100 postów = dostęp do naszych freerolli

Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
paweleksko
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 69
Rejestracja: 02 paź 2011, 16:12

Postautor: paweleksko » 01 lis 2011, 15:56

nom hellseeker nie chce nic sugerowac ale z tego co dzisiaj zauwazylem ewidentnie nabijasz sobie posty ;P sorka ale musialem to napisac :P

Pyskaty8
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 16:04

Postautor: Pyskaty8 » 14 lis 2011, 18:01

szkoda że stawiane jest to na ilość postów bo ja nie jestem typem który dużo się udziela tylko raczej wole obserwować i czytać wypowiedzi innych userów ... a jestem każdego dnia na forum po pare razy :cry:

ader1990
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2010, 19:18

Postautor: ader1990 » 15 lis 2011, 19:23

Pyskaty8 pisze:szkoda że stawiane jest to na ilość postów bo ja nie jestem typem który dużo się udziela tylko raczej wole obserwować i czytać wypowiedzi innych userów ... a jestem każdego dnia na forum po pare razy :cry:


popieram kolege :neutral:

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 15 lis 2011, 23:29

Pyskaty8, ader1990, rangi na forum, a co za tym idzie - dostep do forumowuch turniejow i bonusow, nie są przyznawane za ilość, tylko za jakość postów. Możesz nabić nawet kwadrylion postów w stylu "tez tak mysle" i nic to nie da...

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to idealne kryterium, zwlaszcza ze przez to jako moderatorzy mamy wiecej roboty z wywalaniem debili, ale jakies byc musi - forum dostaje bonusy od pokerroomow za dwie rzeczy - reklame oraz rejestracje userow. Dlatego dostęp do pul added przyznawany jest tym, ktorzy rejestruja sie z bannerow lub czynnie uczestniczą w rozwijaniu forum, co zwiększa nasze mozliwosci negocjowania z pokerrooami - a czytając niestety nie pomagacie w tym zakresie.

Dlatego zachęcamy wszystkich do czynnego udziału, udzielania się, zakładnia bloga, wrzucaniu rąk do analiz - to najlepsza metoda do
- rozwijania swoich umiejętności - co jest cenniejsze niż jakiekolwiek pule added
- rozwijania forum - co zapewni wszystkim lepsze warunki w przyszlosci
- awansowania na forum - co daje dostep do wielu zajebistych, dodatkowych korzysci - zlotow, spotkan live i zamknietych prywatnych zasobow naszego forum

Nastomiast - jezeli nie chcecie nic pisac, a jedynie czytac, to nie macie prawa miec pretensji, ze nie wszedzie Was wpuszczamy - robimy to hobbistycznie, tutaj są tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy godzin pracy setek ludzi, nie wymagamy chyba aż tak wiele...
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Pyskaty8
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 22
Rejestracja: 16 wrz 2011, 16:04

Postautor: Pyskaty8 » 16 lis 2011, 12:48

Nie no pretensji to ja nie mam do nikogo . Tylko wypowiedziałem się co na ten temat sądze :) ale po twoim poście zrozumiałem dlaczego pewne rzeczy są wymagane między innymi po to aby forum mogło wymagać pewnych rzeczy od różnych pokerromów i w ten sposób rozwijać się .
Cieszy mnie to że nie koniecznie liczy się ilość postów tylko jakość :)

robsol
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2011, 10:27

Postautor: robsol » 17 lis 2011, 09:11

Gram już od dłuższego czasu w pokera i czasem idzie lepiej a czasem gorzej , chciałbym spróbować zagrać z wami spróbować swoich sił. Jak można do was dołączyć?

Wiecie czasem zastanawiam się czy poker przez internet to nie jakieś oszustwo. Zdarzyło się nieraz że miałem asa i króla postawiłem wysoką stawkę , a gość mnie ograł, miał 2 i 7 . Czy to jest realne na zdrowy rozum.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 19:01 przez robsol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2133
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 17 lis 2011, 12:54

Jest realne i na zdrowy rozum i statystycznie nawet bardzo realne. Nie znam się na procentach, ale As lub król spadnie tak samo często jak 2 czy 7, jedynie na korzyść AK przemawia jeszcze to, że w wypadku stołu z najniższą kartą 8 , albo 2 par itp itd AK wygrywa z 27. Polecam w takim razie zaglądnąć na naszą stronę pokertexasholdem.pl i poczytać, znajdziesz artykuły dla nowicjuszy (po Twoim poście wnioskuję iż nim jesteś) oraz dla bardziej lub mniej zaawansowanych. W razie jakichś pytań pisz - na pewno ktoś odpowie/pomoże.

