej grupy zależał jeszcze od osiągnięć przy stoliku, nie tylko od liczby postów. Byłaby notywacja do rozwoju umiejętności gry, mniej zawzięci by pozostawali tam gdzie są, a pisanie postów i tak by in nic nie dawało. Tak mi przyszło do głowy.Nie chce lekceważyć niczyich umiejętności


powiem Ci szczerze, że tendencja jest taka, że jeśli już użytkownik zdobywa coraz wyższą rangę to również gra coraz lepiej.
Dlaczego ?
Ponieważ skoro cały czas czyta forum to również gra w pokera.
Szkoli się zarówno teoretycznie, dając rady innym, lub podając rozdania do analizy.
Czyta blogi innych użytkowników, gdzie często podaje się ciekawe rozdania i GRA.
Cały czas gra a to podnosi umiejętności.
Nie zawsze wynik kasowy świadczy o umiejętnościach.
Nawet początkujący trafi dobry turek, gdzie zbuduje bankroll na wysokim poziomie i gra na wyższych stawkach, ale to nie znaczy, że umie już dużo.
[you] jeśli mój post Ci pomógł, kliknij opcję "pomógł" ;),

dziurkacz
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2009, 21:34

Postautor: dziurkacz » 09 mar 2010, 22:11

czy po napisaniu 20 postow, kasa w tych freerollach jest bonusowa?
tylko w turniejach pokerkings sa pieniadze od razu przelewane na konto?
"to jest poker a tu zadna zasada nie jest jedynie słuszną" Gus Hansen

triis
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2010, 19:00

Postautor: triis » 09 mar 2010, 23:17

W sumie to masz racje, za wygrane turnieje są profity w postaci pieniędzy. W ten sposób jak pisałem byłby podwójnie nagradzany, to lepiej niech się udziela na forum będzie to z korzyścią dla innych.

Awatar użytkownika
kony
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 323
Rejestracja: 10 mar 2009, 20:04

Postautor: kony » 11 mar 2010, 10:50

dziurkacz pisze:czy po napisaniu 20 postow, kasa w tych freerollach jest bonusowa?
tylko w turniejach pokerkings sa pieniadze od razu przelewane na konto?


Czy pieniazki za freeroll sa bonusowe czy odrazu wypłacane na konto zależy od pokojów pokerowych i danego turnieju. Po napisaniu 20 postów uzyskujesz dostep do czesci forum w ktorym kazdy z uzytkownikow forum udziela oczywiscie zgodnie z regulaminem, haselek do turniejow na roznych platformach. Kazdy ma swoje sposoby zdobywania haselek. Ale jako rodzina :) dzielimy sie nimi. W 95% pieniazki wygrane w tych turniejach sa odrazu wyplacane na konto pokerowe.
Cóż za różnica, ile posiadasz? Czyż nie ważniejsze, ile Ci brakuje?

ryjek88
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2010, 01:59

Postautor: ryjek88 » 17 mar 2010, 22:12

ja napisze tak . Również mnie to motywuje ponieważ zarejstrowałem się na początku Marca i już mam więcej niż połowe postów do osiągnięcia dostepu do freerolli. Jednak, że nie chcę pisać bez sensownych wątków....

PiTeRr
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2009, 17:57

Postautor: PiTeRr » 28 mar 2010, 13:48

Bardzo fajne sa wlasnie blogi pokerowe, mozna milo spedzic czas czytajac, nawet podczas gry :)

2lik
Posty: 0
Rejestracja: 01 kwie 2010, 12:17

Postautor: 2lik » 01 kwie 2010, 12:40

Witam serdecznie, jestem nowy na forum aczkolwiek mam słabe bo słabe ale zawsze jakieś doświadczenie w grze w pokera. Zabieram się do analizowania przydatnych w grze taktyk.
Pozdrawiam serdecznie
...I byc mądrym by nie zatraci się w brudzie codzienności...

Gość

Postautor: Gość » 02 kwie 2010, 17:53

No to zaczynam sie udzielac a moze bede bral udzial w turnieju za freee

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 02 kwie 2010, 19:57

Witamy Was 2lik i bibike serdecznie :) na przyszłość - jak będziecie pisać posty - starajcie się je umieszczać w działach tematycznie z tym związanych: analizy rozdań w analizach rozdań, pytania o określony pokerroom w tymże dziale,.. i raczej niech to nie będzie tzw. "mielenie słomy" (coś jak ja teraz :mrgreen: ) czyli opisywanie tego samego tak samo albo zadawanie pytań na które odpowiedź była 5 postów wyżej ale żeby to cosik wnosiło nowego (chociażby twoje spojrzenie osobiście-indywidualne na dany problem) w temat i go popychało do przodu vel. rozwijało.. Ale to pewnie wam w praniu wyjdzie - chyba, że nie to Adminy będą takie posty usówać - także się nie zdziwcie - ale po co ja to wszystko pisze - przecież to już gdzieś tu jest....

