100 postów = dostęp do naszych freerolli

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 00:54

tak tez myslalem- sproboje - teraz mam troche czasu

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 01:03

no ico dalej ?/ mam je na tym imgur.com - i jak z tamtad przetransferowac to zdjecie?/ - jaki obrazek kliknac czy ikonke bo nie kumam tego teraz narazie

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 01:06

https://imgur.com/delete/y4yb8Bks3QYmAAS

prosze zobaczcie moje piekne dzisiejsze a wlasciwie wczorajsze wejscie za all in - ale takie akcje sa najfajniejsze w tej grze

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 01:08

https://imgur.com/delete/y4yb8Bks3QYmAAS

prosze zobaczcie moje piekne dzisiejsze a wlasciwie wczorajsze wejscie za all in - ale takie akcje sa najfajniejsze w tej grze

osobiscie fajnie mogla gra sie zakonczyc ale odpadlem niepotrzebnie - zauwazylem ze mam problem z koncentracja i skupieniem sie na jednej tylko rzeczy - troche zlekcewazylem gre w pozniejszym etapie i w sumie nawet niezalapalem sie na minimum wyplate - trudno - wiem co robie zle - i teraz od dzis proboje nad typ zapracowac na in plus na p[rzyszlosc

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 07:14

http://imgur.com/7kFJmWJ

moj piekny by sie wydawalo turniej - co wy robicie w takich sytuacjach? - zrzucacie asy ??

paranormalny gosciu wszedl z z taka reka - heheh , heehh

Wszystko bylo ok az do momentu river - hehhe , heheeh

ZAtytuluje ta reke jako Chore sick of all it ALL ACES

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 16 lip 2016, 07:28

w skrocie , jesli link zostal zle skopiowany mam piekna pare AS,AS , przeciwko AS,7 , i uwaga 2,9
wszyscy gramy w ciemno all in i ukazuja sie nastepujace rozdania :
1. floop K,9,10
2.turn Q
3.RIVER 2

Nie opisalem kolorow kart bo byly akurat w tym rozdaniu nie istotne - nikt nie mial ciagu do koloru - chodzilo mi o glupi moj pech z idiota , ktory wchodzi z tak chora reka startowa - gracz ten oczywiscie mial lekka przewage zetonow , w razie przegranej bylby jeszcze w grze - ale stracil by bardzo duzo -
W takiej grze z przewaga zetonow taki gracz cie sprawdzi dla hecy i tyle w temacie - heheh he

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 20 lip 2016, 12:44

TR08 pisze:Ten przycisk nie znajduje się na tym forum, tylko na stronie z linka podanego przez karwka. Musisz wrzucić zdjęcie na jakiś hosting, a tutaj wkleić tylko link.
-

dzieki za ta podpowiedz - w sumie troche bylem zakrecony z tymi screenami wczesniej -juz wszystko opanowane - swoja droga ten imgur z imagesami jest nawet ok
pozdro :tak:

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 21 lip 2016, 17:38

Sluchajcie ,mam do was prosbe - czy mozna jakos ustawic ipokera by mozna koezystac z swoch roomow jednoczesnie w tym samym czasie ??
po prostu nakladaja mi sie turnieje w dwoch poker roomach - ale jak mam otwarty jeden stol np z win masters to juz nie moge otworzycc w tym samym czasie wiliama hilla, winner-brak-polskiej-licencji! pokera , expekta.compokera - to jest troche dziwne- czemu tak jest ?/ przeciez te poker roomy sa z innej firmy i sa inne turnieje- czy mozna jakos to poustawiac?/
Moze inni nie maja tego rodzaju problemu bo nie maja tyle roomow albo po prostu jest cos z moim kompem i antywirusem - sam nie wiem
ale jak ostatnio instalowalem windowsa 10 - uaktualnienie darmowe to rozne mam hece - na nowo pewnych ustawien musialem szukac - wiec moze i tutaj w tej kwestii ktos cos wie - albo niech rozwieje mojawatpliwosc , ze rzeczywiscie jest jaks zaleznosc - bo stoly sa podobne - moze chodzi o jednego dostawce ,.ktory ma talkie ustawienia - pomozcie jak cos wiecie - z gory dzieki

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2808
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 21 lip 2016, 18:24

A chciałbyś zagrać 6-osobowy Sit'n'Go przeciwko jednemu przeciwnikowi, bo ma pięć komputerów w domu ?

Sieć ipoker łączy w sobie kilka roomów ale turnieje są te same (z drobnym wyjątkiem turniejów specjalnych) więc gdyby można było uruchamiać wszystkie naraz to nie byłoby problemu żebyś z jednego komputera zalogował się powiedzmy na siedmiu roomach należących do ipoker i zagrał sobie w jednym turnieju 7 razy zwiększając swoje szanse.