PS: Nie pisz postu pod postem - używaj "edytuj".

pzdr.
No pain, no game ...
That's it, That's all.

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 17 lis 2011, 13:26

robsol pisze:Zdarzyło się nieraz że miałem asa i króla postawiłem wysoką stawkę , a gość mnie ograł, miał 2 i 7 . Czy to jest realne na zdrowy rozum.

AK vs. 72 przed flopem to 70% do 30% (AKo czy AKs? :razz: ) pozdrawiam i życzę sukcesów w nauce i graniu

niemamdomu
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2011, 16:51

Postautor: niemamdomu » 07 gru 2011, 15:08

Nawiązując tylko do tego, co pisał kolega wyżej - AK vs 72 to wcale nie taka straszna rzecz - wyobraź sobie np. przegrane z AK vs AX KK vs 87, czy też AA vs AQ! Takie rzeczy zdarzają się wszędzie, nie jesteś w stanie temu zaradzić - od co, taki jest poker.
Ale nie to jest przedmiotem mojego posta - otóż interesuje mnie na jakiej/ch platformie/ach rozgrywacie, drodzy pokerkingsi, swoje prywatne turnieje? Dlaczego pytam? Grałem na FTP, ale mi (i nie tylko mi) go zablokowali, grałem na Everescie, ale śmierdzi tam nudą, grałem na PS - ale ilość bad beatów doprowadziła mnie do szału. Dlatego chcę spróbować czegoś nowego. Przyznam się bez bicia, że nie specjalnie się orientuję, gdzie warto założyć konto.

Awatar użytkownika
JimBeam
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 446
Rejestracja: 23 lis 2009, 15:49

Postautor: JimBeam » 07 gru 2011, 17:47

Osobiście mogę Ci polecić ChilliPoker, są fajne promocje dla forum, natychmiastowe wypłaty na nic się nie czeka i przyjazny support.
Gramy o wysokie pule. na małe stawki. i dla szansy, by powiedzieć "mam lepsze karty"...

olaf1012
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2011, 01:03

Turniej

Postautor: olaf1012 » 19 gru 2011, 19:48

Przepraszam ale czy te 100 postów = hasło nadal obowiązuje?

olaf1012
Posty: 0
Rejestracja: 23 paź 2011, 01:03

Postautor: olaf1012 » 19 gru 2011, 19:49

I jak tak to czy dostanę kare za pisanie głupot?

Awatar użytkownika
Markos4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2011, 10:39

Postautor: Markos4 » 19 gru 2011, 19:53

Przestań pisać bezsensowne posty , są specjalne tematy które pasują do Twoich pytań , musisz poszukać i wszystko będziesz wiedział ;) pozdrawiam

Lukas1000
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 233
Rejestracja: 22 mar 2008, 08:42

Postautor: Lukas1000 » 06 lut 2012, 20:11

mam ponad 100 postów, więc dlaczego nie mam dostępu do działu z hasłami?
-Wierzysz - Walczysz - Zwyciężasz-

Awatar użytkownika
Markos4
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2011, 10:39

Postautor: Markos4 » 06 lut 2012, 20:16

Wiesz to nie liczy się ilość , a jakość ;) muszą ona coś wnosić nowego do forum i w jakiś sposób pomagać innym użytkownikom .
Jeśli w jakiś sposób pomogłem kliknij "pomógł" ;)
Powodzonka w grze

Lukas1000
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 233
Rejestracja: 22 mar 2008, 08:42

Postautor: Lukas1000 » 06 lut 2012, 20:25

tak jak Ty w tej chwili? jestem na forum od dawna i dobrze znam te zasady, tylko teraz widzę że trochę się pozmieniało, a nie było mnie jakiś czas
-Wierzysz - Walczysz - Zwyciężasz-

Kujak90
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 48
Rejestracja: 24 lut 2010, 18:13

Postautor: Kujak90 » 07 lut 2012, 08:01

Lukas1000 pisze:tak jak Ty w tej chwili? jestem na forum od dawna i dobrze znam te zasady, tylko teraz widzę że trochę się pozmieniało, a nie było mnie jakiś czas


czasy sie zmieniają i teraz poprostu muszą cie dodac do grupy zebyś mial takie przywileje

aras70
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 16
Rejestracja: 31 sie 2008, 17:11