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 02 kwie 2010, 23:55

Hiro1972 w sumie daj spokuj z nowymi. Naprawde niektórzy z nowych użytkowników naszego forum nie ogarniają tych tematów. Sam jestem przykładem jak zaczynalem z forum to robiłem podobne błedy i tak samo dla tego nie chciało mi się pisdać na forum bo nonstop byłem sprowadzany na dno. Więć więcej panowie pobłażliwości dla nowych :mrgreen:
"Pociąg do alkoholu tym różni się od pociągu do kobiety, że z biegiem czasu przechodzi w stan chroniczny "

deliriumdeviant
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 23
Rejestracja: 07 kwie 2010, 12:52

Postautor: deliriumdeviant » 08 kwie 2010, 16:08

witam wszystkich nowych .. bo zdaje sie ze duża liczba trafila wlasnie tu gdzie ja .. ta zasada 20 postow i ogranicza i motywuje , moim zdaniem to dobre rozwiazanie , bo nawet chcac uzyskac ta magiczna liczbe trzeba sie z forum zaznajomic i spedzic na nim troche czasu , przykre jest tylko to że można dostac prywatna wiadomosc z zalem i wyrzutami ze pisze sie bez sensu zeby tylko wyrobic " normy " co mnie spotkalo zreszta ;) no ale nie przyszedlem sie zalic ..
pozdro

pokerzysta
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 05 mar 2010, 18:16

Postautor: pokerzysta » 08 kwie 2010, 16:44

deliriumdeviant pisze:witam wszystkich nowych .. bo zdaje sie ze duża liczba trafila wlasnie tu gdzie ja .. ta zasada 20 postow i ogranicza i motywuje , moim zdaniem to dobre rozwiazanie , bo nawet chcac uzyskac ta magiczna liczbe trzeba sie z forum zaznajomic i spedzic na nim troche czasu , przykre jest tylko to że można dostac prywatna wiadomosc z zalem i wyrzutami ze pisze sie bez sensu zeby tylko wyrobic " normy " co mnie spotkalo zreszta ;) no ale nie przyszedlem sie zalic ..
pozdro


popieram Cie kolego, mnie też coś takiego spotkało już na samym początku , gdy 3 posty napisałem...ale z analizowałem to i staram się tylko odpowiadać na to co wiem...pozdrawiam

artekbartyzel
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:40

Postautor: artekbartyzel » 04 cze 2010, 14:53

ja miałem podobnie

shinsa
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2010, 22:24

Postautor: shinsa » 04 cze 2010, 21:27

a ja niewiem o co chodzi , gdyz napisalem juz ok. 15 postow , a dalej widnieje mi przy profilu , ze dopiero 6 ...

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1579
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 04 cze 2010, 21:42

shinsa, w niektorych dzialach, jak np. "wolny ring" posty nie sa naliczane.
If you can't spot the sucker in your first halfhour at the table, then you are the sucker.
I can dodge bullets, baby!

tissues
Posty: 0
Rejestracja: 21 cze 2010, 09:25

Postautor: tissues » 21 cze 2010, 19:23

fajne te forum :D

MrM1lo
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 8
Rejestracja: 03 sty 2010, 12:27

Postautor: MrM1lo » 28 paź 2010, 19:20

Ja rowniez zaczne sie udzielac, ale glownie po to by czytac pokerowe blogi,a freerolle to dlaszy plan.. bardziej ciekawi mnie jak inni graja,lepiej uczyc sie na czyichs bledach i zwyciestwach niz na swoich ;)

pozatym bardzo dobre forum,tyle ze trzeba je ozywic bo maaalo aktualnych tematow jest;(

jedrekz
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2010, 21:53

no brawo brawo

Postautor: jedrekz » 01 lis 2010, 22:05

jestem tu nowy:) ale widze ze panuja okreslone zasady i mila atmosfera :) pozdrawiam

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 02 lis 2010, 18:52

Witamy Jedrek i zapraszamy do korzystania z niezgłębionych zasobów forumowych :mrgreen: ale także do współtworzenia tematów i tej miłej atmosfery o której piszesz..

unibet05
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2010, 18:52

Postautor: unibet05 » 17 lis 2010, 19:04

FAJNE FORUM


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.