I dlatego nie da się tego zrobić i nie jest to wina Twojego komputera tylko polityki sieci.

Na przyszłość - wybieraj proszę odpowiedni wątek, post na temat sieci ipoker nie pasuje do tematu naszych freerolli :)

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 28 lip 2016, 11:26

spoko , dzieki za odpoowiedz - a wracajac do freroli to chetnie bym zagral dzis - ale jakos haselka nie widze - jesli ty dobra izo dorio mozes cos zaradzic byl bym ci wdzieczny
a z tymi pokerami to nie dokonca masz racje bo np w winmasters-brak-polskiej-licencji! jest turniej o 20:00 - i jest to turniej freero l i pozniej o 21:00 jest tez turniuej na winner-brak-polskiej-licencji! poker i jerest to tez freerol ale dla nowych depozytorow - wiec tez inny w ogole turniej i nie sa to te same turnieje - ale generalnie rozumiem teorie multiplikowania gier ale w moim przypadku to nie dotyczylo

swoja droga nie musisz miec 5 komputerow - chyba cos pomylilas - po co 5 komputerow - wystarczy jeden komp - przeciez nie gra sie z dwoch przykladowo winmasters-brak-polskiej-licencji! tylko w jednym czasie z 2 innych roomow z innymi w ogole turniejami - po prostu tak jest technicznie zrobione ale nie ma nic wspolnego ze ktos bedzie gral 6 tazy w tym samym turnieju bo to nie o to chodzi
Ostatnio zmieniony 28 lip 2016, 14:05 przez gunses 200, łącznie zmieniany 1 raz.

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 28 lip 2016, 14:02

jak to jest z tym moim kolorem??
jak na poczatku mialem czarny czyli bylem czlonkiem grupy poker kings a teraz po 3 tyg jestem pretendentem juz?/
od czego to zalezy?/- albo moze byl tylko blad przy moim niku z kolorem?/

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2808
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 28 lip 2016, 15:48

gunses 200 pisze:a wracajac do freroli to chetnie bym zagral dzis - ale jakos haselka nie widze - jesli ty dobra izo dorio mozes cos zaradzic byl bym ci wdzieczny


Oj Gunses... W regulaminie jest mowa o aktywności na TYDZIEŃ przed turniejem. A Ty się aktywujesz w dniu turnieju. Niewykluczone że dostaniesz dziś hasło ale popraw tę aktywność proszę bo za tydzień może już nie być taryfy ulgowej.

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 29 lip 2016, 22:28

dobra ,spoko Iza - ostatni moj wynik tutaj w naszym winmasters-brak-polskiej-licencji! nawet poszedl mi ladnie - w decydujacym momencie mego all ina by byc w scislym finale juz head to head mialem pare Q z kickerem silnym dosyc J - przeciwnik tez mial pare Q ,ale mial kickera nizszego nie pamietam dokladnie chyba 9 albo 6 - i dostral ta 6 na riverku i tak odpadlem - heheh - ale spoko - 3 turniej i 3 miejsce na koniec - zle nie jest
zatem zaaktywuje sie jak mowisz bardziej i czekam na next thursday - heheh

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2808
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 30 lip 2016, 02:52

:tak:

Widziałam, widziałam, miejsce w kasie :) Jak widać warto być z nami :)

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2016, 12:35

Postautor: gunses 200 » 02 sie 2016, 07:26

iza powiedz mi jak na tym forum stworzyc swoj temat??
i 2 sprawa- to dzis wchodze w winmasters-brak-polskiej-licencji! i nie ma w ogole sekcji freerole - nie wiem co sie stalo ,chcialem sobie standardowo zagrac turek o 7:00 i wchodze otwieram poker winmasters-brak-polskiej-licencji! a tam pusto - w ogole nie ma zadnych freeroli i nie wiem czy bedzie ten nasz w czwartek z pokerkings - nie wiem czy moze jakas usterka , awaria - napisalem do nich ale mi nie odpowiedzieli jeszcze nic

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3294
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 02 sie 2016, 07:55

Nasze turnieje na winmasters-brak-polskiej-licencji! będą w środy (od 10) w tym miesiącu, są już dodane do kalendarza.
Znając winmasters-brak-polskiej-licencji! będą wystawione dopiero w dzień lub przeddzień turnieju.

nowy temat?
wchodzisz w dział i klikasz "nowy temat" (ikonka prawie u samej góry po lewej, nad przyklejonymi tematami)

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1401
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Re: 100 postów = dostęp do naszych freerolli

Postautor: yerzy » 27 lut 2020, 23:09

wicu legenda no kto by pomyślał


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.