Postautor: aras70 » 07 lut 2012, 16:48

Witam .mym skromnym zdaniem nie ma co skakać z kwiatka na kwiatek a przytoczę tu stare jak świat porzekadło" pokorne ciele dwie matki ssie"jak myślisz o stworzeniu bankrola to nie ma co przesadzać ,chyba ze wyrabiać bonus

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 07 lut 2012, 22:34

aras70 pisze:Witam .mym skromnym zdaniem nie ma co skakać z kwiatka na kwiatek a przytoczę tu stare jak świat porzekadło" pokorne ciele dwie matki ssie"jak myślisz o stworzeniu bankrola to nie ma co przesadzać ,chyba ze wyrabiać bonus


Moglbys jasniej? Nie kumam czego to ma dotyczyc...

@Lukas1000 - musisz byc w grupie Aktywnych - jezeli dlugo Cie nie bylo to z niej pewnie wyleciales - postaraj sie udzielac na forum, a ranga zostanie przyznana ponownie
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 08 lut 2012, 12:40

aras70 pisze:przytoczę tu stare jak świat porzekadło" pokorne ciele dwie matki ssie"

Zboczeniec! Eeee, a może to mi się tak kojarzy... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3061
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 10 lut 2012, 23:12

Hiro za dużo tych niemieckich filmów, za dużo :mrgreen:

Hiro
-#VIP
-#VIP
Posty: 1592
Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10

Postautor: Hiro » 10 lut 2012, 23:34

:razz:

Lukasmag
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:35

Postautor: Lukasmag » 28 mar 2012, 20:36

Powiem tak,
kiedyś zarejestrowałem się na tym forum i udzielalem sie czynnie ale nie dostalem dostepu do turniejow forumowych mimo ze mialem ponad 100 postow. Zrezygnowalem z dalszego udzielania sie. W tej chwili dostalem maila o ciekawych turniejach i zalogowalem sie ponownie, ale dalej w tej kwestii sie nic nie zmienilo.
Dziwne to dla mnie, i prosze juz nie zasmiecac mi poczty jak nie chcecie dac dostepu do turniejów pokerking. zrazilem sie do tego forum, poniewaz piszecie o aktywnych userach a jak ktos jest z wami 4 lata i co jakis czas cos od siebie doda, nie ma mozliwosci wziecia udzialu w tych turkach. A moze w ten sposob udzielal bym sie czesciej, jakbym po 4 latach jakas zachete dostal?

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 943
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 28 mar 2012, 21:08

Lukasmag pisze:Powiem tak,
kiedyś zarejestrowałem się na tym forum i udzielalem sie czynnie ale nie dostalem dostepu do turniejow forumowych mimo ze mialem ponad 100 postow. Zrezygnowalem z dalszego udzielania sie. W tej chwili dostalem maila o ciekawych turniejach i zalogowalem sie ponownie, ale dalej w tej kwestii sie nic nie zmienilo.
Dziwne to dla mnie, i prosze juz nie zasmiecac mi poczty jak nie chcecie dac dostepu do turniejów pokerking. zrazilem sie do tego forum, poniewaz piszecie o aktywnych userach a jak ktos jest z wami 4 lata i co jakis czas cos od siebie doda, nie ma mozliwosci wziecia udzialu w tych turkach. A moze w ten sposob udzielal bym sie czesciej, jakbym po 4 latach jakas zachete dostal?


Z tego co widzę, to Twoja aktywność polegała głównie na kopiowaniu (pewnie z jakichś innych for, czy portali) i wklejaniu informacji na temat gdzie i kiedy odbywa się jakiś freeroll. Czyli Twoje posty nie miały głębszego sensu i zapewne dlatego nie miałeś dostępu do turniejów forumowych. Myślę, że gdybyś uczęszczał w życie forum w aktywniejszy sposób, to admini by na pewno to docenili i by Ci dali ten dostęp :D
Zachętę powiadasz?
Bierz się za pisanie postów z sensem, a nagroda sama przyjdzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lukasmag
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:35

Postautor: Lukasmag » 29 mar 2012, 07:48

to nie jest post z narzekaniem, zrozumialem ze nie dla mnie jest pisanie na forum, bo są uzytkownicy ktorzy nic nie piszą, a pisac tylko zeby pisac to jest bezsens. Ok nie istotne skoro nei to nie, tylko po co poczte mi spamujecie, ze jakies turnieje dla uzytkownikow forum a potem sie okazuje ze i tak nie moge skorzystac


Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.